Cevap Gönder   Sayfa: 1, 2  Sonraki »

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
Komik merhabalar
 Cmt 07 Oca, 2012 01:01
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

Merhaba arkadaşlar internette gezinirken bu siteyi buldum ve başlıklara bakarken diyet kardeşi arayanlar vardı çok hoşuma gitti.. 20 yaşında 112 kiloyum ve acilen zayıflamam gerek yoksa daha kötüye gidiyorum :(
diyet kardeşi nasıl oluyor bende istiyorumm

Üye
Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 07 Oca, 2012 16:18

canım inşallah zayıflarsın sağlığın içinde zayıflaman cok iyi olur.

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 08 Oca, 2012 03:25

teşekkür ederim inşallah zayıflayabilirim çok istiyorum. bide diyet kardeşi nasıl oluyor bende diyet kardeşi istiyorum Sad

Aktif Üye
Aktif Üye

austria.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 08 Oca, 2012 18:46

hosgeldin canim, istek ve azim olduktan sonra daha cok kilo verirsin elbet. yeniden baslangic adli sayfimiza gel. hep beraber zayiflayalim.

baslama tarihi: 12 Mayis 2012
kilom: 76,1
ilk hedef =>> 30 haziran =>68!!!

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 15 Oca, 2012 01:27

merhabalar Smile hosgeldın aramıza Smile
canımcıgım dıyet kardesı nasıl oluyo demısın ya bıraz onu anlatıım
gercı tuana ve ezgı davet etmıs senı aramıza karısınca yakınen gorecek tadacaak muptelası olacaksın
dıyet kardesı demek: senın adına dıyet arastıran bırı demek Smile
dıyet kardesı demek:dıyetıne uymayınca senı azarlayabılen hatta sana ceza verebılen yanı o kadar nazı gecen demek.sonra donup "bak canım kardesım sakın bırakma kendını soole bı sıvı gunu fln yaparsın huup gelen gıder DURMAK YOK YOLA DEVAM Laughing dıyen bırı demek Smile
dıyet kardesı demek:her gun dertlestıgımız bırılerı demek Smile
dıyet kardesı demek:verdıgın bırkac gramla sen sevınırken senden daha cok sevınen bırı demek Smile
dıyet kardesı demek:arada cosup hadı kızlar var mısınız yarısa dıye ortalıgı toza dumana bulamak demek Smile
dıyet kardesı demek:herhangı bı sebeple buralara ugrayamadıgında merak edıldıgın merak ettıklerın var demek Smile
dıyet kardesı demek:beraber sevınmek beraber uzulmek demek Smile
kacamak yaparken 'kızlara ne derım been' deyıp elını cekmek demek ıste bole bı seyler... Nacızane anlatmaya calıstım Smile
HEPINIZI OPUYORUM CANLARIMMM Smile

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cum 10 Şub, 2012 00:13

mRb arkadaşlar:( bende kilolarımdan kurtulmak istiyorum... 82 kiloyum ve hemen hemen her yolu denedim fakat başarılı olamadım. inş burası faydalı olur diyorum:(

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cum 10 Şub, 2012 00:13

mRb arkadaşlar:( bende kilolarımdan kurtulmak istiyorum... 82 kiloyum ve hemen hemen her yolu denedim fakat başarılı olamadım. inş burası faydalı olur diyorum:(

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 21 Şub, 2012 21:28

arkadaşlar burası benim taa 2 sene önce ilk bulduğum siteydi .4 ay burda zaaman geçirmiş 2 ayda 10 kilo veriştim.laki sonra bıraktım kendimi 83 e kadar cıkmış rekor kırmıştım.sonra gecen sene kendime gelip martta spor klubune üye olup diyetle birlikte tam 15 kilo vermiştim.83 tüm evde 76 düşüp spora basladım.yanı 76 dan 3 ayda 15 kilo verdim.sonra devam ettim bıraktım.vs.yeme düzenimde değşşti veeeeeeeeeeee şimdi 58 oldum.3 kiloda verrsem idealım 55 fakat vucut okadar alıştıki protein diyetıne durdu 58 59 gidip geliyorum.yaza yegenimin düğünü var 55 olsam yeter.bu arada 6 yasında oğlum var evhanımıyım.sağlıkçıydım bıraktım

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
Önemli (Başlık yok)
 Sal 21 Şub, 2012 21:29

arkadaşlar burası benim taa 2 sene önce ilk bulduğum siteydi .4 ay burda zaaman geçirmiş 2 ayda 10 kilo veriştim.laki sonra bıraktım kendimi 83 e kadar cıkmış rekor kırmıştım.sonra gecen sene kendime gelip martta spor klubune üye olup diyetle birlikte tam 15 kilo vermiştim.83 tüm evde 76 düşüp spora basladım.yanı 76 dan 3 ayda 15 kilo verdim.sonra devam ettim bıraktım.vs.yeme düzenimde değşşti veeeeeeeeeeee şimdi 58 oldum.3 kiloda verrsem idealım 55 fakat vucut okadar alıştıki protein diyetıne durdu 58 59 gidip geliyorum.yaza yegenimin düğünü var 55 olsam yeter.bu arada 6 yasında oğlum var evhanımıyım.sağlıkçıydım bıraktım

Yeni Üye
Yeni Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Cum 09 Mar, 2012 23:15

canım hoşgelmişsin sefalar getirmişsin, senle beraber ben de hoşgeldim uzun zamandır uğramamıştım buraya.. Smile

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Sayfa: 1, 2  Sonraki »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.