Cevap Gönder  

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 Zayıflamak istiyorum 14 yasındayımm
Per 24 Eyl, 2009 11:00

Per 24 Eyl, 2009 15:58
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

Merhaba Adım emre 14 yasındayım 60 kiloyum 1,55m boyum var ve fazla şişmanım neler yapmalıyım?neler yemeliyim fazla spor yapamıyorum çevremden dolayı.. yardımlarınızı bekliyorum..Saygılar

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 01 Ekm, 2009 13:30

bende bu siteyi bişi zannetmiştim yazık size bakıyorsunuz ama cevap vermeye üşeniyorsunuz ...

Üye
Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pts 15 Şub, 2010 04:45

- Başlangıçta 15 kg gibi bir kilo fazlam vardı 3.5 ay gibi bir sürede bu fazlalıklarımdan kurtuldum ancak bunu ben dert bile etmiyorum çünkü kilodan daha büyük bir sorunum vardı.Bu sorunu yakın aile efradımdan 2 kişi çekmişti ve biri by pass ameliyatından 1 hafta sonra hayatını kaybetmişti diğeri de by pass oldu, yaşıyor ancak ilaca bağımlı olarak.
Sorunum kolestrola bağlı kalp damar tıkanıklığı.Elhamdülillah şu an hiç bir sorunum yok ve ailecek bu ürünleri sağlıklı beslenme adına kullanmaya devam ediyoruz ve artık bizim evde doktor, hastane, antibiyotik sözleri unutuldu.

- Danışmanım gözetiminde ürünleri kullandım,21 günde 14 cm inceldim 2 kg aşağı kontrol ettim.Ürünleri kullanmaya devam ediyorum.

- 1. ayımda 1,5 kg, 2. ayımda 9 kg aşağı kontrolüm oldu.İlk ay baya korkmuştum ama sabredince oluyor.İdeal kiloma ulaştığım için çok mutluyum.

Wellness (İyi yaşam,iyi görünme,sağlıklı yaşam) Sektöründe,beslenme üzerine faaliyet gösteriyoruz.

İyi bir beslenme iyi bir görünüş,formda bir vücud,sağlam bir insan,

Zinde ve enerjik olmak,sağlıklı ve aynı kiloda kalmak,düşük veya fazla kilo probleminizi çözmek,cilt problemlerinizden kurtulmakmı istiyorsunuz ?

Daha önce diyet,rejim,spor,akapunktur,yağ aldırma vs. denedim olmadı....

İş yerinde sürekli döner,kola ile öğün geçiriyorum.....

Sürekli masa başında oturuyorum ve kilo aldım/alıyorum.....

Doğumdan sonra aldığım kilolardan kurtulamıyorum....

Saçlarımda düzensiz beslenme kaynaklı dökülmeler var......

Aldığım bazı ilaçlardan dolayı kilo aldım........

Su içsem yarıyor...Ne yesem işe yaramıyor....

İçtiğim sigaranın vücudumdaki tüm vitaminleri öldürdüğünü biliyorum ama sigarayıda bırakamıyorum.....

Kalp ve damar hastasıyım,erken yaşlarda bir gün kalp krizi geçirmekten korkuyorum,önlem almak istiyorum.....

Öğrenciyim/bekarım yemek yapmak zor geliyor,düzenli ve ucuz beslenmek istiyorum....

Sabahları hep yorgun kalkıyorum,enerji problemim var .....

Yediğim besinler hep hormonlu ya da kimsayal tarım ilaçlarına maruz kalmış,erken yaşta kanser olmak istemiyorum.....

Uzay çağında yeni bir beslenme düzeni ile sizi fast food dan kurtararak düşük kalorili bir beslenme programı ile şekillendiriyoruz.

Hikayeniz ne olursa olsun . Şimdiye kadar denediğiniz yöntemler işe yaramadı ise ve ciddi bir program ile sadece yemeklerinizi değiştirmeye hazırsanız okumaya devam edin....

Size Özel Hazırlanmış Bir Program
Her insanın günlük ihtiyaçları farklılıklar gösterir. Bu sebepten dolayı size özel olarak hazırlanan program ile hızlı, sağlıklı ve aç kalmadan, her zaman yediğiniz güzelim yiyeceklere veda etmeden kilonuzu kontrol altına alabileceksiniz.

