Cevap Gönder   Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, ... 19, 20, 21  Sonraki »

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pts 15 Ağu, 2011 23:28
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

mrb paradoks bnm hayatımı tamamiyle değiştiren bu site oldu bu siteye rastladıktan sonra karar verdim diyete başta snn gibi veremiyorum diyip yiyodum ama ablalarım sayesinde bırakmadım diyeti verdim ve daha da vermek istiyorum 55 kiloya gelene kadar tabiki Smile geçen sene eylül ayında başladım diyete kesinlikle sana tavsiyem pes etme ve gerçekten isteyip istemediğine karar ver eğer gerçekten zayıflamak istiyosan çevrendeki zayıf insanları incele o bedende olmayı istermiydin o beden snn olsaydı ne kadar güzel olurdün bunları düşün ve hiç pes etme bende hiç dışarda spor yapamıorm yürüyüş vs. gibi ama sana önerebileceğim bişey var leslie sansone biliyomusun bilmiyorum ama yinede anlatıyım sende zayıfla die bi site var oraya gir kayıt ol aşağıda egzersiz ve spor var ona tıkla sonra leslie sansone yi görceksin zaten orda indirebilceğin linkler var ordan indir ve dene çok ii oluo ben her akşam yapmaya çalışıyrum neyse çok uzattım şimdilik bu kadar bu arada sen kaç kilosun?

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pts 15 Ağu, 2011 23:29

mrb paradoks bnm hayatımı tamamiyle değiştiren bu site oldu bu siteye rastladıktan sonra karar verdim diyete başta snn gibi veremiyorum diyip yiyodum ama ablalarım sayesinde bırakmadım diyeti verdim ve daha da vermek istiyorum 55 kiloya gelene kadar tabiki Smile geçen sene eylül ayında başladım diyete kesinlikle sana tavsiyem pes etme ve gerçekten isteyip istemediğine karar ver eğer gerçekten zayıflamak istiyosan çevrendeki zayıf insanları incele o bedende olmayı istermiydin o beden snn olsaydı ne kadar güzel olurdün bunları düşün ve hiç pes etme bende hiç dışarda spor yapamıorm yürüyüş vs. gibi ama sana önerebileceğim bişey var leslie sansone biliyomusun bilmiyorum ama yinede anlatıyım sende zayıfla die bi site var oraya gir kayıt ol aşağıda egzersiz ve spor var ona tıkla sonra leslie sansone yi görceksin zaten orda indirebilceğin linkler var ordan indir ve dene çok ii oluo ben her akşam yapmaya çalışıyrum neyse çok uzattım şimdilik bu kadar bu arada sen kaç kilosun?

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pts 15 Ağu, 2011 23:32

bu arada bu gün iftara 5 dk kala tartıldım 62.5 kiloydum Smile hemen cetvelime yansıtıyorum Smile

Aktif Üye
Aktif Üye

austria.gif
 (Başlık yok)
 Sal 16 Ağu, 2011 02:47

allah razi olsun güzel kardesim! hey masalllaaaaah pinkimeheyyyy Smile kiim tutar seni! sen bu azimle verirsin tatlim, 5 kilo ne ki senin icin, ne güzel aksamlari sporunuda yapiyormussun, süpersin! 2,5 kilo sonra tam 20 kilo vermis olucaksin 1 yilda, hayal gibi ama en güzeli ve en sagliklisi bu, 20 kilo ne demek, darisi bizlerinde basina insalla paradokscum dimi insallah Smile
benim adet dönemim bitmedigi icin tartiya cikmaya korkuyorum, ha bire canim tatli istiyor. sabah kalkar kalkmaz hemde Sad biraz önce de cok istiyordu canim bende dolaptan buzlu dondurma aldim 95kalori diyor, yedim bi güzel Sad

baslama tarihi: 12 Mayis 2012
kilom: 76,1
ilk hedef =>> 30 haziran =>68!!!

