Cevap Gönder  

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
Süper ! Çabuk ve sağlıklı yöntem: Kombuçay
 Cmt 19 Şub, 2011 03:47
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

Merhabalar, sizleri benim de 3 ay önce tanışmış olduğum kombuçay ile tanıştırmak istiyorum. Kombuçay, Uzakdoğu'dan öğrendiğimiz geçmişi 2000 yıldan fazlaya dayanan bir çay. Kombucha adı verilen bir biyolojik mantarın çay içinde bekletilerek mayalanması sonucunda kimilerince "çay sirkesi" diye de adlandırılan bir maya enzimidir Kombuçay. Benim bu çay ile tanışmam annemin sayesinde oldu. kendisi 10 yıl boyunca hepatit c hastasıydı. Sonunda bu hastalığı yendi fakat bu süreçte kullandığı ağır ilaçlar nedeniyle bağışıklık sistemi eskisi gibi değildi artık. Üzerine bir de hipotiroid olduğunu öğrendik. Tiroid yüzünden 20 kilo kadar aldı, hem de 3 öğün salata yiyerek ve her gün 1 saat yürüyerek. Sonra Kombuçay'ı Almanya'dan gelen bir tanıdığımız tavsiye etti. Kombuçay'a başlayalı yaklaşık olarak 5 ay kadar oldu. Bu sürede aldığı kiloların yarısını verdi, doktoru tiroid ilacının dozunu da azalttı.

Bağışıklık sorunu sebebi ile bütün bir kışı grip olarak geçirirdi, bu yıl henüz hiç grip olmadı. Uyku ilaçları ile uyuyordu geceleri, şimdi saat 11,annem yatağa gidiyor Smile Bütün bu gelişmeler mutluluk verici...

Ben 2 aydır kullanıyorum, yaklaşık olarak 7 kilo verdim. Ek olarak spor yapmıyorum, sadece porsiyonlarımı azalttım, canım ne isterse yine yiyiyorum. Kombuçay yağ yakıyor ve metabolizmayı hızlandırıyor.Sabahları yorgun uyanıyordum, Kombuçay'a başlar başlamaz uyku kalitem yükseldi. Bir de gündüzleri daha enerjik ve psikolojik olarak da çok huzurlu hissediyorum. Bu arada, yazmayı unuttum: Doktor anneme kolestrol hapı vermişti, 4 ay kadar kullandı ama çok az bir düşüş oldu, hala 200'ün üzerindeydi. Kombuçay ile 5 ay sonunda kolestrolü 164'e, şekeri ise 72'ye düştü...

Biz bu faydaları gördükten sonra bu çaydan insanları haberdar etmeyi kendimize görev bildik. Herkesin bu iyilikleri kendilerinde görmelerini istedik. Kombuçay'a başladığımızdan beri herkese anlattık, üreticiye yönlendirdik. Bir haftadır ise distribütörlüğünü yapmaya başladık. Daha önce hiçbir ürünü satmaya kalkışmamıştık, annem emekli öğretmen, ben ise akademisyenim, aynı zamanda doktora yapıyorum. Üreticinin bize önerisiyle bu haftadan itibaren Kombuçay'ın satışını da yapmaya başlıyoruz. