Cevap Gönder   Sayfa: « Önceki  1, 2, 3 ... 48, 49, 50, 51, 52  Sonraki »

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cum 24 Şub, 2012 16:00
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

cumanız hayırlı olsun herkes Smile
eşim belini incitmiş evde e tabi her şeyiyle ilgilenmek gerekiyor yalnız yapamıyor Allah şifa versin cümlasiyle...
Hocalı katliamından bahsedildi anlatılldı gazetede tv de haberler programlar şehitlerimize dualar kuranlar gönderelim ki bizi tanısınlar Smile fırsat bulursam bir olay anlatacağım size bu konıyla değil ama şehitlikle alakalı yine

ftmÇevrimdışı
Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 25 Şub, 2012 09:22

günaydın canlarım
hafta boyunca giremedim ama kendimi de bırakmafdım sürekli bir kontrol isteği oluşuyor içimde
yiyeceklerimden çok kısmadım biraz kıstım iki gündür bir saat yürüyüşümü yapıyorum elmeyra ablacım spor yapın mutlu olun demişsin ya aynen öyle vijdanım biraz olsun rahat ediyor yiyecekte biraz fazla kaçırsam bile en azından bu gün yürüyüşümü yaptım diyebiliyorum çok güzel oluyor birazdan yine çıkıcam inşallah sabah yürüyüşünü çok seviyorum ferah ferah temiz hava ..iki gündür tartılıyordum hareket yoktu bu gün az da olsa kıpırdanmalar olmuş çok sevindim yoksa bu gün sabah biraz karamsar uyanmıştım bana moral oldu.
tuanacım benim kilomda burda yazandan çok fazla şu anda aynen göbeğim önden gidiyor pantolonlar sıkıyor zor ilikleniyor göbek üstten fışkırıyor aynen hamile gibiyim kendime bakıyorum yazın arkadaş hamileydi 7 aylık resilerde bakıyorum o bile benden daha ince çıkmış biraz göbeği dışarda yani durumlar vahim hiiiç bırakmaya gelmiyor özellikle yürüyüşü canım benim yesende en azınsan yürüyüşünü yaparsan üstüne koymazsın yediklerini eritir benim şu anki düşüncem bu son zamanlarda her baktığımda tartıda artış vardı iki gündür yürüyprum çok az dikkat bu gün inişe geçti en azından beraber yürüyüşlerimizi aksatmayalım tamammı güzelim
en azından bu da bir adımdır sonra yiyecekleri yavaş yavaş makul bir seviyeye indiririz inşallah

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 25 Şub, 2012 11:37

çoook sevindim fatmacım Smile harika bir gelişme bu Very Happy
üstelik bu az kontroller bir zaman sonra mideni küçültüp daha az yemene vesile olacak harika bi şey buu Smile böylece sıkıntı duymadan gözün kaymadan zayıflamanın keyfini duyacaksın Wink

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 25 Şub, 2012 15:06

selaaaaaaaaaaaaaaammmmm...
kac gundur ev yerlestirmeyle ugrasiyorum. daha bitmedi ama en onemli kisim bitti cok sukur;MUTFAK...
ha bi de tartildim; 74.2 Sad aferin di mi bana.
tuana iremde gelmis. ulasamadim sana bi turlu. nerelerdesin? facebook? hotmail? sms? arama? ne yaptiysam ulasamadim. hersey yolunda mi?

