Cevap Gönder  

Üye
Üye

blank.gif
Hehehe ! malesef diyet
 Pts 25 Tem, 2011 23:21
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

Sad her gün ve her an kafamda hep zayıflamak hep diet başka bir şey düşünemez oldum.diyete bir başlayıp bir bırakıyorum kilo vermeyi başaramıyorum.bir ay sonra kardeşimin düğünü var.ne giyinicem insan içine nasıl çıkıcam bilmiyorum.o kadar dertli ve yanlızımki hiç arkadaşım yok bende içimi buraya döküyorum.zayıflamazsam çıldırıcam....

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 27 Tem, 2011 10:41

ben de senin gibiyim internetn başına her geçişimde ya diyet araştırıyorum ya da zayıflayanları arıyorum nasıl zayıfladılar diye. bu sefer çok kararlıyım şimdiye kadar zaten kiloluydum, bundan sonra ömrümü bu şekilde geçirmeye hiç niyetim yok... birbirimize destek olarak bunun üstesinden gelebiliriz güzel bi diyet+bol su+ hareket tüm derdimiz bu canım kendini hiç sıkma diğerleri nasıl başarıyosa eminim ki sen de başarırsın bu işi.

Üye
Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Çar 27 Tem, 2011 14:15

arimaya desteğin için teşekkürler.bugün yeniden diyete başladım diyetimi bozmamak için sabah yemin ederek başladım.denemediğim hiçbir yöntem kalmadı diyetisyene gidiyorum şuan ama uygulamakta güçlük çekiyorum. zayıflama ilaçları kullandım ama kiloları geri aldım neyse canım sıkmayayım seni senin kararlı olman çok güzel başarırsın inşallah diyeti sakın bırakma canım.

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 27 Tem, 2011 14:40

ben de diyetisyen desteğiyle kilo vermiştim canım tamamen uyunca veriliyo insan kendini diyetisyenine karşı sorumlu hissediyo daha bi gayret gösteriyo inşallah sen de halledersin... mutlu günlerr

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Çar 27 Tem, 2011 16:40

FACEBOOK VARSA Bİ SAYFA BULDUM Smile Ben zayıflıyorum!Ya sen bakarsınız face adresınız varsa Smile

Üye
Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Çar 27 Tem, 2011 18:43

facebook sayfam var cnm diyete yeniden başladım inşallah bu sefer başarırım.

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Per 28 Tem, 2011 00:25

Smile) E TAMAM O ZAMAN FACEBOOK SAYFANDAN GİR ARAMA KISMINA ben zayıflıyorum! ya sen yaz... bana biri önerdi bende onu yazdım hemen çıktı herhalde sende de çıkar Smile

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.