Cevap Gönder  

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
Iıı ! çok mutsuzum:(
Per 22 Arl, 2011 14:15

Per 22 Arl, 2011 03:23
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

merhaba arkadaşlar..ben aranıza yeni katıldım..bu siteye neden üye olduğumu aslında tam olarak bilemiyorum..konu açıklamasında da yazdığım gibi ben ne yazıkki 118 kiloyum...167 boy......gerçekten içler acısı bir durum..bu paylaşımı okuyacak olan arkadaşların yüzlerini az çok tahmin edebiliyorum..muhtemelen bir çoğu bana üzülüp kendi haline şükredecektir...ben de aynı şeyi yapardım sanırım...ben troid hastasıyım..bu nedenle ömür boyu hap kullanmak zorundayım..hap kullanmadığım takdirde metobolizmam kesinlikle çalışmıyor..tamda su bile içsem yarıyor durumu..:)neyse ilk yazı için oldukça uzun oldu..bu site sayesinde zayıflarmıyım bilmiyorum..belki yanlız olmadığımı hissetmekte yeterli olacaktır..tşklrr..

Aktif Üye
Aktif Üye

austria.gif
 (Başlık yok)
 Per 22 Arl, 2011 17:31

reyhancim aramiza hosgeldin canim. emin ol seni cok iyi anliyorum. belki kilolarimiz farkli ama yillardir ayni dertten muzdaribim. kurtulamadigimiz kilolarimizi hep birlikte veebiliriz yeterki isteyelim. yeniden yeni bir baslangic adli sayfamiza gel orda paylasimda bulunalim. kendini hic üzme ve hayata sakin küsme. herseyin bi caresi vardir allahin izniyle. aramiza bekliyoruz, mutlaka gel ok?

baslama tarihi: 12 Mayis 2012
kilom: 76,1
ilk hedef =>> 30 haziran =>68!!!

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 18 Oca, 2012 20:05

selam reyhan bende yeni üyeyim. ama ben niye üye olduğumu biliyorum. dukan diyetine başlamak istiyorum ama benimle birlikte bu diyete başlayacak bir arkadaş arıyorum. bende 90 kiloyum. etrafımda birçok kişi bu diyetle zayıfladılar. bizim evde tek başıma yapabileceğim bir şey değil ne yazıkki mutlaka kendime kaçamak yapmaktan alıkoyamıyorum. kendimi sorumlu hissttiğim birisine ihtiyacım var. kısacası benimle diyet kardeşi olurmusun? Smile

Aktif Üye
Aktif Üye

austria.gif
 (Başlık yok)
 Çar 18 Oca, 2012 20:39

hosgeldin gencbiyolog. bende dukan diyeti yapiyorum, bugün 2. hafta doldu. 76 ile baslamistim suan 73,5 kiloyum.yeniden yeni bir baslangic sayfamiza gelirsen, diyetinde destek oluruz.

baslama tarihi: 12 Mayis 2012
kilom: 76,1
ilk hedef =>> 30 haziran =>68!!!

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 19 Oca, 2012 15:58

Merhaba arkadaşlar ben az önce üye oldum. Kaç gündür kilololar ı bir araya getiren bir site var mı diye arayıp duruyordum ve bugün buradayım. Ben 72 kiloyum. 65 kiloya inmek istiyorum. Sıkı bir diyet yapmıyorum. Ama her şey çok güzel olacak:))) Hepinize sevgiler...

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 19 Oca, 2012 15:58

Merhaba arkadaşlar ben az önce üye oldum. Kaç gündür kilololar ı bir araya getiren bir site var mı diye arayıp duruyordum ve bugün buradayım. Ben 72 kiloyum. 65 kiloya inmek istiyorum. Sıkı bir diyet yapmıyorum. Ama her şey çok güzel olacak:))) Hepinize sevgiler...

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 19 Oca, 2012 15:59

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 19 Oca, 2012 17:45

hosgeldın aylan Smile
bıraz dıkkat edersen cabucak verırsın ıns Smile
ılk 2-3 kılo cabucak gıder zaten Wink
yeni bir başlangıç sayfasındayız arkadaşlarla buyur gel bekleriz

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cum 10 Şub, 2012 13:21

Merhabalar bende siteye henüz yeni kaydolmuş bulunmaktyım. Reyhan sana diceğim tek şey umutsuzluga kapılma. eğer istersen başarablirsin . Bnde 77 kiloyum senden 2 ya da 3 cm uzunumdr sen ben bizler hepmz istedğimz kiloya ulaşacgz eminim Smile

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.