Cevap Gönder  

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 HAYDEEE YENİ HAYATA BAŞLANGIÇ İÇİN YAPMAMIZ GEREKENLER:)
 Pts 21 Mar, 2011 21:08
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

Smile YAPMAMIZ GEREKENLER
HER YEMEKTEN ÖNCE 2 BARDAK SU İÇMEK BUNUN HARİCİNDE YARIM LT DAHA SU İÇMEK
ÖĞÜN SAYISI 5-6 OLMALI
GÜNDÜZ AĞIR AKŞAM HAFİF TÜKETMEK
HER PAZAR TARTILMAK BUNUN İÇİN ÖNCE CMT GÜNÜ SADECE 1 BARDAK SU İÇMEK (VÜCUDUMUZ SU TUTTUYSA ONDAN KURTULUP GERÇEK KİLOMUZU GÖRMEK İÇİN)
ELİMİZDEN GELDİĞİNCE CA MG FE A B C KISACASI BÜTÜN MİNERALLER VE VİTAMİNLERİ KARŞILAYABİLMEMİZ ÇÜNKÜ EKSİK OLUNCA BEYİN EKSİK OLANI KARŞILAMAK İÇİN DAHA YE SİNYALİ GÖNDERİYOR VE ABARTIYORUZ NEDEN ABARTTIĞIMIZI BİLMEDEN...
VE PAZARLARI KİLOLARIMIZI BURAYA YAZIYORUZ Smile

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 22 Mar, 2011 13:45

lalecim yeterince su içmeyince de beyin ye emri verio ya yiyeceklerden karşılamaya çalışıo ya da tetlı yedirip üstüne su içirio bilmem walla korktum ben bu beyindenn Shocked

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Sal 22 Mar, 2011 23:51

Smile) herşeyden yiyeceksin işte Smile) eksik bırakmayacaksın yazık değil mi o su ile yağı mı eritsin beyne mi göndersin su aslında o kadar önemli ki ama işte içmiyoruz anca diyet varsa aklımıza geliyor Smile hatta ben ondan hep rejim yapmakta zorunda olduğum için mutluyum yoksa haftada 1 bardak su içerdim Smile ve şimdiye kadar vücudum ne hale gelirdi Smile kışın 58 yazın 52-53 civarı olurdum... her yıl rejim yapardım iyiki de öyleymiş susuzluktan ne halde olurdu vücudum herşeyde kullanıyor suyu kullanmadığı yer yok hücrelerin görevini getirmesi için bile su...herşey su su su Smile

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.