Cevap Gönder   Sayfa: « Önceki  1, 2, 3 ... , 115, 116, 117  Sonraki »

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cum 05 Ağu, 2011 11:41
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

Bu arada neler dediler kilonn icin tuana irem? Bu aarada elmayra ablam,lalecim,hanife nasilsiniz sevgili dostlar? Coooook uzun bi aradan sonra tekrar merhaba

Aktif Üye
Aktif Üye

austria.gif
 (Başlık yok)
 Cum 05 Ağu, 2011 12:15

cok sükür kavusturana miraycim, bi kac gündür giriyorum kimse gelmiyor.. elhamdulillah iyiyim canim. izinde aldigim tepkiler beni bile cok sasirtmisti.. herkes nasil zayiflamissin, nasil kilo verdin diye diye bende simardim galiba, ilk hafta tartiya cikarken sonralari birakiverdim.. kizim hastalandi 1-2 hafta onla ugrastim derkennnnn kilolarda aldi basini gitti. türkiyeye vardigimin ertesi gün alisverise ciktik, etek almistim (bendinini hicc sorma sinir bozuyor 44-46) cok rahat oluyordu, gelirken giydim SIKmaya basladi.. acilen toparlanmam lazim ama ramazan olunca zor görünüyor..

sen neler yaptin, nasil gecti tatilin? bana 4 hafta cok kisa geldi, hic bisey anlayamdim.. gitmemis gibiyim sanki.

seni burda görmek cok güzel.. cok sevindim!

baslama tarihi: 12 Mayis 2012
kilom: 76,1
ilk hedef =>> 30 haziran =>68!!!

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cum 05 Ağu, 2011 13:38

Ben suan malatyadayim. Yemeklerimiz cok agir. E bi de 7 yil aradan sonra turkiyede ramazan olunca daha da farkli oluyo. Gerci yemek cok yenmiyo ama iftardan sahura kkadar acikacak vakit olmuyo pek. Pazar gunu esimin memleketine obur pazarda donus yapicaz insallah. Bende artik evimi duzenimi ozledim.
Bende cogunlukla 46 giydim. Ust bedende 42 oluyor. Saglik durumun nasil? Aaaaa soylemeyi unuttum,plates topu aldim. Cok keyifli. Gerci ramazanda pek spor yapamiyorum ama olsun.

Aktif Üye
Aktif Üye

austria.gif
 (Başlık yok)
 Cum 05 Ağu, 2011 14:42

ne güzel canim, insallah banada nasip olur türkiyede ramazan gecirmek. siz bayramdan önce dönüyorsunuz o zaman?? cok sükür iyiyim yanliz biraz halsizlik var oruc nedeniyle.. sürekli uykum geliyor ama uyuyamiyorum. pilates topu cok eglencelidir. bendede var ama hic pilatesten anlamadigim icin öylece duruyor.. neyse sen hayirlisiyla dön insallah. birlikte pilatesede baslariz Smile burda tanidiklarimizdan pilates ve ardindan 1 saat yürüyüsle 10-12 kilo verenler var 2 ayda... hayirlisiyla ramazani ugurlayalayim..

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 06 Ağu, 2011 07:53

selamünaleyküm hanımlar
ramazanımız hayırlı olsuun Smile
nihayet yeni dönem başladı ve ben gelebildim
ooy oy bu evdek,iler ilaç namına bırakmamışlar vında hepicini tüketmişler

efendiim
dödüydük kuzuluktan orda kaldık..
oluşu kestik sütten ineklerden devam Razz
olan bana oldu az uz da olsa baya faydası varmış yaw yeme içme aynı hareket aynı kilo aldım hiç yoktan ... neyse bakalım ramazanın ikinci yarısı korksunlar benden.
şimdi yeni cetvel yapsam mıı buraya kadar kala mıı bilemedim ki
du bakalım

huelyacım cnm hep seni andım hee Smile emzirirken verirsin yani merak etme bak hakketten gidiomuş yağcıklar yaani Smile

tuanacım hoşgeldin miraycım seni de bekliyoruz hadi bakalım
gidenler olmuş gelmeyenler olmuş kalan sağlar bizimdir Wink
gelemeyenlerin aklı gene burdadır merak etmeyin siiz bak bayramdan soora birer birer gelir onlar deyim size Smile

öptüm hepiciinizi şekerler

bu arada oruç çok şükür kolay tutabiliyorum Rabbim havanın sıcaklığını bile hissettirmiyo elhamdülillah. bayrama erişelim ,inşşallah böle böle ama kilolar olmadaan Smile

Aktif Üye
Aktif Üye

austria.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 06 Ağu, 2011 14:33

selam arkadaslar... gelen giden fazla olmuyor elmayra ablamin dedigi gibi... dünden beri kafam felaket agriyor, üzerimde bi kirginlik var, herhalde hava degisiiminden hastanlancam.

bayram sonunda hepimiz yeniden SIMSIKI bisekilde baslamaliyiz biraktiigimiz yerden.. degilse kilolar alip basini gidecek..

