Cevap Gönder   Sayfa: « Önceki  1, 2, 3 ... 17, 18, 19, 20, 21  Sonraki »

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 14 Eyl, 2011 22:06
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

Kellogs cok keyıflı yaaaa,helede kırmızı meyvelısı. Ama ben suttense yogurtlu yemeyı sevıyorum. Sankı daha da tok tutuyor. Ben sutun flakesı yumusatmasından da hoslanmıyorum. Boyle kıtır kıtır olması lazım.
Platese bende baslıycam da ınsallah bakalım ne zaman

Üye
Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 14 Eyl, 2011 22:07

tamam canım su içiorum sürekli teşekkürler:((3 gün öle güzel yaptımki
böle olunca sinirim bozuldu ben 2 öğün 14 gün yapcam ya yapmayım o kadar kaatı diodum ya kasmadıkca kendimi kaçıo bi programa uygun yapıyım sora düzernli beslenmeye çalışıyım sizce??

Üye
Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 14 Eyl, 2011 22:11

miray k flakes e çok güzevniorum kilodan ziyada inceltio nası bişise göbek ve kalça incelio zaten bildiğim için hiç başka diyet düşünmedim önceden onun sayesinde verdim ama artık nedense iradme hakim olamıorum okuodum şimdi evdeyim btn gün mutfağa gittikçe kendimi ağzıma bişiler atarken buluorum biriyle aynı diyeti yapalımki bi hırs olsun yarış olsun istiorum aslında buraya üye bu yüzden oldum

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 14 Eyl, 2011 22:15

Gozdecım,flakes dıyetının ogunlerı nasıl oluyo?
Ben belırlı bı dıyetı takıp etmeyı beceremıyorum. O zaman sureklı karnım acıkıyo. Bana boyle tıka basa doyuracak seyler lazım;sebze-meyve ya da yogurtlu salatalar,cılgın corbalar falan.
Bı cetvel hazırlasan da senın kılonu da takıp edebılsek!

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 14 Eyl, 2011 22:17

Saat 12 oldu,uykumda geldı. Sabah okul var. Heran uyuyabılırım

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Çar 14 Eyl, 2011 22:37

gozde iki değil üç öğün ye.. sen hem akşam 1 dilim ekmek ye 1 tabak yemek ye.. öğlen de dolma ya da pilav varsa ondan ye.. gerçi ben bugün akşam 1 tane hamburger yedim.. ama yanına ne içecek aldım ne patates kızartması sonra eve geldim sadece salata yedim... evden çıkarken de 1 tane kabak dolması yemiştim ama sadece 1 tane.. sabah ise kahvaltıda tıka basa yedim Smile hamburger yerine 1 tabak corba içseydim daha saglıklı olurdu.. ama arkadaslaydık acıkmıstı ki normalde hamburger patates kola bu üçlüyü yerdim sadece tek hamburger yedim ve şu an tıka basa tokum Smile salatayı da gelince öylesine yedim Smile aslında aç olmadığım halde.. ilerleyen saatlerde acıkmayayım diye Smile yediklerimden memnunum aslında Smile çok abartmadığımı düşünüyorum..

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Çar 14 Eyl, 2011 22:40

bu arada adet oldum :S bu hafta tartılıp moralımı bozmayayım Smile)) nasılsa kilo almış gibi durcam adetten sonra tartılırım Smile

Üye
Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 14 Eyl, 2011 23:08

miraycım aynen ama ben onu çok kasmadan yapıorum mesela sbh yiyorum çayım sınırsız kahve zaten dayanamam gün içinde saatlerede uyamam ama 2 saat sora mesela karnmım hafif acıktı yoğurt ayran veya elma tarzı bastırcak şeler amaç çok acıkıp kflakesle doyumu sağlamak öğlen et olur sebze yemeği olur balık olur istediğin gb yiyosun yanlızca ekmek kısıtladım ben makarna ekmek kola hiç ağzıma sürmedim öğleyin zaten böle doyunca akşama pek açlık hissetmiosun 4 gb yine ara öğün olabilir acıkırsam yaparım ben 6 gb yine k flakes yanında meyve olabilir amaç akşama kadar azalan grafik işte bende bunu 2 öğün değilde akşama çok hafif şeler yiyerek yapıyım diodum sıkılmayım die ama olmadı bozdum sırf plan olsun die böle yapıcam

Üye
Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 14 Eyl, 2011 23:12

canım takvim nası yapılıo ya 52ydim ama 53 oldum heralde:D

ftmÇevrimdışı
Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 15 Eyl, 2011 02:13

slm arkadaşlar iki gündür giremedim neler yaptınız bakayım bne yokken
bu sayfayı okudum sadece sizi ii gördüm allah bozmasın bu hafta benden pek ii bir sonuç beklemiyorum zaten peşembe oldu ve aynı yerimdeyim
kışa hazırlık bir kaç kilo vermem lazım kışın alma ihtimalime karşı evde napcaz mecburen alınacak bir kaç kilo gibi görünüyor ..
herkes için azimli bir gün olması dileğiyle..

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3 ... 17, 18, 19, 20, 21  Sonraki »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.