Cevap Gönder  

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 diyet kardeşi arıyoorummm!!!!!!!!!!!11
 Per 02 Şub, 2012 17:59
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

ben de 18 yaşındayım.boyum da 1.82 kilom da 74. ben eskiden 80 kiloydum yani bundan 10 ay kadar önce sonra ben sğora yazıldım ve orada 4 ayda 3 kilo verdim.sonra elimden bu kadar gelemez diyip 3 ayda 12 kilo verim 65 kilo oldum ve şu anda 74 kiloyum.yazın çok güzel bi yeme programı uyguladım kendime ve her kilo verişimde daha da hırslanıyordum.istediğim herşeyi yiyordum çikolataysa çikolata pastaysa pasta ama hepsinden az az yiyordum ve ara öğün mutlaka yiyordum.böylelikle baya kilo verdim.ama şimdi aynı şeyi uygulayamıyorum.bir tane çikolata ağzıma attığımda devamı geliyor yani kendimi engeleeyemiyorum.yaşıtımdakiler herşeyi yiyor ve beni kimse anlamıyor.o yüzden beni motive edecek diyet kardeşi arıyrum.birbirimizi motive edebileceğimiz.lütfen

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 13 Mar, 2012 23:40

merhaba melis aynı kilodayiz ve ayni yastayiiz Very Happy isteren diyet kardeşi olabiliriz,ben de yaza kadar en az 10 kilo vermeyi dusunuyorum

Yeni Üye
Yeni Üye

uk.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 25 Mar, 2012 23:43

Bende 6 kilo var

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.