Yeni Üye
Yeni Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Sal 16 Ağu, 2011 11:21

Ah tuana irem ablam benim üzüldüğün şeye bak 95 kalori alt tarafı, metabolizman normale dönünce bir iki aerobik hareketle şipşak çıkar aradan yanlış mıyım Smile
Pink ablacım -abla diyim dedim Smile- dediklerini düşündüm diyete başlamadan evvel, gerçekten istiyor muyum, yok eğer istemiyor böyle mutluysam hiç uğraşıp da kendimi hayal kırıklığına uğratmıyım dedim zira her şeye yansımaya başlıyor bu, bi kilo bile veremedin bu işi mi yapıcaksın hah güldürme beni diyor insan kendine (kendi kendine konuşan tek ben değilim di mi:D). O yüzden sen yazınca tekrar düşündüm gerçekten istiyor muyum diye..Bu sefer bu döngüye hayır diyorum çok 'geç olmadan', -benden bir yaş büyük bir arkadaşım şeker hastası oldu şuan- henüz yapabiliyorken yapayım istiyorum. Ve açıkçası merak da ediyorum nasıl görünürüm diye çünkü bütün hayatım boyunca hep ortalamanın üstündeydim normal beden ölçüleriyle nasıl olurum hiç bilmiyorum ama heyecanlanıyorum böyle düşününce Smile Ah tabi bu 4 kiloyu verebilirsem o zaman anlayacağım ki devam edebilirim.. şuan 75 kiloyum sanırım tartılmaktan korkuyorum diyet sürecinde çünkü eğer biraz vermişsem azıcık kaytarmakta mahsur görmüyorum ya da verememişsem hemen moralimi bozuyorum o yüzden bir süre tartıdan uzak kalmaya karar verdim. Lesli Sansone.. aslına bakarsam hiç duymadım şimdi açtım dediğin yerden bakıcam birazdan, önce yazayım dedim ve çok uzattımmm Smile sevgiler..

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 17 Ağu, 2011 01:09

yaa iste bende tam kararımı verememişim henüz bahaneler üretip şundan bundan demicem yedim bu gün şuan patlıcam nerdeyse kuscam o derece çok yedim hata tabiki bende gözüm doymadı karnım doydu ama gözüm doymadı ve yedim de yedim şimdi ise çok pişmanım işte bu pişmanlık tattığım en kötü duygu haftalardır uğraşıp verdiğimi bi günde aldım yine tatlı mahvetti beni ama şimdi diyorum size duyun sizde geleceğim üzerine yemin ederim ki 55 kilo kalana kadar tatlıya dair 1 damla bişey almıcam ağzıma biraz alıyım diyorum kaçıp gidiyo yemiycem işte bu kadar basit yemicem off Sad cnm sıkkın çok keşke diyorum ama iş işten geçti bile bi karar veriyorum ama mahv ediyorum ama pes etmicem istediğim vücuda kavuşana kadar pes etmicem kendimi şişko görmek istemiyorum artık yeter yarın gidip damble alıorm hemen snrada spora tamamen başlıyorum hadi arkadaşlar sizde başlayın hep birlikte yol alalım?

Aktif Üye
Aktif Üye

austria.gif
 (Başlık yok)
 Çar 17 Ağu, 2011 01:58

paradokscum tebrik ederim güzel kardesim, isabetli ve güzel bi karar almissin. insallah sende bir yil sonra pink kardesimiz gibi bambaska biri olarak göreceksin kendini aynada. vay be ben neymissim, rabbim bana ne güzellikler vermis te ben onu farketmemissim diyceksin Smile en güzeli kendini daha rahat ve hafif hissedeceksin. 1 kilo ne dememek gerek, cok sey farkediyor. 4-6 kilo arasinda 1 beden farkediyor. leslie sansoneyi sendezayifla sitesinden indirmistim ben, 1-2 hafta da etkisini kesinlikle görüyorsun, spora baslamadan önce ölcülerini al ve yaz bi deftere her hafta sonu sabah ac karnina tuvaletten sonra ölc, farki farkedeceksin:) santim santim incelmek cok güzel. ben yazmistim ve sonuc inanilmaz. 8-10 kilo verdikten sonra ölcülerim toplamda nerdeyse 1 m incelmistim. suan ne alemdeyim onu bilmiyorum cünkü ölcmedim ama göbek aldi basini gidiyor.. ramazan bitsin allahin izniyle kendime bi program yapip sporumu yapicam. tavsiye ederim sende yap canim. galeriye girersen elmayra ablamiz bi resim koymus, beden ölcülerinin nereden alacagini gösteriyor, bi göz atarasin ok Smile

