Cevap Gönder  

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
Komik yeni bir gün, yeni bir aşk ve yeni bir beden için burdayım
Pts 19 Mar, 2012 18:18

Pts 19 Mar, 2012 10:10
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

Merhaba, İsmim sevcan. İstanbulda yaşıyorum. Ev arkadaşımla beraber kalıyorum. 28 yaşındayım ve benim doğru düzgün hiç erkek arkadaşım olmadı. Çünkü bedenen kendimi hep yetersiz hissettim. Şu an biri var benden hoşlandığını hissediyorum. Onun yanında güzel görünmek, arkadaşlarıyla tanıştırırken gurur duymasını istiyorum. 150 boyunda 76 kiloyum. Adet düzensizliklerim var. Kilo aldıkçada daha beter oluyor. Lütfen yardım edin bana. Bugün ben hayatımda bir değişiklik yapmak için adım atmak istiyorum.

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Pts 19 Mar, 2012 20:56

HOŞGELDİN SEVCAN Smile HAYIRLI OLSUN ERKEK ARKADAŞIN Wink VERİRSİN CANIM BURDA OL TAMAMDIR Wink GERÇİ ŞİMDİ TAM RAYINA OTURTMADIK NİSAN GİBİ DAHA CANLI OLURUZ Smile MERAK ETME Wink

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 20 Mar, 2012 12:53

tşk ederim. Benim adet düzensizliği var. Bugün kadın doğum doktoruna gittim. kilomun buna neden olduğunu söyledi. Kilo vermem gerekiyor kızlar. Nolur yardım edin.

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Sal 20 Mar, 2012 14:09

HAYATINDAN TATLILARI ÇIKAR ONUN YERİNE LİFLİ YİYECEKLERİ KOY ESMERLERİ KOY BAK GECE BEN TATLI YEMEDİM DİĞER TARAFTA YAZDIM GERÇİ BENDE ABARTTIM YEMEĞİ 2 TABAK BULGUR PİLAVI YEDİM.. BENİM BAŞIM TATLILARLA BELADA Razz ÖYLE YAPINCA TATLIYI YEMEDEN DURABİLDİM Smile SABAH KAHVALTIDA YUMURTA YE ÖĞLEN NESFİT GİBİ MISIR GEVREĞİ YE AKŞAM İSE 1 TABAK ÇORBA YA DA YEMEK YANINA DA BULGUR PİLAVI YE.. PİRİNÇ PİLAVI MAKARNA YEME SAKIN.. ONLAR YERİNE BULGURU TERCİH ET BİDE HASTALIĞIN İÇİNSE YÜRÜYÜŞTE YAP.. BEN BAŞLAYACAĞIM İLERLEYEN ZAMANLARDA Wink ZATEN YÜRÜYÜŞ HER HASTALIĞIN ŞİFASI Smile BİDE GÜNDE 7-8 BARDAK SU İÇ...

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Sal 20 Mar, 2012 23:44

http://arsiv.diyetkardesligi.com/viewtopic.php?p=23519#23519 CANIM ASIL BİZ BURDA YAZIŞIYORUZ Smile LİNKE TIKLA Smile

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.