Cevap Gönder   Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki »

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Çar 16 Kas, 2011 22:09
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

bende yazayım artık yediklerimi kahvaltı omlet çay 1 dilim ekmek 1,5 baklava(yoğurtlayıp) aradan zaman geçince 3 parça bitter çikolata sütlü kahve akşama doğru 4:30 da meyve tabagı hazırladım meyve tabagımda çeyrek nar, 2 adet mandalina, yarım elma aksam 7 de yemek yedim yemekte 5 adet kofte 2 kaşık mantar sote 2 ya da 3 kaşık kuskus pilavı salata ve 2 parça(parçalar büyük) peynir 1 dilim çavdar ekmeği Smile benim değişik alışkanlıklarım vardır köfteyi peynirle severim Smile baklavayı yoğurtla Smile öyle daha lezzetli geliyorlar Smile şimdiye kadar 1 lt 250 ml su içtim birazdan çay içicem 2 ceviz yerim herhalde ilerleyen saatlerde de meyve düşünüyorum.. bu arada 200 hareket yaptım gün içersinde.. hanife sen ben pink ftm yakınız birbirimize takıl bize gerçi benimki tam rejim değil dengeli beslenmeye yönelik tatlılar hariç Smile

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 merhabalar
 Per 17 Kas, 2011 16:43

Arkadaşlar merhaba ben yeni katılıyorum aranıza . bu site bana umut verdi . benide aranıza kabulk ederseniz çok sevinirim

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Per 17 Kas, 2011 17:02

HOŞGELDİN BİRSEN Smile YARIM KİLO GİTTİİİİ Smile ALLA ALLA BEN DÜN ÇOK YEMİŞTİM 1 KÜÇÜK KASE DOLUSU ÇEKİRDEK KABAK CEKİRDEĞİ FISTIK YEDİM 2 TANE DE CEVİZ YEDİM ÇAYLA İLERLEYEN SAATLERDE YİNE MEYVE YEDİM NARIN ÇEYREĞİ ÜZÜM MANDALİNA AMA KİLO VERMİŞİM İLGİNÇ :S TABİ 250 HAREKET VE 1 LT 750 ML SU İÇTİM

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 Re: öğretmenler gününe kadar 5 kilo vermek isteyen gelsin
 Cum 18 Kas, 2011 10:00

merhabalr arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım 4 aylık bebeğim var süt veriyorum bana yardımcı olmak isteyen var mı? şimdiden teşekkür ederim

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Cum 18 Kas, 2011 19:39

o zaman bebeğin için herşeyden yiyerek vermelisin Smile bide yürüyüş yap tempolu.. dengeli beslen ben bi yerde okumuştum mesela börek yiyoruz ya o 1 günde yağa dönüşürmüş ertesi gün onu tamamlayan yiyeceklerden alırsak o zaman yağa dönüşmezmiş.. dengeli beslensek yağa dönüşen bişey olmayacak demektir Smile ben mesela geçende köfte vardı kuskus pilavı vardı meyve yemiştim zaten yemekten 2 saat önce dedim bi ca eksik yanına peynir yedim Smile hepsi tam oldu Wink sonrasında yemediğim yoktu meyvenin kalorililerini yedim mesela ceviz yedim çayla derken aa bi baktım yarım kilo gitmiş Smile bugün de tartıldım bazen gider sonra ertesi gün gelirdi ama gelmemiş yarım kiloya kesin byeee dedim Smile darısı diğer kilolara Wink senin hayli hayli iyi beslenmen lazım bebeğin için tabi içmen gereken suyu da unutma Wink meyveden korkma ye dengeli beslenen kimsede kilo olcağını sanmıyorum ben şahsen zamanında hep fastfood tükettim meyveyle ilgim yoktu sadece öyle yiyecekler yerdim dışardayken ama artık o hallerim bitti geçen yıl zorlanıyordum yapıyordum öyle bırakıveriyordum ama artık devamlı öyleyim gerçi bayramda tatlıları götürdüm ama yiyeceklerime de yine de dikkat ettim herşeyden yemeye çalıştım Smile artık yok öyle eski Lale Wink dengeli beslenirsen suyunu içersen cildin de iyi oluyor ne krem kullanıyorum ne tonik ne fondoten ne allık bişey kullanmıyorum yine de cildime baktırıyorum Smile sen sen ol dengeli beslen cildine dışarıdan ne verdiğin değil önemli olan içten ne verdiğin Wink

