Cevap Gönder   Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sonraki »

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Çar 05 Ekm, 2011 16:01
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

kahvaltı: salata rafadan yumurta tereyağlı ekmek peynir çay 2 tane tatlı biber Smile
saat 3 gibi sütlü kahve ve 1 parça bitter çikolata
öğle yemeğinde ne yerim bi fikrim yok :S herhalde diyet ekmek peynir falan yiyeceğim akşam yemeğinden sonra ne yediğimi yazarım Wink bugün sanki göbeğim biraz inmeye başladı öyle gibi geldi Smile ama bakalım hayırlısı Smile 2 kasım a kadar ne olcak bakalım dün 5 bardak su içtim ama bardak 1,5 su bardağına eşit olabilir biraz büyük Smile bugün daha henüz 1 bardak içtim 2. bardağıma geçtim her gün 5 bardak su içeceğim öyle karar verdim

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Çar 05 Ekm, 2011 16:03

sahi dün akşam yemeğimden sonra bikaç parça ceviz yedim aradan zaman geçince de 1 tane erik 2 tane kara üzüm yedim Smile söylemeyi unutmayayım Smile örnek alan varsa Wink demi ama Smile

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Çar 05 Ekm, 2011 16:55

http://www.saglikveguzellik.net/diyet-ac-kalmak-degildir.html Smile buyrun okuyun Wink

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 05 Ekm, 2011 21:18

Selaaaaaaaam! Herkes nerde yaaaa? Fatma abla? Tuana irem? Hadi ben evin disinda yasayan bi insanim da sizlerde mi ben gibi eve ugramaz oldunuz? Lalecim,buralar sana emanet artik. Ben bugun yemegime biraz daha dikkat ettim. Gerci pek suurlu olarak degildi ama olsun Smile

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Çar 05 Ekm, 2011 22:52

bana emanet gibi oldu zaten Very Happy sesiniz çıkmıyor Smile öğle yemeğimde konserve balık 1 dilim çavdarlı ekmek yedim.. aradan zaman geçince 4 tane kara üzüm yedim akşam yemeği: 1 tabak çorba bol salata 1 dilim çavdarlı ekmek 1 tane kabak dolması ama bu kadarla kalmadım Razz 1 saat sonra 1 tane yeşil tatlı biber 1 tane salatalık yedim yine 30 dk geçince 3 tane kara üzüm 1 tane kara erik yedim aradan zaman geçince 2 bardak çay içtim çayın yanında 1 tane diyet bisküvi yedim az önce de yani yine en az 1 saat geçmiştir 1 tane cips yedim Razz kardeşime koyarken 1 tanecik alıverdim Smile zeytinyağlı lays var ya ondan.. ardından da süt içtim Smile ne yemişim ya Smile zamanlar veriyorum ama o zaman aralıkları aşağı yukarı Smile bugün 4 bardak su içtim Smile 5. bardakta birazdan içilecek Razz ama tabi bardak boyutu biraz büyük 5 bardak 7 su bardağına bedeldir herhalde Smile

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Per 06 Ekm, 2011 19:31

BEN GELDİM YİNE BUGÜN KAHVALTI YİNE AYNI Smile SONRA ANNEMLE ÇARŞIYA ÇIKTIK ANNEM DOY TAVA DİYE TUTTURMUŞTU BENDE KORKTUM DAYANAMAZSAM DİYE AMA ÖYLE OLMADI Smile DOY TAVA ESKİSEHİR DE DOY DOYS DİYE FAST FOODCU VAR ORAYA ÖZEL İÇERİSİNDE PATATES KIZARTMASI SOSİS SALAM KÖFTE KAŞAR VAR BEN SOSİSİN SALAMIN KÖFTENİN YARISINI YEDİM PATATESİ ÇOK YERSEM DİYE KORKUYORDUM 11 TANE PATATES KIZARTMASI YEDİM Smile ARDINDAN DA MENÜ OLDUĞU İÇİN DONDURMA VERİYOR İÇECEK İÇMEDİM ZATEN Smile DONDURMADA ÇİKOLATA OLANIN 1 KEPÇESİNİ YEDİM Smile ABARTMADIM YANİ Smile ATLATTIM Smile ARKADAŞLARIMI YEMEĞE İKNA EDEBİLİYORUM AMA ANNEM İKNA OLMADI Smile NEYSEKİ ZARARIMA OLMADI Smile BİRAZDAN DA ÇORBA İÇECEĞİM SALATA YİYECEĞİM İLERLEYEN SAATLERDE DE MEYVE YERİM BELKİ BİDE 3-5 ÇEREZ YERİM Smile BAKALIM NELER OLACAK Smile

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cum 07 Ekm, 2011 12:59

lalecim önceden söylemiştim sanırım.ben üniversiteyi eskişehirde okudum..çok severim eskişehiri..çoook ağlamış,çook gülmüşüm sokaklarında..ayrı bir yeri vardır hayatımda..oralarda benim yerime de gez canım..

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 08 Ekm, 2011 14:29

tamam gezerim senin yerine de Smile şeyyy kem küm ben dün gece kaçamak yaptım Razz hemde 2 öğün yedim Smile ama napiim dün doğum günümdü Very Happy ondan öyle oldu Smile pastayı yemese miydim demi ama Smile yedim oh canıma değsin Smile Very Happy zaten normalde tatlı yiyorum da Smile bu gece ya ondan Wink afiyet bal şeker olsun bana Very Happy

Aktif Üye
Aktif Üye

austria.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 08 Ekm, 2011 14:34

dogum günün kutlu olsun lale, allah sevdiklerinle gecirecek, nice saglikli, sihhatli ve huzurlu uzun ömürler versin!

baslama tarihi: 12 Mayis 2012
kilom: 76,1
ilk hedef =>> 30 haziran =>68!!!

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 08 Ekm, 2011 14:53

saol canım benim Smile Allah hepimize öyle ömür nasip etsin inşallah Amin Smile

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sonraki »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.