Aktif Üye
Aktif Üye

austria.gif
 (Başlık yok)
 Çar 17 Ağu, 2011 02:06

pinkcim yapma böyle güzel kardesim Sad azicikk tatlidan ne olur ki. bak sen kendine yasak koydukca daha cok isticektir canin. hem öyle yeminler etme bidaha, allah muhafaza. ne olmus tatli yediysen, dünyanin sonu gelmedi ya, hemen yarina 1 kilo almicaksin ya,cok takma gülüm bu kadar onun yerine yarin telafi edersin allahin izniyle. haftada 1 gün olsun tatli yemelisin bence. sütlüleri en makul olanidir, hem hafif hem az kalorili. hem böylelikle nefsinide körelmis olursun. kendini tutarsan bi gün öyle bi patlarsinki kilolarca tatli yeme arzusu olur sende ve tutamazsin. kendini bu kadar zorlama canim. senin ne kadar basarili ve azimli bir kardesimiz oldugunu hepimiz biliyor ve senle iftihar ediyoruz.. kendinide bizi de üzme tatlim..

Üye
Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Çar 17 Ağu, 2011 02:27

slm arkadaşlar bende bu gün tartıldım.iki kilo almışım kilo vereceğim yerde habire kilo alıyorum.kilomu okadar çok kafaya takıyorumki tersine iyice şişiyorum....keşke bence sizin gibi 60 larda 70 lerde olsam sizin o beğenmediğiniz kilolarınız varya benim en büyük hayalim...keşke bende sizin gibi sağlıklı olsamda kilolarımı verebilsem.okadar dolu okadar mutsuzumki bende sizlerle dertleşiyorum.bende yeme bozukluğu hastalığı var.tıka basa patlayana kadar yiyorum.sonra birde herkes yattıktan sonra gece gizli gizli yiyorum.sonra çok pişman oluyorum ama kesinlikle kendimi durduramıyorum.pskiyatrik ilaçlar kullanıyorum. ama faydasını göremedim.benim derdim sabaha kadar yazsam bitmez.şuan 81 olmuşum ve bir aysonra kardeşimin düğünü var.üzerime elbise bulamıyorum.çok üzülüyorum.ve acayip strese girdim.ah bu öyle lanet bir hastalıkki bu şekilde yersen 3 gün sonra öleceksin deseler yinede yerim bu kadar çaresizim ve bu çaresizliğimi paylaşacağım ve beni anlayan kimse yok ertrafımda.

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 17 Ağu, 2011 03:17

ablacım aynı sorun bendede vardı o zmn bi dur demenin vakti gelmiştir buna sanada paradoksa dediklerimin aynısını diyebilirim öncelikle sadece bi düşün kendine de ki böle yerken mi mutlusun yoksa zayıflarken mi ewet yerken bi mutluluk oluo insanda ama ya sonra o karnının büyüdüğünü görünce o mutluluktan geriye sadece pişmanlık kalıyo düşün ve kararını ver zayıflamak istiyorum diyosan sadece yapacağın yemeyi unutmak ben çok yediğimde hep aklıma bu fakir ülkeler gelio biz böle tıka basa yerken onlar 1 dilim ekmek yiyebilmek için nelerini feda ederler şuan afrikanın durumu mesela allah onlara yardımcı olsun biz bu haldeyken yemek yemekten şikayetciyken onlar bizim yediğimizin onda birini bile yiyemiyo aklıma hep bu gelir bide peygamber efendimiz asla softadan karnı tok kalkmazmış. artık yemek için yaşamamlıyız yaşamak için yemeliyiz ben yeme alışkanlığımı düzene soktum onda hiçbir sorun yok bnm tek sorunum tatlı evde tatlı olunca yemeden edemiorm öle az buz da yemiorm çok yiyorum tatlı çok ama metabolizmam maşallah çok ii çalışmaya başladı allahıma binelrce şükür bu gün çok yedim demiştim ama kaç oldu wcye çıktım. bunu da maydonoza borçuyum sanırım size de tavsiye ederim bol bol maydonoz tüketin neyse uzattım umarım biraz da olsa faydam oluodur size ve kendime Smile ii sahurlar

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, ... 19, 20, 21  Sonraki »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.