Cevap Gönder   Sayfa: 1, 2  Sonraki »

Üye
Üye

blank.gif
 kimse yokmuuuuuuuuuuuuu? lütfen okuyun!
 Çar 10 Ağu, 2011 19:39
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

ben bu siteye kısa birsüre önce üye oldum.diyet kardeşi arıyorum.ama sanırım bu site terkedilmiş kimsecikler yok oysaki ne umutlarla üye oldum.çevremdeki insanlar beni anlamıyor.en azından benim gibi kilo sorunu yaşayan arkadaşlarla tanışıp bir birimize destek oluruz diye düşünmüştüm.hala umutluyum...sizde benim gibi kilo sorunu yaşıyor ve destek olacak bir arkadaş arıyorsanız cevap yazın özeldende görüşe biliriz.

Aktif Üye
Aktif Üye

austria.gif
 (Başlık yok)
 Çar 10 Ağu, 2011 23:47

selam nilcim. hosgeldin sefalar getirdin.. ramazan nedeniyle ve henüz cogu arkadasimiz tatilde oldugu icin sitemiz biraz tenha ama yoksa cok aktiftir sitemiz. ramazan ayi bitsin bak nasil eski cümbüs halini alicaktir burasi. kendini hic yanliz hissetme lütfen. hepimiz ayni dertten muzdaribiz, allah baska dert vermesin. burda birlikte kilo vermek cok keyifli oluyor, pes etmek gibi sansin olmuyor, ne zaman moralden düssen mutlaka kisa zzamanda elinden tutulunca tekrar toparlaniyorsun ve daha azimle devam ediyorsun yoluna. kac kilosun boyun kac? idal kilon kac? bi cetvel hazirla istersenn kendine. kücük hedefler koyunca daha cabuk ilerliyorsun, bu da acayip moral veriyor insana.

baslama tarihi: 12 Mayis 2012
kilom: 76,1
ilk hedef =>> 30 haziran =>68!!!

Üye
Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Per 11 Ağu, 2011 11:31

selam tuana. mesajımı okuyup cevapladığın için teşekkürler...benim için moral oldu sağol canım.ben boy ve kilo cetveli nasıl oluşturulur bilmiyorum.ilk defa bir siteye üye oldum .

Üye
Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Per 11 Ağu, 2011 11:34

tuana şuan ki kilomuz ve hedef kilomuzda aynıymış seninle. inşallah ikimizde istediğimiz kiloya geliriz.

Aktif Üye
Aktif Üye

austria.gif
 (Başlık yok)
 Per 11 Ağu, 2011 16:55

insallah canim hepimiz kurtuluruz fazlaliklarimizdan Smile ben cetvelimi bi degistireyim. sana anlatirim nasil yapildigini ok?

Aktif Üye
Aktif Üye

austria.gif
 (Başlık yok)
 Per 11 Ağu, 2011 17:24

bu sabah regl dönemine girmis bulunuyorum, bu yüzden olsa gerek ki, dün sabah tartim 71,4 gösterirken bugün 72 olmusum. vucudum su topluyor kocamannnn bi göbek cikti hamileymisim gibi Sad insallah cabuk iner.

nilcim simdi benim cetvelimin üzerine tikla, acilan sayfada kendine cetvel icin grafik sec, ve sayfanin alt kisminda baslaginc kilonu, suanki kilonu ve hedefini yaz ve create my ticker yazan butona bas, cetvelini göreceksin. sonra en alttaki " url" diye baslayan kodu alip kopyaliyorsun kendi sayfanda foruma ilk girdiginde en alta hesabini tikliyorsun ve imza düzenleye giriyorsun ve kodu yapistirip imzani kaydediyorsun.. insallah anlatabilmisimdir.. bi dene sen, olmasa tek tek tekrar anlatmaya calisirim canim.

Üye
Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Per 11 Ağu, 2011 18:50

tuanacım kilo cetvelinin nasıl yapılacağını çok güzel anlatmışsın. ama tıklayınca sayfa açılmıyor defalarca denedim. belki daha sonra olur neyse tşkkürler.bu arada aynı kilodayız yazmıştım ama galiba ben yanlış görmüşüm. ben 79 sen 72 lerdesin ah keşke bende 72 olsam...

Aktif Üye
Aktif Üye

austria.gif
 (Başlık yok)
 Cum 12 Ağu, 2011 01:33

canim benim, hic üzülme ve moralini bozma, bu siteyle tanistigimda bende 79 kiloydum bundan 1 ay önce yani tatil öncesi 68 kilolardaydim. sende verirsin insallah, hep birlikte cok keyifli bisekilde vericez insallah. biraz sabir gerekiyor ama saglam adimlarla ilerliyoruz. kisa sende 70in altina inersin insallah.seneye yaza ise fistik gibi oluruz, 10 kilo daha gider ve ideal kilolarimizda oluruz Smile yeterki isteyelim dimi Smile? sana isminle hitap etmemi saygisizlik olarak algilamazsin insallah yoksa seve seve abla derim Smile

Üye
Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Cum 12 Ağu, 2011 17:58

inşallah canım benimde hedefim birdahaki yaza 60 lara inmek.bu yaz bitiyo zaten.verdiğin moral ve destek için tekrar tşkkürler. Very Happy abla konusuna gelince nasıl istersen öyle hitap et güzelim. Very Happy hem aramızda fazla bir yaş farkı yok sanırım.

Aktif Üye
Aktif Üye

austria.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 13 Ağu, 2011 00:51

insallah canim, burdan ayrilmazsan inanki hayal ettigin 60lari görürsün allahin izniyle, yeterki pes etme.. burda öyle sicak bi ortam varki, insan istesede kopamiyor... eski mesajlara göz atmisindir belki. aile gibi burasi, hersey paylasiliyor, farkinda olmadan 1 kac ay sonra bi de bakmisin kilolar inise gecmis Smile moralin bozukmu hemen gir anlat, acayip bisey, terapi gibi geliyor burasi insana Smile

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Sayfa: 1, 2  Sonraki »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.