Cevap Gönder  

Mel
Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 Lütfen yardım istiyorum yaaa :)
 Çar 18 Nis, 2012 17:47
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

Selam arkadaşlar yeni üye oldum ve gerçekten yardıma ihtiyacım var Smile Ben lise son öğrencisiyim ve fazla kilolarım beni rahatsız ediyor. Tahmin edersiniz ki dershane okul kurs eve geç saatlerde gidiyorum. Yemeğimi dışarıda yiyorum. Tamam ona bi çare bulurum ama kesinlikle spor yapamıyorum. Zamanım yok çünkü. Kilolarımdan kurtulmak istiyorum benim gibi olan birinden ya da farketmez birilerinin gerçekten gaza getirmesi lazım beni. Üniversiteye kendime güvenerek başlamak istiyorum. Şimdiden çok teşekkürleeeerr Smile Smile

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 18 Nis, 2012 20:55

kendini tam tanıt yardımcı olur herkes sen merak etme=)

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 09 Haz, 2012 05:20

merhaba canm bende senin gibi aşırı kilolarımdan şikayetçiydim diyet yapmaktada pek iyi değilim açıkcası Smile spor yapmayada fırsatım olmuyor uzun süre araştırmalar yaptım amerikada obezite tedavisindede kullanılan bir ürün buldum diğer uyduruk ürünler gibi olmasın diyerek baya araştırma yaptım ve baktım sağlık bakanlığıda onaylı deneme amaçlı aldım ve 72,5 kilodan 61,6 kiloya geriledim ve yeniden alacağım bu ürünün özelliği sadece uykuda iken kilo verdirmesi sende fazla kilolarından kurtulmak ve istediğini yiyip içmek istiyorsan http://goo.gl/kVeLI bir bak derim karar senin

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 09 Haz, 2012 05:20

merhaba canm bende senin gibi aşırı kilolarımdan şikayetçiydim diyet yapmaktada pek iyi değilim açıkcası Smile spor yapmayada fırsatım olmuyor uzun süre araştırmalar yaptım amerikada obezite tedavisindede kullanılan bir ürün buldum diğer uyduruk ürünler gibi olmasın diyerek baya araştırma yaptım ve baktım sağlık bakanlığıda onaylı deneme amaçlı aldım ve 72,5 kilodan 61,6 kiloya geriledim ve yeniden alacağım bu ürünün özelliği sadece uykuda iken kilo verdirmesi sende fazla kilolarından kurtulmak ve istediğini yiyip içmek istiyorsan http://goo.gl/kVeLI bir bak derim karar senin

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.