Cevap Gönder   Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4 ... 19, 20, 21  Sonraki »

Üye
Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Çar 17 Ağu, 2011 17:44
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

merhaba pink yazımı okuyup destek olduğun için teşekkürler...söylediklerin çok doğru sana katılıyorum.ama iş uygulamaya gelince yapamıyorum.yemek yemeyince acayip huzursuz ve sıkıntılı oluyorum.yediğimde ise huzurlu oluyorum.anlıyacağın benimki pskolojik.neyse canım senin tatlı sorununa gelincede eve tatlı sokma olsun bitsin Very Happy

Yeni Üye
Yeni Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Çar 17 Ağu, 2011 18:34

pinkcim gereğinden fazla yedim demişsin ama pişman olmak biraz da iyi bir şey gibi geliyor bana.. diyetini uygulamak istiyorsun çaba gösteriyorsun bir problem çıktığında üzülüyorsan ne mutlu sana çünkü diyetini çabalarını ciddiye alıyorsun demektir =) tatlıya gelirsek ahh o tatlılar yok mu.. nilçlk'e ve tuana irem'e biraz biraz katılıyorum burda. eğer yapabiliyorsan bir süre uzak durmayı deneyebilirsin çok uzun değil. bu süre zarfında başarırsan küçük sevimli masum ve lezzetli bir sütlü tatlıyla kendini ödüllendirebilirsin diye düşünüyorum..onun dışında tatlı ihtiyacını meyvelerle gidermeyi deneyebilirsin -diyet konusunda uzman sensin ne iyi gelir sana bilirsin =) -
bu arada leslie sansone ye baktım harika bir şey,evde yapılabilecek ve pratik, çok teşekkürler =)

Yeni Üye
Yeni Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Çar 17 Ağu, 2011 18:36

tuana irem ablacım, çok teşekkür ederim desteklerin için çok mutlu ettin beni =) artık inanıyorum ki isteyince yapılamaycak bir şey yok. dediğini yaptım bu arada resmi buldum bir güzel ölçülerimi de aldım artık 1 hafta sonra tekar ölçerim bakalım bakalım neler değişmiş.. =) leslie sansone için bakınırken başka bir şeye de rastladım slim in galiba adı 3 kısımdan oluşuyormuş sanırsam start it up, ramp it up ve burn it up diye. ilk kez duyuyorum bunları hep. start it up a bir bakıyım dedim yine o da evde yapılabilecek hareketler ama o kadar yorucu ki anlatamam gece yatarken bütün kaslarım yanıyordu öyle diyim..ama mutlu oldum yorulunca.. =) ben faydalı buldum burdan da yazayım dedim işinize yarayabilir belki, ramazandan sonra yapacağın programa bir alternatif.. =)

Yeni Üye
Yeni Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Çar 17 Ağu, 2011 18:47

nilçlk ablacım pink güzel anlatmış aslında katılıyorum ona, aslında aynı problem midir bilmem ama ben de yemeden duramıyorum.ne yediğim hiç önemli değil sadece ağzımdan içeri bir şey girsin istiyorum neden bilmem belki sıkıldığımdan belki zihnimi sürekli yemeğe programladığımdan belki de diyete alışma sürecindeyim bilmiyorum. ama benim de arada kaçamaklarım oluyor elimi,n altında kilo yapmayacak şeyler tutuyorum kalktığımda onları yiyorum ya da gerçekten acıkmışsam yağlı bir yemekten bir kaç çatal atıştırıyorum nefsim körelsin diye, yeme alışkanlığı değişmiyorsa da yenilen şeyler değiştirilebilir diye düşünüyorum =) sevgilerimle..

Aktif Üye
Aktif Üye

austria.gif
 (Başlık yok)
 Çar 17 Ağu, 2011 21:08

selam arakdaslar, felaket basim agriyor bugün, nedendir bilmiyorum, cokta agresif oldum kendimi taniyamiyorum. suan varya ne varsa yiyesim geliyor ama tutuyorum kendimi.

baslama tarihi: 12 Mayis 2012
kilom: 76,1
ilk hedef =>> 30 haziran =>68!!!

Yeni Üye
Yeni Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Çar 17 Ağu, 2011 21:25

tuana irem ablacım üzüldüğün sıkıldığın bir şey varsA belki ondandır.uyumak iyi gelebilir belki..

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 17 Ağu, 2011 23:21

herkese selam böle hep bi arada olmak çok güzel bana destek olduğunuz için tşkkr ederim Smile ewt dün yedim yedim doymadım ya hani bu gün telafi ettim ama tabi o verdiğim 1 kilo gitti hatta arttı bile sabah tartıldım kendimi tok hissediyodum aç karınla diyemicem o yüzden 64.3düm 2 kilo almış oluorum eğer öleyse 1 hafta tartılmıcam kendimi düzene sokana kadar şimdi regl oldum bu gn 2. gn dha doğrusu çok yorgun hssediorm kndimi yarn inş. geçer. sporda yapamıcam ama yarın sbh yada akşam farketmez kesin yapcam Wink

Aktif Üye
Aktif Üye

austria.gif
 (Başlık yok)
 Per 18 Ağu, 2011 20:55

paradokscum sagolasin canim beni düsündügün icin. dün felaket basim agriyordu, bugünde agridi havalardan midir nedir anlamadim. 2 gündür cok sicak oldu burasi. hava degisimi cok etkiliyor beni.

pinkcim benimde yeni bitti sayilir adetim. tartida hala fazla görünüyorum bende pazar gününe kadar tartilmicam. pazardan sonra kendime güzel bi programm yapicam, ne yiyip ne ictigimi hepsini paylasicam insallah. degilse bayrama hic bi etegim olmicak.

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cum 19 Ağu, 2011 01:29

bencede iyi yaparsın ablacım benmde yarın bitcek oruç tutmayınca kndmi suçlu gbi hssediorm bi an önce btsede başlasam oruca tkrar bnde dikkat etmeye başladım tekrardan ve inş. hep devam eder. çok sıkıldım ver al ver al yeni bişey buldum sizinlede paylaşcam ama bn bayramdan snra başlıcam buna kalp rahatsızlığı olanlar ameliyat olması gerekince ameliyat öncesi 5 vea 8 nkilo vermeleri için hazırlanmış bi diyetmiş yani doktorlar tarafından önerilmiş bende onu buldum ve yapıcam bayramdan sonra 1 hafta yapılabiliyo eğer birebir uygularsan en az 5 en fazla 8 kilo veriyomuşsun deneyelim bakalım olcakmı

Aktif Üye
Aktif Üye

austria.gif
 (Başlık yok)
 Cum 19 Ağu, 2011 01:38

canim hic sucluluk hissetme, bu da rabbimizin bize verdigi nimetlerden Smile ben bu aksam cok kacirdim iftarda. yengemlerde davetliydik Sad yarinda öyle..ama göbegim aldi basini gidiyor. aldigim kiyafetler olmuyor.. yemekten sonra pismanlik cöküyor, kirilma noktasina az kaldi.. pazardan sonra ceki düzen vercem kendime.. senin buldugun diyet sok diyetlerdendir canim, ismi ne? internette bende bakiniyorum ne yapabilirim diye. bitane diyet var. mayo klinigi diyeti diye.. belli yiyeceklerden uzak durursan. 2-2,5 ayda 20-24 kilo gider diyor ama pek yorum bulamadim. aslinda düzenli yesek gidecek kilolarda ramazanda imkansiz bisey bu, yani ben yapamiyorum.

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4 ... 19, 20, 21  Sonraki »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.