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Cum 18 Kas, 2011 19:50

kahvaltıda yumurta kaynat (rafadan ile pişmiş arası olsun) cavdar ekmeği ruşeyn ekmeği ya da kepekli ekmek ye ben cavdar ekmeği yiyorum.. peynirini dilimle tabağına oooh :)zeytin de olsun salata domates falan aradan zaman geçince meyve tabağını yap Smile nar için kuvvetli diyorlar ya çeyrek nar 2 tane mandalina 1 tane elma süper bi tabak bence Wink bu mevsime göre yani Wink sonra da akşam yemeğinde ne varsa ye ama pirinç pilavı yerine bulgur pilavı ye.. dolma varsa 1 tane ye.. normal yemeklerini ye yine yanına çavdar ekmeği ye.. aradan zaman geçince çayınla ceviz badem yiyebilirsin.. biraz bekle yine meyve tabağı yap üzüm varsa önceki meyve tabağına ekstradan üzüm katabilirsin ama yine de çok abartma üzümü de Smile gecede ballı sütle finish Wink ooohh afiyet olsun Smile akşam yemeğine et balık tavuk türü koymayı unutma Wink

ftmÇevrimdışı
Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cum 18 Kas, 2011 19:55

slm lale iyi gidiyorsun maşallah yarım kilo gitmiş ohh ne ala ben kendimi kasdım ikiüçgün ancak yarım gitti
bu gün pk yapmadım diyet ama bu gün en önemli şeyi yani, bulunmaz bursa otu yulafı buldum sonunda müsli mi hazırladım altı gün yiycem hazırladıktan sonra tadına baktım aynı kflekse benziyor boşa uğraşmışım dedim önce sorada benim yaptığım daha sağlıklıdır murtlaka her şeyi bol bol koydum en temizinden yarın başlamak lasım müsli ye heheee

ftmÇevrimdışı
Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cum 18 Kas, 2011 20:00

hanife ve birsen hoş geldiniz bizde kendi halimizde burda takılıyoruz bize katırlısanız tabiki mutlu oluruz birlikten kuvvet doğar bazı siteler gibi çok yoğun değil burası bizbize napalım başka arkadaşlarımızda var ama gelilrler eninde sonunda miray elmeyra tuana irem pink... bekliyoruz bakalım..
birsen ben doğumyaptığımda bebeğim çok küçüktü ve benim bazı sıkıntılardan dolayı başlarda çok ii olan sütüm azalmıştı ben sanki görev gibi ondan bundan yiyordum ve hayatımda ilk defa düzenli yemek yemeye başladım ve süt yapan ne duyduysam yemeye başladım doğum kilomunda üstüne çıktım sonrada malum çocuğum bir yaşını geçtikten sonra ancak kilo verme eğilimne geçtim vicdan azbı hissederdim çünki bizim ufaklık ek gıdayada geçemedi bir türlü iştahsızdı senin bebeğin nasıl bilemiyorum doğru zaman olduğunu düşünüyorsan başla derim

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 19 Kas, 2011 00:31

ftm zaten dediklerimi uygulasa.. hem dengeli beslenmiş olcak hemde yağ olmaz vücudunda .. aynı kiloda kalır.. yürüyüşte yaparsa ekstra kilo da verir yeter ki dediklerime uysun.. gereksiz şeyleri yemesin.. oldu bitti.. herşeyden yesin yesin Smile oldu bitti zaten yediklerimizin yağ olması vücudumuzda emilimini yapan yiyecekleri almamızdan.. sonra yağa dönüşüyor.. dengeli beslenince fazla kilo ortaya çıkmaz Smile beslenme uzmanı oldum resmen ya Smile :p

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 19 Kas, 2011 13:13

hareketim 1 haftalık oldu :p kendi kendime diyorum ki nie göbeğim aynı değişim yok sanki 1 aydır hareket yapıyorum Smile alemim ya Razz o kadar yağ birikimi var hemen nasıl eriyecekse Razz 1 aylık sonunda belli olur kaldı 3 hafta Smile

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.