Cevap Gönder   Sayfa: « Önceki  1, 2, 3 ... 18, 19, 20, 21  Sonraki »

Üye
Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 15 Eyl, 2011 12:11
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

slm kızlar shb aç karna tartıldım 53.3 geldim yani verdiklerim geri gelmiş:(nese bgn diyetimin 1.günü sizlerinde desteğiyle 14 gün kendimi sıkmaya karar verdim akşam günlük planımı yazıcam bgn erken kalkıp kahvaltı ettim düzenli deniycem bakalım

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 15 Eyl, 2011 13:18

Hadı bakalım gozde,gazan mubarek olsun.
Ben sabah 1 tane bıldırcın yumurtası gıbı kucucuk yumurta yedım,2 zeytın,1 kayısı recelı tanesı (ekmeksız) ama tahmın edersınız kı cok acıktım arada yarım paket balık krakerı 3 saat arayla yedım,1 muffının 1/4 ını yedım,2 fıncan yesıl cay ıctım,1 lt kadarda su ıctım, henuz market ımkanımız olmadı ev sebze meyve yonunden bombos

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 15 Eyl, 2011 17:42

yaaaa askolsun kimse gelmiyo yine... yiycem bakin artik

Üye
Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 15 Eyl, 2011 18:47

geldimmm:)evet bgnki yediklerimi yazıorum kızlar sbh 1 porsiyon k flakes 1 finccan kahveçay içtim baya ama ben tatlandırıcılı içiorum.öğlen 1 tabak taze fasulye 1 su bardağı kadar yoğurt 2.5dilim çavdar ekmeği akşam:1 porsiyon k flakes aralarda üzüm attım fln ama zararsız kaçamaktı bana göre bgn böle bu şekilde bi 14 gün devam edersem süper olcak sankimm:)çayımı içip yürüyüşe çıkmayı düşünüorum bakalım akşam girer sizinkileri okurumm

Üye
Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 15 Eyl, 2011 18:50

miraycım teşekkür ederim inşallah böle devam ederim sende kaçırmamışsın çok güzel zaten herşeyi ölçülü yesek almayız süpersin devammmmm:)

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Per 15 Eyl, 2011 19:56

YOK FATMA ÖYLE DÜŞÜNDÜĞÜNÜ GÖRMEYEYİM Bİ DAHA.. KIŞIN NİYE KİLO ALACAĞIZ Kİ??? YEME İÇMENİ DÜZENLE BEN MESELA HİÇ HAREKET YAPMIYORUM.. NORMAL TAKILIYORUM ONA RAGMEN AYDA 2 AYDA 1 KİLO VERİYORUM TABİ ŞU ANDAKİ AYRI.. BUNLARI YENİ ALDIĞIM İÇİN.. YEMENİ DÜZENE SOK TAMAMDIR.. SEN 1 KİLO VERDİN YA.. 1 AY DURSAN DA TAKMA SONUÇTA PAT DİYE ALMADIK O KİLOLARI YILLARIN BİRİKİMİ HEMEN NASIL VERCEKSİN Kİ??? TABİ VERİLİR FAZLASI AMA ÖNEMLİ OLAN Bİ DAHA GERİ GELMEYECEK ŞEKİLDE OLMASI Smile AZ AMA ÖZ VERMEK Wink

Aktif Üye
Aktif Üye

austria.gif
 (Başlık yok)
 Per 15 Eyl, 2011 21:59

canlar ben geldim Smile bugün toplantim vardi. gec geldim, sonra yemek hazirla, kizimin banyosunu yapptir, yemegini yedir, uyut bu vakte anca gelebildim..

bugün sabah 1 dilim cavdar ekmege 1 tatli kasigi cikolata sürüp yedim, yaninda 1 kupa kahve. sonra saat 11 gibi 1 dilim cavdar ekmegi ve 3 ince dilim salam yedim, yaninda 2 kupa yesil cay. sonra ikindi saat 15 gibi 1 kücük cikolata yedim (arkadasim ikram ettti, bide en cok sevdigim cikolata olunca tutamadim kendimi Sad ) aksamda 1 tabak nohut yemegi (susuz) yaninda salata yedim. suya yine dikkat edemedim.. 1 litre icmisimdir herhalde.. daha icmem gerekkkkk

baslama tarihi: 12 Mayis 2012
kilom: 76,1
ilk hedef =>> 30 haziran =>68!!!