Açlık Çekmek Zorunda Değilsiniz

Bir çok kilo kontrol programının aksine aç kalmayacağınız gibi günlük ihtiyacınız olan, normalde alamadığınız tüm vitamin, mineral ve proteini alacaksınız. Böylece hem açlık hissetmeyeceksiniz hem de sağlığınız eskisinden bile daha iyi olacak.

Doğal Ürünler
Tarım ve Köyişleri Bakanlığından onaylı, Avrupa ve Amerika'da milyonlarca kişinin kullandığı, kimyasal maddeler içermeyen bitki özlü ürünlerle fiziki ve ruhsal sağlığınızı kaybetmeden kilonuzu kontrol edebileceksiniz.

Ücretsiz Danışmanlık

Programı uyguladığınız süre boyunca ücretsiz danışmalık hizmetini sürekli olarak alabileceksiniz. Kilolarınızı kontrol altına almanıza yardımcı olmak için her zaman yanınızda bir danışman bulabileceksiniz.

30 günlük Para İade Garantisi
Ürünlerimizden memnun kalmazsanız 30 gün süre ile hiç bir şart öne sürmeden paranızı geri alabilirsiniz.
Neden Bizim Ürünlerimiz ?

Ürünlerimiz zayıflama ya da kilo alma ürünleri değillerdir,sağlıklı beslenme ürünleridir.Ürünlerimizde insanın bir günde ihtiyaç duyacağı vitamin,mineral,protein vs. bulunmaktadır.

Tok tutmaz,doyurur ! Hücresel beslenme özelliği ile tüm vücudunuz vitamine,minerale,proteine doyduğu için açlık çekmezsiniz.

Kullanımı Çok Basit !

Ürünlerimiz diyet,rejim ürünü değillerdir,kişinin yaşam tarzına entegre edilebilir olduğundan kullanımı çok pratik ve basittir.Toz halindeki bitkisel karışımı süt ya da meyve suyuna karıştırarak içersiniz ve tabletlerinizi alırsınız,bulaşıkla uğraşmaktan sıkılanlar,öğrenciler,bekarlar ve zaman problemi yaşanlar için mükemmel !

Detaylı bilgi ve ürün talebi için ULUSLARARASI SAĞLIKLI BESLENME DANIŞMANI ABDULLAH SEVER TEL:05418895626

