Cevap Gönder   Sayfa: 1, 2, 3, 4, 5  Sonraki »

Üye
Üye

blank.gif
 Başarabilirsiniz
 Per 08 Haz, 2006 13:08
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

merhaba arkadaşlar; bende sizler gibi kilo olayından dertliydim.gerçi şu da var hamilelik dışında çok aşırı kilolu olmadım ama yine hep bir kilo sorunum oldu.en son mart ayında yeme konusunda yaptığım hataladan dolayı tartıda 73 kiloyu gördüm.bir süre bunalımdan sonra kafama koydum.diyet yaptım ve 2 ay gibi bir zamanda 64 kiloya düştüm.kafanıza koyarsanız olur.şimdi yine yediklerime dikkat ediyorum hedefim 57 inşallah yakında ulaşırım.herkese tavsiyem şu mevsimin kıymetini bilin meyve yiyerek zayıflayabilirsiniz.

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 11 Haz, 2006 23:52

tavisyeler için tşkler furki
ve umarım dilediğin kiloya ulaşırsın
bir de bayaa hızlı kilo vermişsin dikkat et kendine geri alırsan bizi de üzersin

tıpkı kış meyvalarını üzdüğün gibi Wink

Üye
Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Pts 12 Haz, 2006 17:50

merhaba sevgili red kit; ne sizi nede kış meyvelerini üzmek istemem.şu mevsim meyvenin çeşidi ve bolluğu açısından çok zengin, bende ondan bahsetmek istemiştim.beslenmeme dikkat ediyorum.tekrar kilo almamamak için elimden geleni yapıcam.sevgilerimle...

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pts 12 Haz, 2006 19:04

meyveler !!!!!
ama ben pek sevmiyorum meyve yemeyi.Yediğim zaman da herşeyi abarttığım gibi onu da abartıyorum.ya hiç yemiyorum ya da çok ..... meyvenin fazlası da kilo yapıyor.....
Mr. Green

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 meyveler
 Sal 13 Haz, 2006 08:18

evet meyveler icerlerinde mevcut seker oranlari nedeniyle insana kesin kilo aldirirlar dedirttiriyor ancak tabiiki oyle degil!
herseyin fazlasi zarar oldugu gibi kilolarca meyve yemeninde insana faydasi degil zarari dokunur.
kendinize dikkat edin..
herkeze afiyet olsun.

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 13 Haz, 2006 10:49

seninki gibi başarı hikayeleri duymak beni şevklendiriyor.Paylaştığın için tşk. bu arada 3meyveden sonra vücutta şeker birikiyor ve bu şeker yağa dönüştürülüyor demişti bir doktor arkadaşım duyrulur

Üye
Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Sal 13 Haz, 2006 14:56

arkadaşlar meyvenin kilo aldırdığına dair açıkçası bi fikrim yok.ama benim yaptığım iyi bir yemekten sonra tabak dolusu meyve yemek değil.benim yaptığım öğün öncelerinde meyve yemek, acıktığım zamanlarda özellikle.
ama tabiki en önemlisi yediklerimize dikkat etmek.herkese kolay gelsin.

Üye
Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 17 Haz, 2006 16:49

Bende meyve ile arası pek iyi olmayanlardanım Sad
Açıkçası meyve yemek için kendimi zorluyorum. Ama furki'ye yaz meyveleri konusunda katılıyorum. Özellikle karpuz -aşırı olmamak kaydı ile - akşam yemeği yerine müthiş güzel bir alternatif.
Birde ben 2 gündür yemek öncesi bol taze naneli, maydonozlu,yeşillikli limonlu ama yağsız tuzsuz salata yiyorum. Daha sonra pek yemek yemeye hevesim kalmıyor. Tavsiye ederim. Smile
sevgiler.banus

Üye
Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Per 06 Tem, 2006 10:57

arkadaşlar uzun zamandır 64-65 dolaylarındaydım.uzun zamandır devam ettiğim yediklerime dikkat etmeye yanında bide sporuda ekleyince bu sabah itibariyle 63,1 kiloyu görmüş oldum.artık bu setirde devam edip temmuz sonu ağustos başı gibi ellili haneleri görmeyi hedefliyorum.umarım başarırım.bir şey itiraf edeyimmi?bu kararlılığıma ve azmime ben bile inanamıyorum.inandıktan sonra olmayacak diye bir şey yok.herkes dilediği kiloya iner.epinize başarılar.

Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 06 Tem, 2006 12:39

Benim de o günleri göreceğim günler çok yaklaştı. Furki01 bekle beni.
Yok bekleme şekerim. Ben senin kilona inene kadar 6 ay geçer. O zamana kadar sen verirsin daha 3-4 kilo. En iyisi mi ben mani olmayayım.
Başarı dileklerin sağol tatlım.

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Sayfa: 1, 2, 3, 4, 5  Sonraki »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.