Cevap Gönder   Sayfa: 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki »

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 yardım edın
 Pts 05 Haz, 2006 16:24
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

arkadaslar kendımı tanıttıgım bu yana kılo almaya devam etmısım kı 38 bedenlerı gıyemezken almıs oldugum kılolar yuzunden esortmanlarla gezıyordum.... hafta sonu onu gıyıp arasının yırtıldıgını görünce Shocked kılomun ustune fazlalık gelldıgını gordum moralım bozuldu 2.5 lıtrelık colayı acıp yanında tuzlu tatlı bulundurup tavla oynadık Wink gozum bı an televısıona kaydı kı magazın programıymıs Evil or Very Mad mankenlerden acılıs yapıldıktan sonra bu sezonun bıkınılerı ve vucutlardan bahsetmıyorum ......karsımdakını mars edıp hıncımı alıp Twisted Evil pazartesı kolayı kesıp dıyete baslamaya karar verdım sabah canım bırsey ıstemedı tansıyonum dustu sarmısaklı yogurt yedım cıldırmak uzereyım havada sıcak yetmıyor bır de nemlı sınırlerımın bozuldugunu gerıldıgımı hıssedıyorum colaya cok ıhtıyacım var dıytte cola arzusunu bastıracak ılac var mı yada bır madde

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pts 05 Haz, 2006 16:27

sodayı dene bir de o da iyi geliyor asit ihtiyacın gider en azından
sevgiler

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pts 05 Haz, 2006 17:10

ben meyveli soda ile kola içme arzumu bastırdım ama çok içmemek gerekiyor.

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pts 05 Haz, 2006 17:33

ARKADASLAR SAĞ OLUN AMA FAYDA YOK Sad BIRAK KENDIM GITMEYI SITEDEKI MARKETI ARAYIP SIPARIŞ VERDIM COLA VE MAGNUM GELDI KENDIMI ŞIDDETLE KİNİYORUM HIRS YAPTIKCA AZMIM KALMADIGINI HISSEDIYORUM YAĞ MI ALDIRSAM NEREYE KADAR ARKADASLAR BAZILARI KILO VERIYORMUS IYI HOŞ DA NASIL Sad LAHANAYLA MI KIRAZ SAPINLA MI HERBEL LIFELE MI NEYLEEEEE ŞU DURUMDA KESKE ŞIŞMAN BIR KOCAM OLSAYDI DA HIC OLMASSA EL ELLE VERIP KILOLARIMIZDAN OLURDUK .....BU LANETTE TEK BASINA CEKILMIYOR KI UST KATTAN IZGARA KOKUSU YETMIYOR KIZIMIN HAMBURGER SIPARIŞI Twisted Evil GELDE YOGURT LA KAPAT AKSAM YEMEGINI GEREKTE KALMADI Sad ZATEN

Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pts 05 Haz, 2006 20:17

Aslında bence de madensuyu+meyvesuyu karışımlarını denemelisin. Ben en çok vişnesodayı seviyorum.
Dondurma krizine en iyi çözüm ise küçük Danone küplerini dondurup yemek.
Ben bunlar sayesinde kola ve dondurmadan uzak durabiliyorum.
Canım bir de böyle dene. Sonuçları iletmeyi unutma.

Aktif Üye
Aktif Üye

papuanewguinea.gif
 (Başlık yok)
 Sal 06 Haz, 2006 00:38

valla bizim dolapta 1ly kola var ,
almışım vakti zamanında 1 aydır elimi bile sürmüyorum.

daha 3 ay içmiycem ancak ilk aldığımda 1 bardak içmiştim

acaba 3 ay sonra bozulur mu bu?

88 kg'den 75'e 3 ayda nasıl düşülür? Uygulamalı anlatım.

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 07 Haz, 2006 02:18

kola isteğini kahve ( şekersiz ) inanılmaz iyi bastırır. çünkü kola isteğinin aşırı olması koladan diil kafeinden. kafeinin en iyi kaynağıda kahve. ama şeker atarsan, kolayla aynı kapıya çıkar. yinede asitten kurtulmuş ve şişkinlik riskini azaltmış olursun... ama kendini çok zorlama. az az iç ve keyfine bak bence. Smile

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 cola (nereye kadar?)
 Çar 07 Haz, 2006 07:23

cola benımde derdım maalesef....
inanin icmemeye 2 gun dayanabiliyorum,3.gun diet kutu bir cola'nin hasretine dayanamayip direk bakkala kosuyorum..evde oglumdan dolayi cola tuketmemeye ozen goztermemiz nedeniyle ben ihtiyacimi ofiste gideriyorum.yani her ogle yemeginde 1 adet kutu cola...
ne e-mailler geldi;yok wc temizlemekte bile etkiliymis, yok soyleymis boyleymis hepsi viz geldi inanin.hepsini kulak ardi ettim ve icmeye devam.
yaz da geldi isler iyice karisti.!!

bu arada her sabah uyanabilmek maksadiyla ofisteki kahve makinasindan cok sert sekersiz sutsuz bir kahve de icmeyi ihmal etmiyorum!!

griÇevrimdışı
Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 07 Haz, 2006 19:38

goes like that demiş ki:
kola isteğini kahve ( şekersiz ) inanılmaz iyi bastırır. çünkü kola isteğinin aşırı olması koladan diil kafeinden. kafeinin en iyi kaynağıda kahve. ama şeker atarsan, kolayla aynı kapıya çıkar. yinede asitten kurtulmuş ve şişkinlik riskini azaltmış olursun... ama kendini çok zorlama. az az iç ve keyfine bak bence. Smile

kesinlikle katılıyorum kola bagımlıgı yoktur kafein bagımlılıgı vardır ben kolaya olan düşkünlügümü tatlandırıcı katıp içtigim kahveler sayesinde 0 a indirmeyi başardım... arkadaşlar lütfen kola içmeyin bir şehir efsanesi olabilir ama bir litre kolada 52 küp şekere eşit şeker varmış Sad

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cum 09 Haz, 2006 23:23

bende çok kola içerdim, meyveli sodayla yendim alışkanlığımı, denemeni tavsiye ederim

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Sayfa: 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.