Cevap Gönder  

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 yeniden başlamak....
 Sal 16 Ağu, 2011 16:58
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

yeniden başlamak...iyi mi kötü mü bilmiyorum..sanki bir başarısızlığı içinde saklıyor..o yüzden kötü Sad ama bir yandan da başarmayı istemek için umut etmek demek sanki..buda iyi...
bir şeyi yapamam demeyi,bilmiyorum demeyi hiç bir zaman sevmedim..o işi en iyi yapan kadar olmasa da bana yetecek kadar öğrendim,yaptım ..başkasına muhtaç olmadan,kendi yağımla kavrulmak belki başlıca hayat ilkelerimden oldu...olumlu yanım çoğunlukla ağır bastı..insanlara hep fazladan bir şans verdim..belki haketmedikleri halde..bu sıralar çok sorguluyorum kendimi..asıl önemli olan ne???ne yapıyorsun???ne yapmalısın??hayatın neresindesin?gittiğin yer neresi?...
bazen her mutsuzluğumu,her umutsuzluğumu veremediğim kilolarıma bağladığımı düşünüyorum..o yüzden kilo konusu beni boğuyor işte..sanki kilo verirsem yanlış giden herşeyi,beni üzen yoran herşeyi çözecekmişim gibi geliyor..kilo veremeyince de herşeyi kaybetmiş oluyorum..pes edişlerim de yeniden başlamak isteyişlerim de o yüzden beni çok yoruyor ve yıpratıyor..bu neydi şimdi derseniz..içimi döktüm işte..

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 16 Ağu, 2011 17:58

kararlı abla meraba.ben geldim.nasılsın.görüşmeyeli.benim başıma neler geldi sorma.öle kötü günler geçirdimki.kiloymuş miloymuş hiç bişey gözüm görmedi.en önemli şey sağlık Sad mış.yaşama sevinciymiş.belki yaşadığım çok büyük bişey değil ama ben kaldıramadım psikolojik yönden.safra kesem alındı.ameliyat geçirdim.1 ay oldu ama zor günlerdi.herşey aniden geliştiği için birraz psikolojim bozuldu.ama bunada hamdolsun.o dönemde hiç bişey yiyemedim.allhım dedim diyet yaparak bedenime çokmu eziyet ettim acaba..iştahlı günlerimi özledim..yani abla fazla takma.insan sağlığının değerini kaybedince anlıyor.görüşürüz

ASUDECİĞİM TEBRİKLERRRRRR..

Aktif Üye
Aktif Üye

austria.gif
 (Başlık yok)
 Çar 17 Ağu, 2011 01:41

kararli ablacim hosgeldin, icini dökmek iyidir, insani birazda olsa rahatlatir. canim ablam öyle güzel anlatmissinki, sanki kendimi okudum bi an. umudunu kaybetme. hersey kilo vermek degildir ama takinliyiz ya hep bi sekilde ona bagliyoruz mutsuzlugumuzu. papatya ablamin dedigi gibi, sagligin yerinde mi hersey mümkün allahin izniyle. biraz istek ve gayret gerekli o kadar.. bide senin nickin gibi kararli olmak lazim Smile bak allah cok sükür yavas yavas toparlaniyor eski takim Smile yine büyük bir baslagic yapariz insallah, sen üzme güzel canini emi Smile tatlim!

baslama tarihi: 12 Mayis 2012
kilom: 76,1
ilk hedef =>> 30 haziran =>68!!!

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cum 19 Ağu, 2011 14:27

papatyacım,çok geçmiş olsun canım..allah şifa versin.haklısın herşeyin başı sağlık..zaman zaman hatalı düşünebiliyoruz tabi..en kısa zamanda toparlanıp daha da iyi olursun umarım canım..

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cum 19 Ağu, 2011 14:29

tuanacım,güzel sözlerin için çok teşekkür ederim canım.evet inşallah toparlanıp iyi bir başlangıç yaparız canım...

Aktif Üye
Aktif Üye

austria.gif
 (Başlık yok)
 Cum 19 Ağu, 2011 17:15

kararli ablacim ne demek, estagfirullah, siz bize biz size moral vermezsek olurmu hic? Wink. ben karar aldim ve basladim Smile diyet felan yapmiyorum ama dikkat edicem bayrama kadar 70 hedefim. sahurda 1 kase k-fleks yedimi,yaninda 6 tane hurma. 1litreye yakin su. aksamda dikkat etmeye calisicam insallah. iftarimi bol su ile acmak istiyorum dün de 4 bardak su ve 5 tane hurma yemistim.. tabi arkasindan yediklerimi saymaya utaniyorum.. allah ne verdiyse indirdim mideye.. Sad

baslama tarihi: 12 Mayis 2012
kilom: 76,1
ilk hedef =>> 30 haziran =>68!!!

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.