Cevap Gönder   Sayfa: 1, 2, 3 ... 50, 51, 52  Sonraki »

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 yeniden yeni bir başlangıııç ;)
 Cmt 26 Kas, 2011 22:32
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

DURMAAAAK YOOOOK KAYTARMAAAK YOOOOK MAYIS AYINA KADAAAR HEDEFE ULAŞMAAAK VAAAAR Wink

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 27 Kas, 2011 11:33

buna bende varım o haldeee

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 27 Kas, 2011 13:09

selam arkadaslar...
masallahiniz var. ben aldim yurudum walla;durum cok vahim; 75.4u gordum bu sabah.Sad

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 27 Kas, 2011 23:47

miray ablaaa yapma çabalarına yazık yapma dur de hadi sende bak biz birlikte başladık bu yola senin bana yetişeceğine eminim hadi bi atak yap ?

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pts 28 Kas, 2011 21:29

canim,sagol. yaa artik o moda pek gireiyorum. bikac kez girer gibi oldum o zamanlarda da hep forum bostu. Sad hasili dagittim. yakinda annem gelicek,kara kara dusunuyorum gelince sok olucak diye. baksana koca bi gun gecti ve sadece 1 yeni mesaj var forumda

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pts 28 Kas, 2011 21:56

valla buna bende varım bi 2 kiloda ben aldım durum vahim anlıcanız yaza kadar vermem lazım
offf offf

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Çar 30 Kas, 2011 19:49

ben geldim Smile benimde kilo 64,5 tan 65 e geri çıktı.. ama yine de hareketimi aksatmıyorum.. bu ara çok tatlıya yüklendim ondan.. gerçi kahvaltı sonrası ama yine de aldırıyor işte.. gece de 2 mandalina 1 elma yiyorum.. kuruyemiş yiyorum.. pek masum sayılmam yani kilo alımında.. Smile hayırlısı bakalım.. yiyorum ki alıyorum Smile dün de fastfood yedim.. normal almam.. ama dur demem lazım artık..

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Per 01 Arl, 2011 23:18

aa kimse gelmemiş niye gelmediniz bakiim.. yapmasanız da gelin ya.. burada yazıştıkça moda gireriz belki Wink

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cum 02 Arl, 2011 09:05

hayırlı cumalar
canlarım nsılsınız neler yaptınız
yaramaslıklar yapılmış görüyorum da
zararın neresınden donulse kardır
bızde pcler çöktu
ıstecık bu gun geldım sukur Rabbıme
aman ne zormus yaw
sızı dusune dusune gectı gunlerım
merak ettım
nasılsınız dıye
butun ogretmen arkadaslarımı tebrık edıyorum
guzel ınsanlar yetıstırme gayretlerınız ıcın
Allah razı olsun sızden
ınsallah tekrar gorusecegız
zatı bu gun ayın 2 sı 6 sında bıtıyo bızım vınn ın suresı hanı yenı donem başlıuyo ohooo busuru baytımız var cıga cıga Very Happy halıylen kullanmak lazım
cumadan donıım hepsının canını okuycam cıgaların megaların Razz
saat 3 gıcı burdayım ıns canlar
osledım sısı Crying or Very sad gorusuruk dıger oslesenlerlen Smile
dualarım sızınle

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 03 Arl, 2011 00:30

bizde seni özledik elmayra abla Smile) çok sevindim gelmene.. canlanır artık burası.. bu arada arkidişler bugün yediğime içtiğime dikkat ettim.. daha doğrusu çarsıda fast food yiyecektim kiiii arkadaş yemek almıştı ama canım fast food istiyordu.. böyle baktım hamburgerci önündeki çocuklara Sad hep kilolu kilolu geldi gözüme bide lise çağlarında falanlar.. dedim lale napıyosun yapma yemek ye.. sonuçta yemekte güzeldi.. o an tabi fast food cazip geliyoor Smile)) güzel oluyor keratalar Smile ama dedim duuuur.. tabi keşke o çocuklar da oyle yemese hep tombiş tombişlerdi Sad ilerde umarım çok pişman olmadan normale dönerler.. ben 2 gündür düşünüyorum keşke zamanında o kadar fast food yemeseydim de karnım öyle yağ içinde olmasaydı diye.. ünvde o kadar değildim.. kışın 58 yazın 52-53 olurdum ama 2010 da 4 gün dışardaydık kpss ye hazırlanıyordum.. bizim 2 yılda bir ya yine hazırlanıcam.. ama o zaman sadece dershane gibi bişeydi.. çalışma son 1,5 ay yaptım desem yeri var.. insan sorumluluklarını yerine getirmezse de saldırırmış benim abartılıydı yaa.. hep fast food yiyordum eve geliyordum yemeye devam ediyordum.. sonra da tatlıyı indiriyordum mideye.. ama bu sefer sorumluluğumu yerine getircem Wink çalışıcam güzelce.. o zaman tabi hocalar anlatıyordu ya ona güveniyordum konu çalışmadan direk teste geçtim son 1,5 ay Smile 85 net yaptım ama yetmedi hedefim 110 net Wink hayırlısı bakalım Smile tabi bu yıl dershaneye gitmeyeceğim mecbur konu kendim çalışmam lazım zaten Wink

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Sayfa: 1, 2, 3 ... 50, 51, 52  Sonraki »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.