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 15 Eyl, 2011 22:22

slm bende ogleden sonra kizimin eristesinden yedim biraz,ondan sonrada yarim paket balik kraker. Smile ondan sonra da ceeza verdim kendime aksam yemegi yemedim sadece salata Smile
bugun 3 fincan yesil cay ictim,sanirim 1.5 lt de su,cay hesabi herzamanki gibi yok. asagi yukari 15 cay bardagi falandir

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 15 Eyl, 2011 22:23

biliyorum fazla cay iyi degildir ama cay icmezsem diyette cok zorlanirim. zate nicmeyince basim agriyo.
bu arada ben yatiyorum arkadaslar. hayirli geceler

ftmÇevrimdışı
Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cum 16 Eyl, 2011 08:31

günaydın arkadaşlar diyetler güzel gidiyor allah devamını getirsin inş
miraycım mesajını okuyunca şu 15 bardak çay olanı abooo demişim ayol nasıl içiyorsun okadar çayı canım yaa kansızlık filn yapmasın ? açık olaydı barii diycem kendimi tutamıycam ..
dikkat etmeye başlamışsın çok güzel yavaş yavaş kısmakta fayda var birden vücudu şoklamaya gerk yok zorlanırız zaten bende öle yapıyorum yavaş yavaş...
gözdecim kışın hareket imkanımız azalıyor ben çok üşürüm elektirikle ısınıyoruz bir oda ısınıyor kısılıp kalıyoruz odaya o bakımdan alırmışım gibi galiyor amma tabii allah büyük inş düşündüğüm gibi olmaz ha allah ye allah oburlaşırsam diye korkuyorum kendimden o kapasite mevcut bir bıraktımmı sonu geliyor eski halime hemen dönüyorum yani yeme düzeni evet önceki kadar diilim ama bırakınca abartıyorum onu farkettim allh korusun
gözdecim seninde kfleks diyetin vatana millete haıyrlı olsun geçen yıl çok para verdim kfleksti diyet ürünlerdi bu sene bunlardan alamyım diyorum normal şeylerden az yiyerek bir deniycem olmadı başlarım kafam bozulur başlarım belkide ama şimdilik normal şekilde devam edeyim bakalım
bu hafta benden ümit yok sölemiştim heralde maalesef haftaya artıkım bir kilocuk versem öpüp başıma koyarım yarımada razıyım:Ç)) 300 gr 200 gr falan giderek küçültürmüşüm Smile)
tuana iremcim dün üşengeçlik yaptım benimde oluşumun banyosu vardı ama yaptırmadım şimödi senin mesajı okuyunca ahh işte fedakar anne böle olur dedim afferim tuana ireme gerçi bende dün okkadaar çok yoruldum kiyinede banyomu yapsak ii olcaktı bu güne kısmet
akşam ev sahibimiin kınası yarında düğün var nede olsa düğün telaşından bizde etkileniyoruz bu iki günde kareketli geçecek ..
düğün kıyafeti bakmıştım hem kırk beden hem otuzsekiz bedenler bana oluyor galiba 38 lerde esnek kumaşlar oluyor ya da kesimi genilolanlar diyordum ki dün lcw de gömlek denemek için kabin araken bir kabinde denenmiş kırmızılı bir gömlek dikkatimi çekti o kabine girdim kendi seçtiklerimi sorada o gömleği denedim veee o kırmızı gömleği beğendim tabiki ama kaç beden tahmin edin 36 naasssıl oluyor yff buradanda çıkardığım sonuç lcw nin kesimleri geniş oldu yani artık mağazaya girdiğimde şu bedeni giyyorum diyemiycem heralde bu ne saçma durum ya huu 36- 38- 40 hapsi vr maşşallah...
hepinize hayırlı günleer

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3 ... 18, 19, 20, 21  Sonraki »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.