Cevap Gönder   Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki »

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Pts 14 Kas, 2011 16:47
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

kız bişey yok ki üşenme Smile ben mesela kahvaltıda yumurta kaynarken 100 bacak hareketi yapıveriyorum Smile çok kolay ya bacağını göbeğine kadar kaldır bu hareket hem basenlere hem göbeğe hem kalçaya birebir yeter ki düzenli şekilde yap 2 aya şekle girer vücut 100 diye de küçümseme 100 de az değil hani her gün yapsan ooo Smile yeter ki rayına oturt Wink spor salonuna gerek bile yok Smile

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pts 14 Kas, 2011 17:08

bu gün dedğim gibi bi kahvaltı yaptım 1 dilim normal ekmek yedim yemekhanede diyet ekmek yok hemde duyduğuma göre diyet ekmek metabolizmayı yavaşlayıyormuş ve bende normal ekmek yiyorum peynir 2 zeytin domatesin 1 dilimi salatanın 1 dilimi biraz tereyağ ve çilek reçeli yedim 1 fincen çay içtim sonra öğlen acıktım 1 kace corn flakes içine bal yoktu gül reçeli koydum Very Happy 3 tane bimde satılan gevreklerden yedim sonra 1 kupada 5i biyerde içtim sonra sınava gittim geldim saat 15 gibi 3 dilim ekmek kahvaltılık sos ve birascık çikolata yedim Very Happy şimdi de elimde 5ibiyerdem oturuyorum yarım lt su içtim 2 ye tamamlıycam Smile

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Pts 14 Kas, 2011 18:01

http://www.kubidik.com/kadinlar/zayiflamak.htm benim henüz yarım lt su oldu Smile ama dün gece 2 lt 250 ml su içtim Smile bakalım bugün ne olacak Smile gerçi sanki fazla geldi o kadar su önceden de denemiştim 2 lt fazla geldi gibi gelmişti 1,5 lt ye geri dönmüştüm bakalım ne kadar 2 lt civarı devam edeceğim Smile ben öyle çaylar içemiyorum ağzımın tadını bozuyor Smile normal demleme tavşan kanı çay içiyorum Smile çaylaaaarrrrrrrr Smile

ftmÇevrimdışı
Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pts 14 Kas, 2011 18:44

helalll ii gidiyoruz haadi bakem son kilocuklardanda kurtuluverelim kışa girdik diye yatmak yok
kşlocukları biriktirip baharda hezeyan yaşamayalım ben bayağı bir gaza geldim! Kızlar sizin gelmenizde çok ii oldu amman devam kaçmayın sakın biyere
ben dediğim gibi elmamı yedim bebişi uyuttum koştur bankaya gittim geldim günün sporu oldu birazdanda ehliyet kursuna gidicem gelince az yemem lazım işte ben yatana kadarkişsüreden korkuyorum ağzıma bir sakız alcam yatana kadar çiğniycem inş bişey yememek için çünkii bizim olan yesin diye odanın içi yiyecek dolu oluyor bende elimi atıveriyorum DURMAK YOK YOLA DEVAMM

ftmÇevrimdışı
Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pts 14 Kas, 2011 18:46

bence su olayını o kadar abartmaya gerek yok helede bayanlarda ekstra bir bünyeye sahip değilse 2 litreyi aşşmanın anlamı yok ben diyetisyene gittiğimde bana 1.5 litre demişti 72 kiloydum o zaman düşünün artık fazla suda böbrekleri yoruyor ennihayetinde her şeyin fazlası zarar ben 1.5 lt içersem öpüp başıma koycam

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Pts 14 Kas, 2011 20:23

ben kendime adet edindim su işini bardağım var 250 ml ediyor denedim Smile 2 bardak içiyorum bi içişte kahvaltı sonrası yemeğe yarım saat kala bide gece etti sana 1,5 Wink dün 3 er bardak içtim ondan 2 lt 250 ml etti Smile bugün henüz 1 lt oldu bakalım ne olacak gerçi bayramda 250 ml anca içtim :p ama bayramdan sonra yine toparlandım Smile

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Pts 14 Kas, 2011 20:26

su içmek metabolizmayı artırıyormuş bunu da unutmayın :p alın size içme nedeni daha Smile gerçi yeme tam olmadı benim.. baklavalar çikolatalar bitmediği sürece yemek işine tam adapte olamıcam.. gerçi baklavayı kahvaltı sonrası yiyorum yoğurtlu seviyorum baklavayı Smile şerbetini alıyor tam ideal oluyor Smile bayramda gece yerdim de kahvaltıda yemeye başlayınca bayram sonrası iyi oldu Smile tabi yine ekleniyor günlük kaloriye o ayrı konu Smile Smile ama en azından gece değil Wink

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Sal 15 Kas, 2011 15:27

bak ya kimse gelmemiş ben dün hareketimi 300 defa yaptım halbuki 100 defa yapmayı dusunuyordum Smile bugün için de 100 defa yaptım ama ilerleyen saatlerde ne olur bilemicem Smile tatlı yemekten yüzümde küçük küçük bişeyler çıktı Smile baklava pişmaniye çikolata maaşallahım vardı tabi :p artık isyan etti vücut Smile zaten meyveler de elma mandalina nar götürüyorum yaramadı hepsi olunca

ftmÇevrimdışı
Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 15 Kas, 2011 16:00

slm ben dün akşam girememiştim yediklerimi yazmam lazım
akşam:5 kaşık nohut, 5 kaşık yoğurt, bir dilim ekmek, iki çatal makarna
ara: 3 tane mandalin fazladanda iki tane çikolatasız gofret Sad

ftmÇevrimdışı
Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 15 Kas, 2011 16:06

bu gün yediklerim
sabah : 1 bardak çay 5 tane diyet bisküvi
ara: bir yeşil elma
öğle bir dilim ekmek , bir küçük porsiyon yeşil fasülye
dün gofret dışında kendimi ii buldum ama sanırım günlük az da olsa tatlı bişeyler yemek lazım
yoksa işler daha zorlaşıyor çokta kasmaya gerek yok yavaş olsun temiz olsun lale pink sizde
yediklerinizi yazın daha ii olur ok

DURMAK YOK YOLA DEVAM

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.