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 12 Ekm, 2010 01:52

Kahvaltı en önemli öğündür karmaşık bir yapıya sahip insan bedeni her sabah küçük abdeste çıktığında vucut tamamen aç ve son suyuda atmış olarak kalır ve 114 besine ihtiyaç duyar peki biz ona ne veririz karbonhidratlı yiyecekler, çay kahve yada hiçbişey.
Bunları yaptığınızda ya kan şekeriniz düşer yada yükselir yükselen şeker enerjinin üstüne çıkar ve yağa dönüşerek depolanır eğer şekeriniz düştüyse yükseltmek için saat 11 suları bişeler atıştırırsınız ve gene şeker yükselir enerjinin üstüne çıkar ve yağa dönüşür öğlen yemeğinden sonra uykunuz gelir kendinizi açmak için çay kahve yada kola gibi içecekler alırsınız öğleden sonra 4 suları gene bişeler atıştırır ve gene kan şekerinizi değiştirerek yağ depolarsınız ancak bunların nedeni sadece sabah kahvaltısıdır.Eğer sabah vucudunuzun ihtiyacı olan besinleri alırsanız şeker değişimi olmaz ve yağ birikimi yaşanmaz ve bunun yanında gün içindeki abur cuburlardan uzak durursunuz Bunun için size bir çözüm önerim olacak sabah sadece 250 kalori ile vucudunuzun ihtiyacı olan herşeyi alırsınız ve 3 gün bu bitkisel kahvaltıyı yaparak vucudunuzdaki değişimi incelmeyi ve nerji değişimini hissetmek isterseniz lütfen bana ulaşın.Ben tam 38 ay önce kahvaltımı değiştirerek yaşadığım program ilk ay 8 kğ ve 7 ay ın sonunda tam 26, 2 kğ fazlamdan kurtuldum hikayemi dinlemek ve bu kahvaltıya ulaşmak için bana başvurabilirsiniz.Ücretsiz danışmanlık için 0 506 980 22 16 sevgiyle kalın kahvaltınızı değiştirin hatayınız değişsin...
Laughing Laughing Kahvaltı en önemli öğündür karmaşık bir yapıya sahip insan bedeni her sabah küçük abdeste çıktığında vucut tamamen aç ve son suyuda atmış olarak kalır ve 114 besine ihtiyaç duyar peki biz ona ne veririz karbonhidratlı yiyecekler, çay kahve yada hiçbişey.
Bunları yaptığınızda ya kan şekeriniz düşer yada yükselir yükselen şeker enerjinin üstüne çıkar ve yağa dönüşerek depolanır eğer şekeriniz düştüyse yükseltmek için saat 11 suları bişeler atıştırırsınız ve gene şeker yükselir enerjinin üstüne çıkar ve yağa dönüşür öğlen yemeğinden sonra uykunuz gelir kendinizi açmak için çay kahve yada kola gibi içecekler alırsınız öğleden sonra 4 suları gene bişeler atıştırır ve gene kan şekerinizi değiştirerek yağ depolarsınız ancak bunların nedeni sadece sabah kahvaltısıdır.Eğer sabah vucudunuzun ihtiyacı olan besinleri alırsanız şeker değişimi olmaz ve yağ birikimi yaşanmaz ve bunun yanında gün içindeki abur cuburlardan uzak durursunuz Bunun için size bir çözüm önerim olacak sabah sadece 250 kalori ile vucudunuzun ihtiyacı olan herşeyi alırsınız ve 3 gün bu bitkisel kahvaltıyı yaparak vucudunuzdaki değişimi incelmeyi ve nerji değişimini hissetmek isterseniz lütfen bana ulaşın.Ben tam 38 ay önce kahvaltımı değiştirerek yaşadığım program ilk ay 8 kğ ve 7 ay ın sonunda tam 26, 2 kğ fazlamdan kurtuldum hikayemi dinlemek ve bu kahvaltıya ulaşmak için bana başvurabilirsiniz.Ücretsiz danışmanlık için 0 506 980 22 16 sevgiyle kalın kahvaltınızı değiştirin hatayınız değişsin... Laughing Laughing Kahvaltı en önemli öğündür karmaşık bir yapıya sahip insan bedeni her sabah küçük abdeste çıktığında vucut tamamen aç ve son suyuda atmış olarak kalır ve 114 besine ihtiyaç duyar peki biz ona ne veririz karbonhidratlı yiyecekler, çay kahve yada hiçbişey.
Bunları yaptığınızda ya kan şekeriniz düşer yada yükselir yükselen şeker enerjinin üstüne çıkar ve yağa dönüşerek depolanır eğer şekeriniz düştüyse yükseltmek için saat 11 suları bişeler atıştırırsınız ve gene şeker yükselir enerjinin üstüne çıkar ve yağa dönüşür öğlen yemeğinden sonra uykunuz gelir kendinizi açmak için çay kahve yada kola gibi içecekler alırsınız öğleden sonra 4 suları gene bişeler atıştırır ve gene kan şekerinizi değiştirerek yağ depolarsınız ancak bunların nedeni sadece sabah kahvaltısıdır.Eğer sabah vucudunuzun ihtiyacı olan besinleri alırsanız şeker değişimi olmaz ve yağ birikimi yaşanmaz ve bunun yanında gün içindeki abur cuburlardan uzak durursunuz Bunun için size bir çözüm önerim olacak sabah sadece 250 kalori ile vucudunuzun ihtiyacı olan herşeyi alırsınız ve 3 gün bu bitkisel kahvaltıyı yaparak vucudunuzdaki değişimi incelmeyi ve nerji değişimini hissetmek isterseniz lütfen bana ulaşın.Ben tam 38 ay önce kahvaltımı değiştirerek yaşadığım program ilk ay 8 kğ ve 7 ay ın sonunda tam 26, 2 kğ fazlamdan kurtuldum hikayemi dinlemek ve bu kahvaltıya ulaşmak için bana başvurabilirsiniz.Ücretsiz danışmanlık için 0 506 980 22 16 sevgiyle kalın kahvaltınızı değiştirin hatayınız değişsin...
Gelişmiş editöre geç

Yeni Üye
Yeni Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Pts 23 Nis, 2012 00:40

bak dostum fazla kilon kesinlikle yok
http://arsiv.diyetkardesligi.com/viewtopic.php?p=24053#24053
benim konudaki son halime bak kilom 92 boyum 1.74

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.