Cevap Gönder   Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki »

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Sal 15 Kas, 2011 19:09
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

Smile bence ben yazmayayım dolar burası Smile :p ben sadece su aralar sporumu suyumu yazayım Smile bu arada bende az once 2 tane mandalin götürdüm mideye Smile yeşilinden olunca dayanamıyorum Smile eskiden meyveyle aram yoktu gecen yıl az bucuktu bu yıl maaşallahım var meyveyle aramdan su sızmıyor Smile 150 hareket oldu şimdiye kadar 750 ml su içtim.. yediklerimin haddi hesabı yok kilo veremem bence.. aynı kalırım ama sıkılaşırım herhalde 1 ay sonunda birazcık.. Smile

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Sal 15 Kas, 2011 19:11

bu arada yazmaya devam edin güzel oluyor böyle ya Smile oh hareket gelmesi ne güzel Smile her girdiğimde yazı görünce neşeleniyorum ya Smile

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Sal 15 Kas, 2011 19:14

Araştırmayı yürüten Alberta Üniversitesi uzmanları, daha önceki çalışmalarla da kanıtlandığı gibi anne sütü ile beslenen çocuklarda astım riskinin daha düşük olduğunu ancak bu çocukların haftada bir kereden fazla fast food tüketmesi halinde, bu koruyucu etkinin ortadan kalktığı belirtti.

"Clinical and Experimental Allergy" adlı tıp dergisinde yayınlanan çalışmada, elde edilen bulgunun günümüzde artan emzirme süresine paralel olarak yaygınlaşan astım fenomenini de aydınlattığı belirtildi.

Canwest News'de yer alan bilgilere göre, fast foodlarda bulunan yüksek tuz oranı, hırıltılı solunum, acıyan solunum yolları ve akciğerlerde görülen aşırı hassasiyet gibi riskleri artırıyor. Ayrıca fast food yiyeceklerin içerdiği yüksek yağ ve düşük antioksidan oranları da astıma sebep olan diğer faktörler.

Astım bazen ölümcül olabilen kronik bir rahatsızlık ve bu hastalığa yakalananların oranı her geçen gün artıyor. Özellikle çocuklar çok fazla fast food tüketiyor. Yapılan inceleme, haftada bir kereden fazla hamburger veya diğer fast food yiyecekleri yiyen çocukların astım olma olasılığının iki kat daha fazla olduğunu ortaya koydu. Uzmanlar astım ve fast food arasında direkt bir sebep-sonuç ilişkisi olmasa da, bu ikisi arasında önemli bir bağlantı olduğunu vurguluyor.

ftmÇevrimdışı
Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 16 Kas, 2011 00:36

slm
lalecim paylaşımın çok güzel benim gibi anneler ve tabi anne adaylarının çok işine yarıycak birbilgi dikkat etmek şart tabi amma ve lakin bu tür iyeceker her yerimizi sarmış durumda
eninde sonunda biyerinden yakalanıyorsun ..
akşam:10 kaşık az kabak kattığım pilavdan yedim ve turşu
ara:1elma 1 mandalin şimdi çay ve bir gofret
dahada bişey yemeden yatsam ii olcak
lalecim bende evdeki lokumların bitmesini bekledim diyete başlamak için çok güzellerdi dayanamayıp yiyordum sizin evdeki bakalvalar bitmedimi hala çok güzel dikkat ediyordun sen hatırladığım kadarıyla dışarı çıktığında bile kendine hakim oluyordun yanlışmıyım hadi bir hafta
en azından katıl bana az yiyelim bayram kilolarımızdan kurtulalım ne dersin

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Çar 16 Kas, 2011 01:19

bugün baklava yemedim ama bu sefer de browni vardı onu yedim Smile ya bayramda tatlıları gördü ya midem diyo bi daha bi daha Smile alıştı hemen Smile ya yine yediklerime dikkat ediyorum ama tatlılarda sınır koymuyorum daha doğrusu sınır koymaya çalışmıyorum nedense tatlı nasılsa bitince bi daha yok.. hazır varken sınır koymayayım dedim hem ben baklavayı yoğurtla yiyorum hafif oluyor o zaman Wink bu arada baklava sadece 3 er kaldı Smile adet olduğum için sınır koymak istemiyor olabilirim Wink

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Çar 16 Kas, 2011 01:21

1lt 750 ml su içtim 200 hareket yaptım 300 e tamamlar mıyım bilmiyorum Smile yatana kadar ne olacak bakalım Wink bugün maç vardı geçen kötüydü ama bu sefer mücadele ve ruhu hissettim berabere kalsakta bravo Türkiye Wink

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Çar 16 Kas, 2011 01:25

CUMARTESİ ES ES MAÇI VAR KALPLER ŞİMDİDEN GÜM GÜM DİYE ES ES İÇİN ATIYOR Smile HADİ ES ESİMMM MÜCADELE ET SONUÇ ÖNEMLİ DEĞİL YETER Kİ MÜCADELE OLSUN Wink

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Çar 16 Kas, 2011 16:55

kimse yazmamış neyse ben yazayım Smile yarım lt su içtim 150 hareket yaptım yediklerimi henüz yazmıyorum Smile ama az kaldı tatlının bitmesine Smile bu arada dün 2 lt su içtim 250 hareket yaptım Wink

ftmÇevrimdışı
Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 16 Kas, 2011 20:38

slm lale gündüz okuldu gezmeydi derken giremedim zaten günde bir dea ancak girebiliyorum
nadiren iki üç oluyor
bu gün sabah ve ara olarak bir paket diyet mavi yeşil yedim iki bardak çay içtim
öğle:bir tabak makarna yedim
akşam :iki kaşık pilav iki kaşık kabak bir bardak kadar haşlanmış mısır yedim
bu günki menümü beğenmedim hiç makarna beni maffetti keşke yarım yeseydim ühü ühüüüü
suyuda 3 bardak içtim şimdi 3 4 bardak daha içeyim bari
yarına yaa kısmet haydi kolay geleee

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Çar 16 Kas, 2011 20:50

SadSadSad Ben geldimmmm biraz üzgün ama yine kararlı bir şekilde tartıda 63,5-64 leri görünce dedim durrrr napıyorsun hemen eski psikolojine dönmen ve saglıklı yasamına devam etmen lazım. ama baktım ki yine pek olmuyor geldim.. Değişiklik vardır tabii ki nasılsınız keyifleriniz iyidir inş Smile

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.