Cevap Gönder   Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki »

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 31 May, 2011 16:07
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

huelya gel yarışa gel sayfamıza katıl şu an hepimiz ordayız.yarene söyle.
senide eklesin listeye....

ASUDECİĞİM TEBRİKLERRRRRR..

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 Re: bende katilmak istiyorum ama...
 Sal 31 May, 2011 16:19

huelya demiş ki:
merhabalar, yarismaya bende katilmak istiyorum. yeni üyeyim. 7 aylik hamileyim. evet biraz fazla kilo almis olabilirim, bu disaridan aldigim tepkiler, ama ben bebegim saglikli olsun, baska bisi istemiyorm. Sizlerin diyetlerini takip edip dogumdan sonra araniza katilmak isterim. Beni de simdiden araniza alirsaniz sevinirim.
64,8 kiloyla basladi hamileligim. bu sabah 76,4 kiloydum. yapabilecegim basen sporu varmi acaba? basenlerim cok genisledi Sad hepinize basarilar diliyorum! takipteyim Wink

tatlım önce sağlıklı bır sekılde bebişini al kucagına.spor ya da diyetı doktorundan izinsiz deneme lutfen. bebişini kucagına aldıktan sonra yarısta da en önde olursun. o zaman her sekılde yardımcın oluruz ama sımdı senın yavas da olsa kılo alman gerekıyor. sen doktorun yönlendırmesıyle daha az kılo alabılırsın en fazla. tabıkı hep yanımızda ol. bu bıze mutluluk verır

TEBRİKLERRR

Üye
Üye

turkey.gif
 Re: bende katilmak istiyorum ama...
 Sal 31 May, 2011 17:58

yaren53 demiş ki:
tatlım önce sağlıklı bır sekılde bebişini al kucagına.spor ya da diyetı doktorundan izinsiz deneme lutfen. bebişini kucagına aldıktan sonra yarısta da en önde olursun. o zaman her sekılde yardımcın oluruz ama sımdı senın yavas da olsa kılo alman gerekıyor. sen doktorun yönlendırmesıyle daha az kılo alabılırsın en fazla. tabıkı hep yanımızda ol. bu bıze mutluluk verır

Tesekkür ederim... her ay iki kilo almaya ve daha fazla almamaya dikkat ediyorum. ilk dönemlerde almistim kiloyu. simdi daha yavas. gel yarisa gel bölümünden size doguma kadar eslik ederim. Daha sonra da yarisa katilirim. Bebek, ev, is... aldigim kilolari nasil verecegim o dönemde. Bu konuda eminim tecrübeli olan cok vardir. Irade cok önemli iste. Insallah hep birlikte veririz kilolari!! Benim evde eliptik bisiklet var. Onu kullanmayi düsünüyorum dogumdan sonra. onunla daha önce güzel kilo vermistim. haftanin üc günü 45 dak yeterliydi benim icin. Herkes bana estetik mi yaptirdin diyordu Shocked insallah dogumdan sonrada veririm kilolarimi.

Aktif Üye
Aktif Üye

austria.gif
 (Başlık yok)
 Sal 31 May, 2011 18:01

hogeldin hülyacim, suan dünyanin en güzel duygularini yasamalisin bence, karninda bir melek tasiyorsun. rabbim hayirlisiyla dünyaya getirtsin insallah. kilo alman cok normal canim, hamilelik öncesi kilonda fazla degilmis, bence dogumdan sonra dikkat ederek cok cabuk verirsin kilolarini. simdi bosver etrafindakilerin söylediklerini ve hamileliginin tadini cikar canim Smile senin agir spor yapmaman lazim. yürüyüs yapabilirsin, hem dogum icinde cok güzel bi egzersiz olur, bide plates yapmak faydali diye duymustum internetten bi arastir istersen. hayirlisiyla bebisini kucagina alinca sende katilirsin yarisimiza. simdide aramizda görmekten mutluluk duyariz.. yorumlarinla katilirsin bize

baslama tarihi: 12 Mayis 2012
kilom: 76,1
ilk hedef =>> 30 haziran =>68!!!

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 31 May, 2011 18:07

hülyacım sen de dıger sayfamıza katıl. ordan sohpetlerımızde ol. pilates hakkında bır uyarı yapayım. hamıleler ancak hoca eşliğinde plates yapabılır. kendı basına deneme. hadı öbür tarafa gelın burada sadece kılo paylaşmalıyız. kübra bızı burda görürse fırçayı yerız demedı demeyınSmile

TEBRİKLERRR

Üye
Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 31 May, 2011 18:11

hosbuldum tuana irem Smile evet kesinlikle en güzel duygulari. birde hareketlerini iyice hissetmeye basladim. cok güzel bir sey yaa. kilo konusunda takintili oldugum icin belki etrafimdakilerin dedigine cok kulak asiyor olabilirim. Aslinda evet aldim, cünkü hamileyim diyebilsem, bir daha bisey söyleyemezler ama iste üzülmesin, kirilmasinlar diye susuyorsun. Saglik olsun. Ben bebegim saglikli ve hayirli olsunda baska bisi istemiyorum. bir iki gündür yan yatip bacagimi kaldirma egzersizi yapiyorum. zararli olmaz herhalde bebege. plates arastirdim netten ama plates topu ve lastigi lazim. onlar da yok bende. en iyisi yürüyüs galiba. günde yarim saat yürüyüs yapsam yeter herhalde. en önemlisi artik asansör degil merdiven kullaniyorum Smile duydumki dogum o zaman daha kolay oluyormus Smile ne kadar dogru bilmiyorum...

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 02 Haz, 2011 16:37

bende katılmak istiyorum ama bu aralar pek gıremıyorum gırebıldıgım katar katılabılırmıyım? şu an 56.3 kıloyum hedefımde 50 kılo olmak

durmak yok yola devam:)

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 02 Haz, 2011 20:20

aslış demiş ki:
bende katılmak istiyorum ama bu aralar pek gıremıyorum gırebıldıgım katar katılabılırmıyım? şu an 56.3 kıloyum hedefımde 50 kılo olmak

tabiki katılabılırsın ama hergun gırmen bırseyler yazman yarış kuralı. bunu yapabılırım dıyorsan ekleyeyım senı lısteye

TEBRİKLERRR

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 05 Haz, 2011 05:59

azmetiim cezmettim Razz aanca bu kadan oldu bu koşulda yaw Embarassed

geçen hafta..... 75
bu hafta:-0,5le 74,5

ölçülerime bakip de nediyim geçen haftaki gibi bile diildir ki Wink

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 05 Haz, 2011 08:08

94.6

TEBRİKLERRR

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.