Cevap Gönder  

Yeni Üye
Yeni Üye
 
Yaş: 40
Kayıt: 06.10.2011
Mesajlar: 7
Şehir: istanbul
turkey.gif
 Zayıflamaya Giden Yol
 Per 06 Ekm, 2011 10:47
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

Kilo vermek istiyorsanız ama uzun zamandır başaramıyorsanız demek ki yanlış yaptığınız bir takım şeyler var. Fark etmeniz gereken ilk şey kilo vermenin aslında düşündüğünüz kadar zor olmadığı. Kendinizi motive ederek ve biraz da beslenmenize dikkat ederek harikalar yaratabilirsiniz.

Kilo vermek için deneyebileceğiniz birçok yöntem vardır. Bazıları işe yaramaz bazıları ise doğru seçimdir. Her zaman söylediğimiz gibi sağlıklı beslenmek ve düzenli spor yapmak zayıflamaya giden en önemli yollardan ikisidir.
Yaşamınız boyunca düzenli yeme alışkanlıkları edinerek sağlıklı ve kilo sorununuz olmadan yaşayabilirsiniz. Bazen tek başınıza zayıflamak zor olabilir ve size destek olacak birilerini istersiniz. Bu gibi durumlarda bir spor salonuna yazılabilir ya da çeşitli zayıflama programlarına katılarak sıkılmadan arkadaşlarınızla beraber zayıflayabilirsiniz.

Aşırı kiloluysanız zayıflarken aniden kilo vermek yerine yavaş yavaş kilo verin. Aksi takdirde sağlığınızla ilgili problemler yaşayabilirsiniz. Kilolu olmanız da sağlığınızla ilgili problemlere yol açıyor olabilir ama yine de her zaman dikkatli davranın.

Hızlı kilo vermek yerine kalıcı kilo vermeyi hedefleyin. Kilo vermeniz ve istediğiniz kiloya ulaşmanız aylar sürebilir. Umutsuzluğa kapılıp hedeflerinizden uzaklaşmayın. Başarıya giden yolda her zaman engeller vardır. Bu engelleri aşmak için de istekli olun ve elinizden geleni yapın.Image


Aktif Üye
Aktif Üye
 
Yaş: 37
Kayıt: 08.02.2011
Mesajlar: 901
blank.gif
 (Başlık yok)
 Per 06 Ekm, 2011 19:26
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

Smile BENCEDE KOLAY Smile 3 ÖĞÜN BESLEN GECE DE MEYVE TÜRÜ YE OLDU BİTTİ Wink AMA TABİ ZAMANIMI ALACAK AMA OLSUN AYDA 1 DE OLSA OLUR Smile 6 AYDA 6 KİLO DEMEK NE DE OLSA Very Happy HİÇTE AZ DEĞİL O YÖNDEN BAKINCA Wink

_________________
Image

  « Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

   

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

 Forum Seçin:   

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.