Cevap Gönder   Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sonraki »

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Per 08 Eyl, 2011 22:23
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

evet miray Smile kısa olursa daha iyi Wink hele ki hedefine ulaşırsan tam süper Smile yarın akşam düğün var yemekli.. gündüz iyi yemeliyim yoksa orda saldırırım Smile umarım yarın akşam tutabilirim kendimi Smile

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Cum 09 Eyl, 2011 15:26

KAHVALTI: OMLET 1 DİLİM DİYET EKMEK PEYNİR SALATA ÇAY VE 2 TANE MİSAFİR ÇİKOLATASI (4 PARÇA BİTTER ÇİKOLATAYA BEDELDİR TAHMİNİMCE..) AZ ÖNCE 1 DİLİM KEPEK EKMEĞE TEREYAĞI VE EZME SÜREREK YEDİM YANINDA DA ÇAY İÇİYORUM 5:30 DA DA BİŞEYLER YERİM AKŞAM YEMEĞİNİ BİLEMİCEM ÇÜNKÜ DÜĞÜN YEMEKLİ.. ÇOK YEMEM UMARIM Smile

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Cum 09 Eyl, 2011 15:28

SÖYLEMEYİ UNUTTUM 4. GÜNÜM BUGÜN VE 1 KİLO GİTTİ BİLE HAREKETSİZ.. YEDİKLERİME DİKKAT EDEREK Smile ASLINDA KARNIM ŞİŞ TARTILMADAN ÖNCE AMAN DEDİM HERHALDE AYNIYIM YA DA KİLO ALDIM.. AA Bİ TARTILDIM 66 Smile

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 10 Eyl, 2011 01:10

AFERİN BANA Smile DÜĞÜNDE Bİ ÇORBA İÇTİM 1 DİLİM EKMEK.. TAVUK SALATA YEDİM 1 ÇATAL PASTA YEDİM YARIM BARDAK KOLA 3 BARDAK SU İÇTİM Smile

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 10 Eyl, 2011 01:11

BEN ORDA BİLE TUTTUYSAM KENDİMİ Smile BEN TAMAMIM DEMEKTİR Smile

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 10 Eyl, 2011 01:13

Bİ OKUDUM DA ASLINDA ÇOK YEMİŞ İÇMİŞİM.. AMA KALORİSİ AZ OLANLARI SEÇTİM Smile PİLAV VARDI PATATES KIZARTMASI VARDI AA SAHİ 1 TANE PATATES KIZARTMASI YEMİŞTİM Smile UNUTMUŞUM AMA 1 TANECİK Smile

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 10 Eyl, 2011 01:16

ASLINDA PİLAV VE PATATESİ AMAAN YESEM NE OLCAK DİYE AKLIMDAN GEÇİRMEDİM DEĞİL Smile AMA DEDİM LALE YEMEYECEKSİN YASAK Smile CIS DEDİM Smile ZATEN TABAK GELMEDEN LALE DİKKAT ETMEYİ UNUTMA DİYE UYARDIM KENDİMİ Smile SAKIN DEDİM YEMEKLERİN DURUŞUNA KANMA Smile BİRAZDAN BELKİ KARPUZ İLE PEYNİR DE YERİM :s AMA BELKİ.. TABİ KARPUZ DEDİĞİM 1 DİLİM YERİM FAZLASI ZARAR.. PEYNİR DE BİKAÇ PARÇA Smile

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 10 Eyl, 2011 01:20

NASILSA KAHVALTIDA ÖĞLE YEMEĞİNDE YİYORUM.. HATTA DEDİM ŞUNLARI PAKET YAPTIRSAM DA GÜNDÜZ MÜ YESEM DİYE DÜŞÜNDÜM Smile GÜNDÜZ YEDİĞİM İÇİN SORUN YAŞAMIYORUM.. YEMİYOR OLSAYDIM KESİN BİRİNDE PES EDER YERDİM YA PASTAYI YA PİLAVI YA KIZARTMAYI KİMBİLİR BELKİ DE HEPSİNİ YERDİM Smile PASTA DA GÜZELDİ Smile 1 ÇATALDAN SONRA ELİM İKİNCİYE GİTTİ KENDİMİ ENGELLEDİM Smile))) YA DEDİM LALE 2. ÇATALI YESEN NE OLACAK OLMAAAZ DEDİMM ÜÇÜNCÜSÜ DÖRDÜNCÜSÜ DE DERSİN KESİN DEDİM Smile)) NE KONUŞMUŞUM YA KENDİ KENDİME.. BUNLARI YAZINCA FARK ETTİM Smile

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 10 Eyl, 2011 01:29

YA SAKIN AMA SAKIN AKŞAMLARI COŞMAYIN.. Smile İLERİSİNİ DÜŞÜNÜN Wink ZAYIF OLACAĞINIZ ZAMANI.. OYY O GÜNLERİ İPLE ÇEKİYORUM Smile ELBİSE ALDIM GÜZEL OLDU.. AMA YİNE DE DAHA ZAYIF OLUP ONA GÖRE KIYAFET GİYMEYİ DÜŞÜNÜYORUM NASİPSE Smile ELBİSE 42 BEDEN OLDU AMA ETEKLERDE ANCA 44 BEDEN OLDU MESELA.. TAM 42 DEĞİLİM DEMEK Kİ.. HATTA MÜMKÜNSE BAYRAMA KADAR 40 BEDEN OLMALIYIM Smile BAYRAMDAN SONRA DA YILBAŞINI DÜŞÜNÜRÜM YILBAŞINDAN SONRASI DA ALLAH KERİM Smile BAYRAMA KADAR HERKES 1 DÜŞÜK BEDENİ GİYSİN TAMAM MI KIZLAR Smile GÜZEL OLACAK GÜZEL NASİPSE Smile

ftmÇevrimdışı
Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 10 Eyl, 2011 15:46

4 günde bir kilo aferim sana lale, hızlı alıp hızlı veriyorsun galiba
kendine hakim olmanda güzel darısı bize..

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sonraki »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.