Cevap Gönder  

Yeni Üye
Yeni Üye

blank.gif
 yeni bir hayat
 Pzr 13 Mar, 2011 16:22
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

Merhaba arkadaşlar epeydir takip ediyorum burayı yazılanları okuyorum aama hiçbir şey yazmamıştım çünkü diyet yapmıyordum Smile

Küçüklüğümden beri şişmandım çok fazla olmasada kilo her zaman sorundu en çok bunu kıyafet bulamama ve beğendiğim bir kıyafetin bana yakışmaması daha kilolu göstermesi vb. bir sürü nedenden dolayı mutsuzdum.
Hala da mutsuzum kilo verdiğim falan yok Laughing
Neyse ben bu forumu okudum bir süre bir süre ilaçları takip etttim çayları ttakip ettim yan ürünleri takip ettm ve diyete başlamaya karar verdim (bir kaç ay önce başlayıp 10 kilo vermiştim ama o kiloları kısa sürede yenidden aldım )

Şimdi 87 den başladım ve 1 hafta içinde 80 oldum :S

bende inanamadım aynı tartıda tartıldım tartının bozulmuş olacağını düşünüp kuzenlerimide tarttırdım ama tartıda hata yok gibbi Laughing

Neyse gün içinde neler yedim sizinle onları paylaşıyım
belki yardımcı olur

bu aradda 65 kiloya ulaşmak istiyorum boyumda kısa çok kilolu duruyorum.Erkek arakdaşımla tatil planlarımız var ve been bu halde tatile gitmek istemiyorum Sad

;Başlıyorum:
baaşta ekmek yemicem sadece dedim ama küçük bir diyetle bu kilolardan kurtulamam diye düşünüyorum o nedenle hiçbir şey yemedim Very Happy şaka şaka

Maurers hapına başladım (bu hapı tercih etmemdeki sebep diğer zayıflamma hapları günde 3 veya 2 tablet kullanıma uygun maurers ise 1 adet bu vücuduma daha az kimyasal gireceğini düşünmemden kaynaklı zaıflama hapları mutlaka zararlıdır ama ayda 90 tablet yerine 30 tablet içeceğini düşünmek biraz daha insanı rahatlatıyor)

sabah sadece kocaman bir bardak su ile hapı içtim su mu tok tutuyor hap mı çözemedim ama deli gibi acıkmıyorsunuz.
ailenizle yaşıyorsanız evdeki sebze yemeklerinden azar azar yiyin ben yalnız yaşadığım için sebze yemeeği yaptığımda yiyebiliyorum ancak yoksa yemek yeiyorum Very Happy
çok fazla yoğurt tükettim keten tohumu alıp günde sadece bir taatlı kaşığı yoğurda koyup onu yedim sindirim sisteminizi hızlandırıyormuş daha bana etkis olmadı ama yoğurtta tok tutuyor.
Çorba için akşam yemeğini çorba yoğpurt yiiyin yada çorba salata gibi
valla çok hevesliyim ve inatçıyım bu sefer. bu sefer olacak umarım sizde zayıflarsınız buraya bir şeyler yazarsanız sevinirim çünkü tanımadığım insanlarla konuşmak beni iyice gaza getirir diye umut ediyorum Smile)
aa unutmadan bir de herballife in incelme çayı var bu çay kesinlikle işe yarıyor kilo vermiyorsunuz inceliyorrsunuz gerçöekte kilo verdirmiyor ama inceltiyor sanırım yağ yakıyo sadece bilmiyorum ama işe yaradığı kesin görüşmek üzere hoşça kalınn Smile

Aktif Üye
Aktif Üye

austria.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 13 Mar, 2011 16:40

selam pindikkurdu hosgeldin. insallah hedefine ulasirsin. biz bambaskaaaa sayfasinda yazisiyoruz. senide aramiza bekleriz Smile hep birlikte veririz kilolarimizi..

baslama tarihi: 12 Mayis 2012
kilom: 76,1
ilk hedef =>> 30 haziran =>68!!!

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 13 Mar, 2011 16:45

hoşgeldin pındıkkurdu çok güzel başlamışsın tebrik ederim seni sakın pes etme bu arada sölediğin herballife çayı ben kullanmıştım zamanında 10a yakın kilo vermiş ve fazlasıyla almıştım ama tabi senin tercihin biz bambaşkaaaaaaaaaaaaa formunda yarışıyoruz aramıza katılmak istersen seviniriz hem birbirimize destek oluyoruz hem yanlış yaptığımız şeyleri söylüyoruz hemde birazcık yarış yapıyoruz işe yarıyormu bütün bunlar dersen 5 ayda 13 kilo vermişbi insan olarak bu 13 kiloyu vermemi tamamen buraya borçluyum seni de bekliyoruz Smile)

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pts 14 Mar, 2011 16:32

meraba pındıkkurdu hosgeldınSmile kılo vermen cok gusel ama bence bunu dogal yollardan denemelısın cunku bıldıgım kadarıyla o haplar vedıgın kıloları fazlasıyla gerı getırıyor:( ayrıca doktorlar kalıcı kılo vermek ıcın verdıgınız kılonun ayda en fazla 5 kılo olması gerektıgını söyluyor! tabı yınede sen bılırsın. su içmek baya kılo verdırıyor bunuda belırtmek ısterımSmile bambaşkaaaaaaaaaaaaaya bende beklerım senıSmile

durmak yok yola devam:)

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.