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 25 Şub, 2012 16:02

hoşgelerek çoook iyi yaptın miraycım aferin sana Smile
tuana geçen gün yazdıydı bi şeyler ama? Kayboldu gene
arkadaşlarım canlarım o diyet keyifsizliği suçluluk duygusu asabiyet vs vs heeer şeye veda edin bi yarım saat olmadı 15 dakika bile olsa şö,le kurtları döktürcek tempolu müzikle hoplayıp zıplayın yada kıvırtın (bu ikincisini beceremediğimden ilki güzel Razz )
o zaman hiç biri kalmıycak emin olun ne çim bi hormon salgılıyosak bilmiyom ama muazzam bi şey olduğu kesin
iki gndür spor yapamadım biraz da şiştim sıkıntıdan hrl belki tuvalete çıkamadığmdan neyse şu an kendimi BERBAT hissediyorum emin olun ama nedenini biliyorum Wink hepimiz biliyoruz kandırmyalım kendimizi.
Birazdan kalkıp salonun altını üstüne getiren oğlumun marifetlerini düzelticem,mutfagı toplycam,eşiimin fizik tedavisini yapıcam,kızlar marketten döner aksam yemegını hazrlarım,sonra acıcam muzıgı oooh tepınıcem sırıl sıklam olana kadar Very Happy sora oturup sakin sakin puzzle yapıcaz kızımla 3000 parçalık Laughing

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 25 Şub, 2012 16:11

verdiğimiz kiloları geri aldık diye gelmiyorsanız eğer ,
ben hiç uğramıyayım buralara kızlar! Malum 85 ten 73 e indikten sonra 90 a çıkıp tekrar başladım diyete... Sad
80 oldugumda utandım gelmeye sonra bı baktım kı 85 ne oldugunu anlamadan da 90!!! Ne zaman ki geldim dönüş yaptım ohhh kendime geldim,motive oldum ve başladım vermeye fazlalıklardan kurtulmaya Smile mutluyum

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 26 Şub, 2012 05:45

yine yok yine yoksunuz...ben de sadece pazar günleri geliyim öl
ümü yaziim sadece baari...hatta yazmaya da gerek yok cetvelden anlazşılır zati...heer tarafın altını üstüne getirip karman çorman etmişim ortalığı hani toplanacak hali yoktu o derece...rüyamda gördüm canım nedemekse...

ftmÇevrimdışı
Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 26 Şub, 2012 11:45

günaydın hayırlı pazarlar olsun herkesee
sabah eşim uyandırdı saat sekizde gittim 1 saat sporumu yaptım dünden ayağımı ağrıtmışım o yüzden az yürüyüş çok hareketle bir saati tamamladım bu gün tartıldım ve 600 gram verdiğimi gördüm çoook mutlu oldum hafta içimi olur ne zaman bilemiyorum elma diyeti yapmayı düşünüyorum belki bu günde başlarım elmalar alındı beni bekliyor emlmeyra ablacım sen buranın daimi üyesisin sen gidersen bidaa kimse gelmes ona göre sakın uğramamazlık yapma öpüyorum seni hadi arkadaşlar ufak ufak başlayalım yaza cillop gibi olalaım öpüldünüz..

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pts 27 Şub, 2012 06:23

senin adına çok sevindim canım Smile
işte böyle minik adımlar birleşince büyük mesafeler katediliyor Wink
aldığımız gibi verebilsek ne hoş olurdu...bir gün yer bir gün yemeyince hooop eski halimize dönerdik Laughing
bu da saçma oldu halihazırda böyle yapsak zaten kilo almayız ki Razz
ben ha bugün ha yarın derken alırdım kilo hep bir sonraki öğüne erteledim az yemeyi ya da kararınca işte sonuç kocamaaan bir kütle...

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pts 27 Şub, 2012 09:10

baktım takvime tam bir ay olmuş Razz laf aramızda ben kızıyordum kendime daha çok verelirdin diye sanki daha uzun süre geçmiş gibi geldiydi bana Embarassed hehe gerçi 7 kilo biraz şişliği inmesinden biraz isveçin marifeti..benlik bi şey yok yani...
Demem o kiii önümüzdeki ay bu kaa veremezsem kınamayın a dostlar Very Happy saldın mı dıkkat etmiyon mu demeyin haa zati 10 a tamamlanınca bi durma evresine giriyodu demi bu meret
ahha işte o zaman bombayı patlatacaaam Wink elma diyeti yapacaaam
muhahahaaaaaa korkun benden bütün fazlalıklaaaaarrrr!!!
(şşşt doktor kendi haline bırakın geçer bu delilik hali dedi Laughing )

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3 ... 48, 49, 50, 51, 52  Sonraki »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.