Cevap Gönder   Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sonraki »

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Per 29 Eyl, 2011 16:26
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

dün yediklerim kahvaltı: omlet ekmek salata çay
çarşıdaydım öğle yemeği gerçi öğle sayılmaz ikindi desek yeri var Razz bol yoğurtlu ıspanak yemeği 1,5 dilim ekmek Smile sonra eve geldim akşam yemeği: taze fasulye 1 dilim diyet ekmek sonrasında 7 çatal sütlü tatlı ardından yarım kase kuruyemiş (fındık badem antepfıstığı) Razz kaçamakları artırdım ya neyse artık Smile bugün uyandığımda kahvaltı da değişiklik olsun diye önce sütlü tatlımı yedim Smile aradan zaman geçsin diye bayaa bekledim malum insülin normale dönene kadar zaman geçmeli Smile 2 gibi kahvaltı yaptım..çok beklemişim ya Smile öyle işte..

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Per 29 Eyl, 2011 16:40

soylemeyı unuttum 64 kilo oldum : ) : )

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cum 30 Eyl, 2011 18:07

Masallah Lalecim...

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Cum 30 Eyl, 2011 22:20

ben geldim.. daha 1 hafta var adetime ama karnımı şiş hissediyorum.. pzt tartılırım bende.. moralimin bozulmasından iyidir :Pherhalde pzt iner şişkinlik tabi adet olacağımdan değilse :S dünde tam aksine zayıf duruyordum Smile dedim daha kilo mu verdim yoksa :p bugün de tam aksine çok şiş artık neye göre değişiyorsa Razz

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 01 Ekm, 2011 23:04

ben geldim Smile şişkinlik indi ya dün mantı yemiştim 1,5 tabak başka yemek olmadığından ama baktım bugün de var zaten gündüz 1 tane haşhaşlı 1 tane kurabiye yemiştim dedim bugün mantı yemek yok 1 kase yoğurt ve salatayla geçiştirdim ekmekte yemedim zaten gündüz kahvaltıda da dolu şey yemiştim öğlen de haşhaşlıları götürdüm Smile ben dün bi yerde diyet yapanlar gece tarçınlı süt içsin diye okudum dün içtim bugün de içicem Smile yarına kilo vermemiş olurum herhalde şimdiye kadar sporsuz verdim verdiklerimi ama artık haftada 2-3 defa bari 30 dk yürüyüş ekleyeyim diyorum Smile pztden itibaren tabi Wink aslında siz gidip gelirken mesela 1 durak önce inin yürüyün öyle bişey yapsanız olur ya da okula giderken 1 durak önce inip yürüyün haftada 3 gün bari o da spor size Wink ben size diyeyim o verdikleriniz size yaramadı.. güçsüz düştünüz zaten ani kilo vermeyin diyorum size beni dinlemiyorsunuz ki!!! o gidenlerin hepsi yağ değil anca 1 kilosu yağdır gerisi kas ve sudur.. ne aceleniz var ki.. ama bunu tamamlayın güçlendirici kısmı bile var.. eğer ki iyi bi diyet olsaydı güçlendirici eklemezlerdi.. sağlığınızdan olmayın.. bunu tamamlayın bi daha bu rejimi yapmayın.. sonuçta her vitamin her mineral birbirini tamamlıyor ama siz günlük tek vitamin ya da minerale yoğunlaşıyorsunuz.. öyle olmaz ki!!! bu diyetin tamamını uygulayın ama bi daha başka bu diyeti yapmayın!!!

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 02 Ekm, 2011 15:09

geçmişe baktım da Smile 6 eylül de başlamışım bu diyetime 67 ile başladım tartıldım bugün 63,9 kilo geldim Smile nerdeyse 1 ayda 3 kilo 100 gr vermişim aferin bana Smile ama tabi bundan sonra ayda 1 olur olsun acelem yok Wink durmak yok yola devam ayda ne kadar verilse kar kardır Wink kahvaltıda rafadan yumurta yedim çay içtim yağlı ekmek yedim üzerine de ezme sürdüm salata yedim Smile hepsini afiyetle yedim kızlar sizde üzülmeyin ya geri gitsede yine de verdiğiniz kilo var.. hiç yoktan iyidir bence.. ama tabi bi daha bu rejimi uygulamayın.. benimkine dönseniz ayda 1 yetmez mi ya :S düşünün ayda 1 verseniz haziran a 8 kilo vermiş olacaksınız ki 1 dediğime bakmayın 2 bile olabilir benim sporsuz 1 di.. tabi ilk ay fazla veriyosun o ayrı.. ben kasmayacağım ben 59 olsam yeter bana.. ama siz fazla vermek istiyorsanız spor da yapın ayda 2 verseniz haziran a kadar 16 kilo demek Wink tabi bu yaz 59 2013 te ise hedefim 53 : ) : ) yıllık hedefler koydum ben.. zaten yazın rejim yapmıyorum hem ramazanda olcak.. yine 2012 eylülde başlarım Wink

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 02 Ekm, 2011 15:10

sürekli tartılıyorum ama artık 2 haftada 1 tartılacağım.. nasılsa haftaya aynı olmuş olacagım Razz 2 hafta olunca belki yarım kilo gitmiş olur Wink hem heyecan olur : ) : )

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Pts 03 Ekm, 2011 20:45

ben geldim yine Razz bugün yediklerimi yazayım Very Happy kahvaltı 1 simit peynir salata çay bugün kek yaptım akşam 4 te 2,5 dilim kek yedim çayla sonra 7:45 te akşam yemeği yedim yemekte : 4 kaşık bulgur pilavı salata tavuk küçük küçük patatesler var ya 6 tane falan da onlardan yedim hani ufacık Very Happy ekmek yemedim tabiki Smile 15 dk sonra çay içicem ama bişey yemicem yanında hakkımı gündüz yedim Very Happy gece 10 da da süt içerim Smile oldu bitti Wink

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Sal 04 Ekm, 2011 14:25

ben geldim yine Very Happy kahvaltıda rafadan yumurta salata ekmek üzerine tereyağ ve ezme çay yiyip içtim az önce 2 parça bitter çikolata ile sütlü kahvemi götürdüm Razz saat 4 gibi 6 kaşık bulgur pilavı yiyeceğim Smile akşam yemeğinde de şehriye çorbası salata ve 1 yada 2 dilim diyet ekmek yemeyi düşünüyorum Smile

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Sal 04 Ekm, 2011 14:27

durmak yok yola devam Smile geçen sene hatırlıyorumda hep kaçamak ve hep ara veriyordum Smile maaşallah bu yıl iyice alıştım Smile inşallah böyle devam ederim Smile hayırlısı bakalım hele bide 2 kasım a 2 kilo vermiş olursam süper olur Smile gerçi 1 kilo da versem olur Wink vereyim de yeter ki Smile

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sonraki »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.