Cevap Gönder  

Üye
Üye

blank.gif
 2011 de yeni bir ben
 Per 03 Mar, 2011 22:11
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

bundan önce en son ne zamandı hatırlamıyorum..eğer şişmansanız ve bundan da mutsuzsanız sık sık zayıflamaya karar verir insan...ben bu kararı sık alıp çabuk pes edenlerdendim..bundan 1 ay önce tekrar bu kararı aldım ama bu defa farklı olan birşey vardı vücudumdan daha önce hiç olmadığım kadar rahatsızdım ve bundan dolayıda mutsuzdum...ve ben ancak geçen 3 hafta içinde kendimi diyete hazırlayabildim.karar aşaması geç oldu çünkü tekrar başarısız olmaktan ve insanlara diyete başladım demekten utanıyordum.neyse kararımı verdikten sonra önce bir spor salonuna başladım.ardından da diyetisyene gittim.daha yolun çok başındayım ama ilk haftayı 2 kilo vererek devirdim.ve kararlıyım istediğim kilolara inmeye..kendimi kendime ispat etmem gerek bu irade yolunda...bakalım neler olacak...umarım bu yola başlarken hissetiğim bu tuhaf duygu zayıflamanın verdiği mutluluğa dönüşürde burada paylaşma fırsatını bulurum...

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 03 Mar, 2011 22:17

hoşgeldin zugun Smile seni tebrik ederim
kırılma noktasın agelince insan alıyor böyle kararları ve geri dönüşü de olmuyor inşallah sen de hedeflediğin zamanda başarabilirsin Wink

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 03 Mar, 2011 22:18

az önce okudum
"ASLA ASLA DEMEYİN BİR GÜN MUTLAKA OLUYOR" demiş eski üyelerden biri Smile bence de

Üye
Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Per 03 Mar, 2011 22:27

hoşbuldum elmayra evet ben o kırılma noktasındayım sanırım yapıcam inşallah Smile o zaman asla asla demeden yola devam

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 03 Mar, 2011 22:36

evet ya.. bazan başka başka sebeplerle hedeflerimize ulaşamıyabiliyoruz Sad
amaa bu vazgeçmek için bahane olamaz değil mi Wink
daha dikkatli olmamız için bir uyarı belki ya da daha azimli olmak için ama asla vazgeçme bahanesi değil
az olsun devamlı olsun asıl önemli olan bu hedefimize ulaşmak için vazgeçmeden yürümeye devam etmeliyiz gerekirse emekliyerek bu yolu katedeceğiz madem kendimize söz verdik Smile

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 03 Mar, 2011 22:39

http://www.sendezayiflakulubu.com/4326-4326-3665-leslie-sansone-yuru-ve-incel-programi-tek-link-halinde-t14999.html
bu adrese girip üye olursan güzel bi spor programı indirebilirsin Wink bazan insan çıkmak istemez ya dışarı ya da erkenden spor yapman gerekiyodur ama dışarsı müsit değildir. ben aerobik severim ama bazan yapamıyorum yürüyüş dah aii oluyor ozamanlarda da derde derman Smile tavsiye ederim

Üye
Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Cum 04 Mar, 2011 00:12

sözümüz söz dönmek yok link içinde teşekkür ederim verdiğin moral desteği içinde ayrıca

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.