Cevap Gönder  

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 2-3 haftada 5 kilo vermem lazım
 Per 30 Haz, 2011 14:28
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

Kızlar foruma yeni üye oldum artık biraz sizin başarı hikayelerinizi görüp falan hırslanırım diye. Hayatım boyunca sürekli kilo alıp verdim.

Artık popomda çatlak mı dersiniz bu genç yaşımda selülit mi dersiniz Crying or Very sad Crying or Very sad hepsi bende var. Bırakın bacaklarımı gövdem, sırtım bile yap başlamış Evil or Very Mad tatile gidemiyorum bu görüntüme dayanamadığım için.

162 boyundayım 57 kiloyum. 1 ay öncesine kadar 55 kiloydum. Yazları benim iştahım açılıyor bi oturuşta tek başıma aile boyu dondurma yiyebiliyorum siz düşünün artık. 2 Hafta içinde en güzel nasıl kilo veririm ne egzersiz yapabilirim yardımcı olun lütfen.

Leslie sansone ve callanetics yapsam her gün baya yardımı olur değil mi? Bu konuda tecrübeli olanlardan yardım istiyorum Crying or Very sad

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Per 30 Haz, 2011 18:31

Baya yardımı olur artı çoookta kilolu degılsın tatlım benim boyum 1,61 kilom suan ıcın 59-60 gidip geliyor. Kendimi asırı görmüyorum tmm mükemmel bir fizigede sahıp değilim ama 57 abez degıldır yanı.. Gercı denızdı falan derken insan rahatsız oluyor ama 2 kılocuk hıc bırsey degıl aksam gec vakıtlerde bırseyler yeme, sadece abur cuburu kes birde ara öğün kavramını hayatına katmaya calıs rahatlıkla verırsın ustelık kalıcı bır sekılde tabı yıne biraz daha cabuk dıyorsan yuruyus yap günde 45 dk 1 saat falan.. oryantal sevıyorsan yapabilirsin onunda yararı var =) ama leslie de yapabılırsın oda işe yarıyor alternatıfler cok anlayacagın =)

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Per 30 Haz, 2011 18:34

Baya yardımı olur artı çoookta kilolu degılsın tatlım benim boyum 1,61 kilom suan ıcın 59-60 gidip geliyor. Kendimi asırı görmüyorum tmm mükemmel bir fizigede sahıp değilim ama 57 abez degıldır yanı.. Gercı denızdı falan derken insan rahatsız oluyor ama 2 kılocuk hıc bırsey degıl aksam gec vakıtlerde bırseyler yeme, sadece abur cuburu kes birde ara öğün kavramını hayatına katmaya calıs rahatlıkla verırsın ustelık kalıcı bır sekılde tabı yıne biraz daha cabuk dıyorsan yuruyus yap günde 45 dk 1 saat falan.. oryantal sevıyorsan yapabilirsin onunda yararı var =) ama leslie de yapabılırsın oda işe yarıyor alternatıfler cok anlayacagın =)

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 30 Haz, 2011 19:55

yaa tabi ki çok kilolu değiliz sen de ben de. ama benim anneden gelme bacaklarım kollarım falan kalın yazları o yüzden askılı t-shirt giymekten nefret ediyorum bi de son zamanlarda o karnımdaki yağlanmayı, selülitleri görünce öyle bir korktum ki yaz için plan yapamıyorum şu anda Sad kesinlikle spor yaparak vermem lazım bu kiloları 2 haftada 4-5 kilo verebilsem kalan 2-3 kiloyu daha sindire sindire veririm ama diyetin lafı bile beni acıktırıyor yemeğe inan ki çok meraklıyım Very Happy oryantel yap derken kafama göre müziği açıp oynayayım mı yoksa özel bir çalışma videosu falan var mı?

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Per 30 Haz, 2011 21:54

Yok yahu aç kafana göre oyna gitsin Smile

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 03 Tem, 2011 01:36

Smile) HAYDEE HOBAA Smile)) ORYANTAL ESKİDEN İŞİME YARAMIŞTI Wink BELKİ BENDE KATILIRIM Smile)

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pts 04 Tem, 2011 02:47

ben dansı çok severim zaten özellikle oryantali ama güzel müzikler bulmak lazım onun için. mezdekeninkiler beni pek sarmıyo Sad

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.