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Pts 08 Ağu, 2011 23:47

SELAM HANIMLAR BENDE GELDIM.. DUGUNDU TATILDI RAMAZANDI DERKEN COŞTUM VE ACAYI*P KILO ALDIM SUAN 73 AMA OLSUN TEKRARDAN BASLADIM VE 58 OLANA KADARDA DURMUYCAM 2012 GIRMEDENDE OLUCAM BAYRAMA ILK HEDEF 70 OLMAK INŞALLAH TABIYKI... HEPINIZE HAYIRLI RAMAZANLAR BU ARADA

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Pts 08 Ağu, 2011 23:47

yanlışlarımı bılerek dogru yapmasını ogrendım .bunlar nelermı
1. kaçamak yapmıycam zayıflayana kadar cunku kaçamak dıye dıye 1 ileri 2 gerı gıtmeye basladım ne yapıcam pekı dengelemeye basaracam tatlı yersem meyvalarımı yemıycem aksam eklerımı kesıcem gıbı
2. kımsenın doldurusuna gelmıycem tamam yeter daha fazla zayıflama ıyısın gıbı..ben zayıf zarıf olursam mutlu olucam
3.zayıflamadan korumaya geçmiycem tam sınırdayken
4.esormanlarla gezmıycem evın içinde ..çunku kılo aldıgımın farkına varamadım takı geçen kıyafet gıyıp gezmeye gitmek için giyecek bir kıyafet bulamayana

5.siteden kopmıyacamkı beni anlıyan sizlerle motıvasyonum hıç bitmesın diye ..HEP DESTEK TAM DESTEKyanlışlarımı

Aktif Üye
Aktif Üye

austria.gif
 (Başlık yok)
 Sal 09 Ağu, 2011 00:01

kübraceylin seni görmek ne güzel, tekrar hosgeldin canim. malesef nerdeyse hepimiz kilo almis bisekilde bulustuk. bayram sonunu iple cekiyorum, ramazanda durduramiyorum kendimi.. istemesemde fazla kaciriyorum iftarda.. bugün alisverise cikmistim, bi tanidigimizi gördüm. kadin süper zayiflamis, ne yaptin dedim. diyet felan yapmadim. canimin istedigini yedim, yanliz sabahlari pilates yapip 1 saat yürüdüm dedi. kadin 13 kilo vermis ama öyle SIKIlasmiski sanki 20 kilo gitmis. kafaya koydum arkadaslar bende pilatese baslicam ama hic bi bilgim yok..

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Sal 09 Ağu, 2011 22:22

tuana irem demiş ki:
kübraceylin seni görmek ne güzel, tekrar hosgeldin canim. malesef nerdeyse hepimiz kilo almis bisekilde bulustuk. bayram sonunu iple cekiyorum, ramazanda durduramiyorum kendimi.. istemesemde fazla kaciriyorum iftarda.. bugün alisverise cikmistim, bi tanidigimizi gördüm. kadin süper zayiflamis, ne yaptin dedim. diyet felan yapmadim. canimin istedigini yedim, yanliz sabahlari pilates yapip 1 saat yürüdüm dedi. kadin 13 kilo vermis ama öyle SIKIlasmiski sanki 20 kilo gitmis. kafaya koydum arkadaslar bende pilatese baslicam ama hic bi bilgim yok..

HOŞBULDUK CANIM MALESEF HEPIMIZ KILO ALMISIZ AMA OLSUN ALDIGIM GIBI VERIRIZ EVELALLAH..ASLINDA RAMAZANDA KILO VEREBİLİRİZ ZATEN SU İÇMEKTEN YEMEK YEMEYE YER KALMIYOR BAYAMA KADAR 2,3 KİLO VEREELİM DERİM BEN

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3 ... , 115, 116, 117  Sonraki »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.