Cevap Gönder   Sayfa: 1, 2  Sonraki »

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 Diyet kardeşi arıyorum!
Cmt 03 Arl, 2011 01:00 - Pzr 02 Arl, 2012 07:00 arası (dahil)

Cum 02 Arl, 2011 13:50
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

[color=green]Merhaba arkadaşlar zayıflamak istiyorum ve kendime bi kardeş arıyorum. Şu an 90 kiloda bi bayanım daha önce 73 kiloya kadar düştüm ama ihmal ettim ve tekrar eski halime döndüm. Tekrar yapabilirim sadece bana destek olacak ve beraber bu işin üstesinden gelebileceğim bir diyet kardeşi arıyorum. İlgilenenlere şimdiden teşekkürler.. Smile

Yeni Üye
Yeni Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Pts 05 Arl, 2011 16:09

merhaba!benimle aynı sorunları yaşayan insanların olduğunu bilmek ne güzel bende kendimi yalnız hissediyodum bu konuda. 53 kg ile hamile kaldım 88 kg ile doğum yaptım, emizrme döneminde de kilo aldım zar zor şu an 80 kiloyum ve artık kendimden nefret eder oldum aynaya bakmaya korkuyorum. ve her gören sen noldun diyo. sinir sistemim alt üst olmuş durumda. eski halimi özledim. s yada m beden giyerken birden 3xl giymek gerçekten çok zormuş. defalarca diyete başladım. pazartesi başlayıp salı bozuyorum. Sad

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 08 Arl, 2011 09:54

bende aynı duyguları yaşıyorum ve ben bırak çocuk sahibi olmayı evli bile değilim o yüzden bu kiloları vermem lazım ama acelem yok benim yavaş yavaş vericem ve sağlıklı bi şekilde vericem insanların artık çok güzel bi kızsın ama kilo vermen lazım demelerinden sıkıldım Sad

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 08 Arl, 2011 09:55

diyet kardeşi olabiliriz seninle tabi sende istersen.. Smile

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 11 Arl, 2011 19:29

merhaba kızlar benimde kaderim sizle aynı şuan 82 kiloyum destek olmalıyız birbirimizee Very Happy

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 24 Arl, 2011 09:48

duyguuu diyet kardeşi olmak istermisin benimle? Smile

Yeni Üye
Yeni Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Cum 04 May, 2012 17:17

ama nedir bu pazartesi başlayıp salı bırakmak olurmu öle azimli olmak gerekiyor..kendinizle inat edin..o yıyeceğinizseye bakın ı kadarcık sey sizi xxxxxlll kıyafetlere itiyor.kendinize bi tablo yapın hergünü çizin bakın bir gün daha hadi bitti birgün daha deyin..birde ben artık nöyle yiyip içiyorum deyin diyetteyim falan demeyin.hepinize başarılar akadaşlar.

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 05 May, 2012 00:12

aarkadaşlar bende 106 ile başladım 94 le devam etmekteyim.burdaki kardeşlerimden memnunum isteyen herkeside diyet kardeşim ilan etmeye hazırım.nasıl bi diyet uyguluyosunuz herkes söylerse birbirimiz için daha yararlı olur eminim.

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 Re: Diyet kardeşi arıyorum!
 Cmt 05 May, 2012 00:15

hindizahra demiş ki:
[color=green]Merhaba arkadaşlar zayıflamak istiyorum ve kendime bi kardeş arıyorum. Şu an 90 kiloda bi bayanım daha önce 73 kiloya kadar düştüm ama ihmal ettim ve tekrar eski halime döndüm. Tekrar yapabilirim sadece bana destek olacak ve beraber bu işin üstesinden gelebileceğim bir diyet kardeşi arıyorum. İlgilenenlere şimdiden teşekkürler.. Smile

sıkma canını diyet yapıyomusun nasıl bi uygulamadasın?

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 05 May, 2012 00:17

FATOŞ16 demiş ki:
merhaba!benimle aynı sorunları yaşayan insanların olduğunu bilmek ne güzel bende kendimi yalnız hissediyodum bu konuda. 53 kg ile hamile kaldım 88 kg ile doğum yaptım, emizrme döneminde de kilo aldım zar zor şu an 80 kiloyum ve artık kendimden nefret eder oldum aynaya bakmaya korkuyorum. ve her gören sen noldun diyo. sinir sistemim alt üst olmuş durumda. eski halimi özledim. s yada m beden giyerken birden 3xl giymek gerçekten çok zormuş. defalarca diyete başladım. pazartesi başlayıp salı bozuyorum. Sad

allah yardımcın olsun yavaş yavaş diyet moduna gir istersen.sonra alışırsın zaten.nasıl bi diyet uyguluyosun?

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Sayfa: 1, 2  Sonraki »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.