Cevap Gönder  

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
Fikir Mels'den Selamlar
 Çar 18 Oca, 2012 20:45
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

Selamlar herkese...
Ben 23 yaşındayım, ergenliğimden bu yana kilo problemim var, zayıf bir cocukluk döneminden sonra bir yazda aşırı kilo aldım, lisede ve ortaokulda kiloluydum, bunun ceremesini fazlasıyla çektim!. Üniye geldiğimde zayıflama hırsı başgösterdi, ama malesef, iradem vücudumun aksine baya zayıf. Diyetisyene gittim, 7 kilo verdim ama çok incelmedim, sauna eşofmanlar, spor salonları, en sonunda zayıflatıcı hap bile kullandım ama nafile. Bir ara spor ve diyeti duzenlı yaptım, o sıra 10 kılo kadar verdım 40 cm ınceldım, harıka bır hıstı ama sonra naptım? Fazlasıyla kılomu gerı aldım.
Bayramdan bu yana sıkı olmayan bır dıyete gırdım, az da yemedım aslında bıraz ekmekten kıstım. yani 2 aylık surede 69/70 kılodan - tok 70 gelıyodum (: - 66 ya dustum. sımdı tartım 66 oldugu ıcın coook mutluyum. Fakat yaza kadar fit olmam gerek, cunku dugunum var ve sısko bır gelın olmak ıstemıyorum :/ Boyum 160 yani 56/55 olsam harıka olucam. Ama malesef ıcımdekı o canavrı durduramıyorum, sureklı cıkolata yemek ıstıyorum en basıtınden :/ Stresslı bır durumda da yemek yıyenlerdenım. Yanı ıstıkrarlı bır dıyet yapamıyorum bunun yanındada pskolojımı bozup duruyorum. En sonunda bu ısı cozmem gerektgını dusundum. Kesın bır karar verdım, zayıflamalıyım! Ama etrafımdakı zayıflar benı anlamadıgından benım gıbı benım halımden anlayacak bırılerını bulma umuduyla bu foruma katıldım! Kımın fıkrıyse harıka! Insanın morale destege ve en önemlisi "yapabilirim" inancına ihtiyacı var!! Cunku kendını gobeksız, 36 bedende hayal bıle edemıyosan zayıflayamıyosun, yapamıyosun yanı olmuyo. En basıt sorunda kendını yemege verıyosun ve basladıgın yerde buldugunda kendını hayattan soguyosun. İşte sımdı boyle olmasını ıstemıyorum kendıme bır dıyet kardesı yada kardeslerı ıstıyorum! Cok uzun oldu sanırım ama olsun (: Meramımı dınleyen, okuyan herkese kucak dolusu sevgıler!
Her şeye rağmen,
Yılmak YOOKK!!!

Aktif Üye
Aktif Üye

austria.gif
 (Başlık yok)
 Çar 18 Oca, 2012 21:39

hosgeldin meliscim. yazdiklarini yasadakilarini en iyi bizler anlariz, ortak derdimiz fazla kilolarimiz. hepimiz bi sekilde bunlardan kurtulmaya calisiyoruz. birlikten kuvvet doguyor gercekten, moralin bozuldumu arkadaslar imdadina yetisiyor. öyle moral veriyolarki cabucak toparlanabiliyorsun. yeniden yeni bi baslasgic adli sayfamiza gelirsen mutluluk duyarim.insallah yaza hayalini kurdugun bedenle girersin!

baslama tarihi: 12 Mayis 2012
kilom: 76,1
ilk hedef =>> 30 haziran =>68!!!

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 18 Oca, 2012 22:42

hosgeldın melıs Smile
tam da yerıne geldın kardesım tuananın davetını yınelıyorum beklerız sımdıkı sloganımız su
GERi SAYIM BAşLADIII Smile
hadi görelim seni bakalım Wink

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 diyet kardeşilği
 Per 02 Şub, 2012 17:57

ben de 18 yaşındayım.boyum da 1.82 kilom da 74. ben eskiden 80 kiloydum yani bundan 10 ay kadar önce sonra ben sğora yazıldım ve orada 4 ayda 3 kilo verdim.sonra elimden bu kadar gelemez diyip 3 ayda 12 kilo verim 65 kilo oldum ve şu anda 74 kiloyum.yazın çok güzel bi yeme programı uyguladım kendime ve her kilo verişimde daha da hırslanıyordum.istediğim herşeyi yiyordum çikolataysa çikolata pastaysa pasta ama hepsinden az az yiyordum ve ara öğün mutlaka yiyordum.böylelikle baya kilo verdim.ama şimdi aynı şeyi uygulayamıyorum.bir tane çikolata ağzıma attığımda devamı geliyor yani kendimi engeleeyemiyorum.yaşıtımdakiler herşeyi yiyor ve beni kimse anlamıyor.o yüzden beni motive edecek diyet kardeşi arıyrum.birbirimizi motive edebileceğimiz.lütfen:Very Happy

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.