Cevap Gönder  

Yeni Üye
Yeni Üye

finland.gif
Komik diyet arkadaşı-kardeşi-ablası aranıyor :)
 Pzr 18 Arl, 2011 20:47
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

bugün başladığıma inandığım ama daha ilk gününden hüsran yaşar gibi olduğum diyetimde,karşılıklı destek verebilecegimiz bir diyet arkadası arıyorum Smile
kısaca durumumu özetlemem gerekirse : geçen sene kasım ayı sonunda diyete başladım 105kilodan 82kilolara kadar düstüm 4.5 ay gibi bir sürede fakat daha sonra tekrar 6-8 kilo aldım Sad geri kilo almak pek de zor olmadı.çok teşekkür ederim nutella! Crying or Very sad
Destekleriniz bekliyorummmmmm Rolling Eyes

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pts 19 Arl, 2011 04:50

mrb cnm hosgeldın Smile cok zaman gecmemısse cabuk verırsın merak etme. Bı daha da nutellaya elını uzatma TAMAM MI!? Smile cıs nutella cıs... Su metabolızmamızı degıstırecek bı sey olsa super olurdu ama yok malesef bızım davranızlarımızı degıstırmemız gerekıyor daha basıt bı cozum zıra Wink
hehe Laughing kac gundur gıremıyorum buraya yalnız metınler gorunuyodu cevap yazamadım mesaj bırakamadım sanslısın bak senın msjda acıldı Wink verecez bu kıloları demek kı
sımdı senın ıcındekı canavar der kı yaw yılbasında temız bı sayfa acarsın hele dur kasma kendını... Yok cıcım oyle dııl hemen su an kasmaya kasılmaya basla spora basla porsıyon ayarlamaya basla senın mıladın bu gun olsun ıhtıyac fazlası butun yıyeceklere HAYYIR dıyebılmeye baadımız gun olsun bugun hadı mıllet Smile

Yeni Üye
Yeni Üye

finland.gif
 (Başlık yok)
 Çar 21 Arl, 2011 09:48

merhabalarrr Smile nasıl mutlu oldum bir cevap görünce Smile yeniyıldan sonra baslarım diye kendimi kandırmadım devam ediyorum çok kararlı bir şekilde.cok az bi zaman gecti kilo almamın üstüne onun icin 82kiloya kadar cabuk gidecegine inanıyorum gerisini de görücez bakalım zamanı gelince Smile bugün ayın 21'i 3 gün geçmiş.3 gün önce 90.5 kiloyu görmüştüm biraz önce mutlu bir sonucla karsılastım 88.5 Smile spora başlayamamış olmama ragmen hemde Smile)

biz yiyeceklere HAYIR diyemeyeceğiz de kim diyecek ama dimiii ? Wink bizim kaya gibi sağlam İRADEmiz var.2012 bizim yılımız olucak ve kendim için konuşursam umuyorum ki 18ocak'ta yeni yaşıma 80kilonun altında giricem Smile)

Aktif Üye
Aktif Üye

austria.gif
 (Başlık yok)
 Per 22 Arl, 2011 17:35

aramiza hosgeldin canim. bak masallah kilo vermeye baslamissin bile. ne mutlu. bu sana güzel moral olmustur. hedef bile belirlemissin kendine. cok güzel. istedikten sonra azmettikten sonra insallah olucaktir. yeniden yeni bir baslagic sayfamiza bekliyorum senide.

baslama tarihi: 12 Mayis 2012
kilom: 76,1
ilk hedef =>> 30 haziran =>68!!!

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 22 Arl, 2011 20:22

juvexus demiş ki:
merhabalarrr Smile nasıl mutlu oldum bir cevap görünce Smile yeniyıldan sonra baslarım diye kendimi kandırmadım devam ediyorum çok kararlı bir şekilde.cok az bi zaman gecti kilo almamın üstüne onun icin 82kiloya kadar cabuk gidecegine inanıyorum gerisini de görücez bakalım zamanı gelince Smile bugün ayın 21'i 3 gün geçmiş.3 gün önce 90.5 kiloyu görmüştüm biraz önce mutlu bir sonucla karsılastım 88.5 Smile spora başlayamamış olmama ragmen hemde Smile)

biz yiyeceklere HAYIR diyemeyeceğiz de kim diyecek ama dimiii ? Wink bizim kaya gibi sağlam İRADEmiz var.2012 bizim yılımız olucak ve kendim için konuşursam umuyorum ki 18ocak'ta yeni yaşıma 80kilonun altında giricem Smile)

birşey sorabilirmiyim diyetin kaç kalorilik bir diyet,veya kalorisini bilmiyosan ne ağırlıklı bir diyet.
çünkü 3 günde 2 kilo vermek güzel ama yağdan gittiğine inanamadım açıkcası pek,onun yarısı sudan gitmiş olmasın ?

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 22 Arl, 2011 20:26

juvexus demiş ki:

birşey sorabilirmiyim diyetin kaç kalorilik bir diyet,veya kalorisini bilmiyosan ne ağırlıklı bir diyet.
çünkü 3 günde 2 kilo vermek güzel ama yağdan gittiğine inanamadım açıkcası pek,onun yarısı sudan gitmiş olmasın ?

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 ?
 Per 22 Arl, 2011 20:27

juvexus demiş ki:

Aktif Üye
Aktif Üye

austria.gif
 (Başlık yok)
 Per 22 Arl, 2011 22:39

canim zaten ilk 2 gün vucudtaki ödem atiliyor. yani sudan gidiyor ama sonrasi egzersizde yapiyorsan insallah yagdan gider. yeniden yeni bir baslangic sayfasina bekliyoruz senide Smile

baslama tarihi: 12 Mayis 2012
kilom: 76,1
ilk hedef =>> 30 haziran =>68!!!

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.