Cevap Gönder   Sayfa: « Önceki  1, 2, 3 ... 49, 50, 51, 52  Sonraki »

ftmÇevrimdışı
Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pts 27 Şub, 2012 14:28
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

bu gün yağmur var yani yürüyüş olamıycak evdede canım istemiyor bişey elmeyra ablacım snin dediğin gibi ecde oluşumla dans ederiz belki müzik açıp ..
sabahtan beri çok saçma şeyler yedim kahvaltı 8 tane hoşbeş şimdide yarım dilim kek yedim hiç su içmedim kötü bir başlangıç oldu galiba ne yapalirim hemen su içeyim ve elma yiyeyim akşama kadar allah kerim ..
eksi yedi çok güzel görünüyor görünüyor süpersin darısı bizee..

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pts 27 Şub, 2012 22:52

hmmm su önemlii fatmacım insallah su ve elma ile kalan zamanı dengelemişsindir Wink ne yaparsak içinde bulunduğumuz an içinde yapıyoruz kendimize iyl ya da kötü..

ftmÇevrimdışı
Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 28 Şub, 2012 08:38

günaydıııın
bu günde yağış var yağmur kara dönüştü ince ince kar yağıyor yalancı bahar çabuk geçti şimdi gerçek baharı bekliyoruz allahın izniyle bu gün elma diyetine başlıycam inşallah ilk günüm güzel geçer
bu arada cetvelimi düzenleyimde gerçeklerden kaçmayım kendimi kandırıyorum zaten ancak başka ne işe yarıyor ki
sanki yedim kutusu mu yapsak ne yapsak acep Wink canımızın istediğiniyazıp sanki yemiş gibi kutuya atsak sonra bakıp bunlaruı yemediğim için kilo verdim deriz .. bu da şurdan aklıma geldi 6. sınıflarda iyi davranış ve kötü davranışlarımızı içine yazıp atacağımızkumbaralar yapmaya kararverdik performmans ödei olarak çocuklarda çok istedi bu ödevi davranış kontrolü sağlaması açısından çok güzel olacak inşallah da not konusunda nasıl puan vermeliyim ona karar veremdim iyi davranuışları çok çıkana mı yoksa iyi kötü kendini deneyip objektif olarak otokontrol yaptığı için uygulamayı yapan herkese mi iyi not vermeliyim ?
buna karar veremediğim için ödevi de bekletiyorum şu anda ..fikri olan varsa lütfen söylesin

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 28 Şub, 2012 09:33

haarika bir fikir fatmacım
SANKİ YEDiM Wink
üstelik gün sonunda o sanki yedimlerin kalorilerini toplayıp ne kadaaaaaaar çok fazla olduğunu görebiliriz bence Razz

öğrencilere not verme konusuna gelinceee
adil olmaktan yanayım her zaman ve genel not sisteminin adil olmadığını düşünüyorum. Zaten iyi davranışları olan biri için bu çok kolay olur ama otokontrol yapan çocuk daha çok emek vermiş olmaz mı bu ödev için Wink yani öğrencinin genel durumuna ve sonuca göre versen notu olmaz mı???

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 28 Şub, 2012 21:36

bilmiyom ki yerinizi yurdunuzu bulup buluşturup napionus hangi önemli işle meşgulsünüz de gelemiyosunuz Smile
bu hafta kilo milo veremiycem anladımki...ankara acaip karlı hehe karakış geldi 2. Cemreden sonra Laughing beembeyaz öyle sakin ve sessizdi sokaklar yürüdüm yürüdüm...

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 29 Şub, 2012 14:24

cmt günü elma,portakal ya da herhangi bir diyete başlıycaam işte Smile başka türlü pek gitmiyo anlaşılan tembelim dirayetsiz ve iradesizim... ilaki bi kamçılayan ildeal olcak ona ulaşınca "fısss" diye sönüyo her şey
işte ben de dahha önce belirttiğim gibi en baştaa malum zamanlarda bi şey diyeti yapcam her sefer başka bi şey Wink hem bahara hazırlık da olur detoks bir nevi işlenmemiş olarak yiyeceğim her ne yaparsam. Meyve, sebze,suları yada bilmem... Hem kilo vermiş olurum bölece hem sağlıklı bi şiii...

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 29 Şub, 2012 14:26

bu gün herkes evde eşim de evde Razz hava muhalefeti yüzünden.
Ben dee ancak gelebildim fatmacım. Sen neler yaptın?

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 01 Mar, 2012 00:23

kızımla iddiaya girdik bugün
göksel mi ne bi karkıcı var hatun 40 yaşındaymış 20 gösteriyo dedi.kızım ben de o kaa zayıf olsam o makyajla ben de 20 gösteririm dedim Smile olurdu olmazdı derken girdik iddaya hehe al sana motivasyon dedim Wink mayıs sonunda 70 olcam ona göre anlaştık Very Happy bu kere yok olmaz sen de onun kilosuna in dedi 45 midir 55 mi ne biliim dedim kefene sokmaksa niyetin olur hay hay...
Annaştık 70 te bakalım noolcak yarın
1 MART tuana hanımın doğum günü teşrif ederler mi acep Wink

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cum 02 Mar, 2012 00:30

iyi ki doğdun tuanam Smile Allah hayırlı@uzuun ömürler versin sana sevdiklerinle

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cum 02 Mar, 2012 10:49

bugün çok kötü hissediyorum midem bulanıyo çok halsizim uyusam...

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3 ... 49, 50, 51, 52  Sonraki »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.