Cevap Gönder   Sayfa: 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki »

ftmÇevrimdışı
Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 öğretmenler gününe kadar 5 kilo vermek isteyen gelsin
 Pzr 13 Kas, 2011 09:37
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

Very Happy Shocked Laughing Wink

ftmÇevrimdışı
Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 13 Kas, 2011 09:44

slm arkadaşlar şu aralar pek kimse gelmiyor buralara ama eninde sonunda geleceksiniz biliyorum
diyet kardeşleri birbirinden ayrılamazlar...
ben diyetime başlıyorum katılmak isteyenler hemen yarın başlaylım Wink bu kez müsli hazırlayarak bir diyet denemek istiyorum inşallah başarılı olurum.
Çoğu kadının şikayetçi olduğu kalçaları için özel bir diyet. Bu diyeti 6 hafta uyguladığınızda kalça ve basen bölegelerinizdeki fazlalıklardan kurtulacaksınız. Amerikalı ünlülerin kullandığı bu diyet sayesinde artık sizinde beğendiğiniz kıyafetleri rahatça giyebilir ve güzel görünen kalçalarınızla partnerinizi büyüleyebilirsiniz.
Bu diyetle kalça, basen ve bacakların incelmesi amaçlanmıştır. Hareketsizlik ve yanlış beslenme sonucu vucudun alt tarafında bulunan yağlar bu diyet sayesinde kolayca eğriyecektir. Ayrıca kolayca bulabileceğiniz ekonomik besinlerden oluşmaktadır. Diyet esnasında kaysı ve bademden hazırlanan özel bir müsli kullanılmaktadır. Hazırlayacağınız bu müslivücudunuzun ihtiyacı olan bir çok besini içermektedir ve çokta lezzetlidir. Ancak hepsi bir araya getirildiğinde kalça bölgenizdeki yağları hızla eritip, sizi forma sokuyor.
Malzemeler
•2 fincan yulaf tanesi
•2 fincan kırılmış fındık
•1 fincan buğday
•1 fincan çekirdeksiz kuru üzüm
•1 fincan ayçiçek tohumu
•1 fincan badem
•1 fincan ince kıyılmış kuru kayısı
Hazırlanışı
Malzemeleri karıştırıp, blender`dan geçirin. Hazırladığınız karışımı tam 12 porsiyon olacak şekilde eşit parçalara ayırın. Her porsiyonda karışımı bir bardak diyet soğuk süt ilave ederek tüketeceksiniz. Tabii üzerine yarım dilim muz da ekleyebilirsiniz.
Her günkü program
•Kahvaltı: Bir porsiyon hazırladığınız müsli, bir fincan süt ve dilimlenmiş yarım dilim muz Saat 11.00: Bir elma Öğle: Bir porsiyon müsli ve yarım muz
•Öğleden sonra: Bir avuç kuru üzüm
•Ana öğün: Meyveyle birlikte temel gıdalar
•Yatmadan önce: Bir portakal Meyveler: Elma, kayısı, iki kurutulmuş erik, bir mango
Ana öğünler
Pazartesi : Bir parça tavuk kanat ya da göğüs ızgara, yeşil salata ve bir meyve
Salı : İki yumurtalı omlet, domates ve rendelenmiş havuçla tüketilecek.
Çarşamba : Bir çay fincanı büyüklüğünde yer tutan spagetti. Bir meyve.
Perşembe : İnce dilimlenmiş bir tavuk göğsü. Haşlanmış havuçla servis yapılacak. Dilerseniz yanına haşlanmış brokoli de alabilirsiniz. Bir meyve.
Cuma : Ton balıklı yeşil salata. Bir adet katı pişmiş yumurta. Bir meyve.
Cumartesi : Bir parça hindi göğsü, mısırla karışık yeşil salata. Bir meyve.
Pazar : 3 dilim rosto edilmiş biftek, havuçlu brokoli salatası ve iki adet haşlanmış patates.

ftmÇevrimdışı
Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 13 Kas, 2011 09:47

yazıyı aynen alınca partner martner eeepsi gelmiş Laughing Laughing Rolling Eyes Rolling Eyes

ftmÇevrimdışı
Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 13 Kas, 2011 09:52

dün yulaf aradım bulamadım bu gün aklıma bir fikir geldi gidip ekmek fırınına sorcam
belki yulaflı ekmek yapıyorlardır ve yulafları vardııır

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 13 Kas, 2011 19:51

benim bi atılım gibi düşüncem yok Smile amaa bende basenlerim ve göbeğim için harekete başladım 2 gündür 100 defa (bacakları göbeğedeğdirme hareketi) yapıyorum Smile ama bugün 200 defa yaptım 100 kalktığım zaman 2 tane 50 yi de öyle aralara serpiştiriverdim ama yemek konusunda bugün akşam nerdeyse 1 ekmeği yedim desem yeri var Smile

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 13 Kas, 2011 19:52

cetvelden takip edin bari Smile 67 de kalmış 65 i yazayım 63,75 yalan oldu baklavaları yiye yiye Smile Smile

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 13 Kas, 2011 23:00

bende aranıza katılıyorum ama ben o yazılan diyeti yapamam malesef yalnız kendime program yaptım bende sabah normal düzeyde bir kahvaltı yapıyorum öğlen 1 kase corn flakes yiyorum içine 20 gr bal da katarak sonra akşamda 1 kase çorba 1 porsiyon salata 5 kaşıkda sulu yemek yiyorum her gün yaklaşık 1 1buçuk lt su içiyorum 2 ye çıkartıcam yavaş yavaş ve günde en az 3 fincan 5i bi yerde veya yeşil çay içiyorum spor konusunda bişey diyemiyeceğim çünkü sınavlarım başladı ama snavlardan sonra ona da başlıyorumm

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 13 Kas, 2011 23:58

ben öyle çaylar içmiyorum ama 1,5 lt den fazla su içtim şimdiye kadar 2 ye tamamlamayı düşünüyorum yatana kadar Smile 1-1,5 lt içiyordum ama bugün yazı okudum suyla ilgili 2,5 lt den bahsediyor o kadar içemem ama 2 ye çıkarabilirim diye düşündüm Smile uygulamaya geçer miyim tam bilemicem yarın haber veririm Smile

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Pts 14 Kas, 2011 00:00

bu arada listen bence süper pink Wink maaşallah Smile

ftmÇevrimdışı
Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pts 14 Kas, 2011 16:09

slm arkadaşlar
evet pink lalenin dediği gibi listen çok güzel olmuşonları yaparsan zaten olay bitmiş demektir
bende zaten müsli malzemelerini hala bulamadım ama bulucam inş.
bu gün o bakımdan hazırlıksız yakalndım ama çok yememeye çalışıyorum
sabah: yarım paket form bisküvü ve iki bardak çay içtim
ara:bir tane susamlı bisküvi bir lokma simit
öğle:bir avuç fındık ceviz karışık yedim bir misafir çikolata iki kaşık nohut bu nohut hesapta
yoktu fazladan oldu
ara: yeşil elma yiycem
bu gün dışarı çıkmayı düşünüyorum umarım yulaf bulurum
lalecim hareket yapman çok güzel keşke tembellik yapmayı bırakıp bende yapsam çok ii olurdu
spor salonuna yazılcam diye erteliyorum sporu ancak biraya kadar ancak yazılırım

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Sayfa: 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.