Cevap Gönder  

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 Zayıf Olmak İstiyorum
 Sal 27 Eyl, 2011 00:35
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

şişmanlıktan nefret ediyorum aslında ben küçükken 8-9 yaşlarındayken çok zayıftım bi,r deri bir kemik desem olacak şekilde kanımda mikrop vardı hergün hasta oluyordum annemler çocuk doktoruna götürdüler doktor ilaç verdi sonra çok zayıf bu kız dedi bana vitamin ilaçları kan şurupları fln verdi kullan diye .. hiç unutmam kontrole gittiğimde kilom fazla çıksın diye çoıcuk aklı karnımışişiriyordum 11- 12 yaşlarında bir kilo almaya başladım o günden beri kiloluyum dışarı çıkmak istemniyorum alışverişe gitttiğimöde üstüme göre hiçbirşey bulamıyorum annem zayıflamıyorsun diye kızıyor sürekli istediğim şeyleri giyemiyorum bende zayıf olmak istiyorum ditey yapcam yarından itbaren sporumuda yapcam diyorum ama o yarın gelmiyor yardım edin nasıl zayıflayabilirim bana yapabilirsin diyerek moral verin lütfen zayıflamaya çok ihtiyacım var ayağımdaki nasırlardan bile kurtulamıyorum kilolarımdan dolayı lütfen yardım edin bana Sad

Aktif Üye
Aktif Üye

austria.gif
 (Başlık yok)
 Sal 27 Eyl, 2011 22:16

canim benim yasin cok genc, hemde bizden daha hiizli cünkü metobolizman daha hizli calisir senin. elbetteki yapabilirsin. önce kilonu ve hedefini yaz bize. kurban bayramina kadar diye bi bölümümz var oray gel, görüselim. karamsar olma. allahin izniyle azmettikten sonra verirsin. baslmak bitirmenin yarisidir.

baslama tarihi: 12 Mayis 2012
kilom: 76,1
ilk hedef =>> 30 haziran =>68!!!

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 27 Eyl, 2011 22:54

tuana irem çok saoö geliyorum o bölüme

Yeni Üye
Yeni Üye

blank.gif
 ben de zayıflamak istiyorum
 Per 20 Ekm, 2011 17:16

bir diyet kardeşi arıyorum bende.. kim yardımcı olur, motivasyonum yerlerde gezıyor:(

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.