Cevap Gönder   Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki »

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 20 Kas, 2011 16:31
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

heey nerdesiniz kızlar? ben dün abarttım yediklerimi 1lt 250 ml su içtim 250 hareketimi yine yaptım Smile bakalım ne olcak Smile

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 20 Kas, 2011 22:22

ne oldu ya hala gelmemişsiniz neyse ben akşam yemeğinde iyi yedim ama az önce profiterol vardı yarım yedim o kadar:) birazcık çerez yedim 8-9 tanecik.... çay yudumluyorum.. ilerleyen saatlerde de meyve tabağı hazırlayıp onu yiyeceğim Smile ama şimdiye kadar sadece yarım lt su içtim.. yatana kadar 1 lt 250 ml yaparım.. bugüüün 350 hareket yaptım Smile 100 uyandığımda yapmıştım 250 de sonradan yaptım Smile normalde 250 yi bölerek yapardım günde.. Smile bugün rekor kırdım Smile

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Pts 21 Kas, 2011 01:25

bak yaa yine kimse gelmemiş.. nerdesiniz bakiim umarım sürekli kaçamak halinde değilsinizdir.. sürekli yemek yemiyorsunuzdur umarım.. salmayın kendinizi bakiim.. durmak yok yola devam.. salarsanız kendinizi şimdikinden 5-10 kilo daha fazla olursunuz seneye kadar.. ama devam ederseniz seneye şimdikinden 5-10 daha az kilolu olursunuz wuu hatuna bak der arkadaşlarınız Smile demi ama şekerler Wink devam edin bakiim bu arada ben bugün 425 hareket yaptım 75 daha yapıp yatıcam Smile meyve tabağını doldurdum afiyetle yedim Smile gerçi ben vermeyi değil de görüntüde incelmeyi istiyorum Smile 1 lt su içtim birazdan 250 ml su da içeceğim 1 lt 250 ml su olmuş olcak Smile bakalım 1 aya fark edecek mi 1 hafta oldu Smile

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Pts 21 Kas, 2011 18:05

ne oldu size ya?? sessizlik yakışmıyor bu siteye

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pts 21 Kas, 2011 19:59

Merhaba,

Benim bebeğim de 5 aylık. Doğumdan sonra insülin direnci çıktı. Şimdi bir beslenme planı ile en az 10 kg vermem lazım ilk etapta. Ama kilolar benden daha azimli!!!

1 hafta oldu başlayalı. Hadi hayırlısı.

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Sal 22 Kas, 2011 00:05

verirsin nasipse phonix merak etme biraz sabır biraz az yemek ve biraz da hareket lazım oldu bitti

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 24 Kas, 2011 20:21

ben 2 hafta önce çok kötüydüm tartıldım tam tamına 65.7 geldim çok moralim bozulmuştu azmettim az yedim ve şuan 62.5 olmuşum çok mutluyum geriye kaldı 7.5 kg Smile

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Cum 25 Kas, 2011 00:37

oo pink aferin süpersin ben hala 64,5.. ama hareket yapa yapa bugün fark ettim göbeğim önceden çok yumuşaktı biraz sertleşmeye başladı Smile benim rejim yalan oldu gibi bişey ama hareketle sıkılaşacak vücudum Smile ama bu rejim sayesinde meyve yemeye başladım suyumu da içiyorum.. yediklerim biraz abartılı oluyor Smile yazarsam buraya ooo Smile durmak yok yola devam Wink uzun zamandır krem tonik monik kullanmıyorum Smile yine de yüzümü beğeniyorlar Smile yediklerim içtiklerim sayesinde Smile fondoten mondoten zaten sürmüyorum işim olmaz Smile

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cum 25 Kas, 2011 11:01

ya aslına bakarsan bende yiyorum hemde bu sıralar adet döneminden dolayı fazlaca tatlı yedim her kahvaltıda kesin tahin pekmez yiyorum çikolata falanda yiyorum ama hem günde 1buçuk lt su hemde 3 4 kupa yeşilçay yada beşibiyerde içiyorum kaynağın bunlar olduğunu düşünüyorum. maşallah çok iyi gidiyor şimdi hem canımın istediğini yeyip hem kilo veriyorum. Smile

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Cum 25 Kas, 2011 16:08

tatlı falan yiyosun da normal kahvaltını yemeklerini meyvelerini de yiyorsun demiii.. onları yemezsen zarar görebilirsin canım... benim bi arkadaşım tatlı yemiş zamanında ama yemek yememiş zararını çok gördü.. yeni yeni kendine geliyor.. kaç yıl uğraştı.. sende dikkat et olur mu canım

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.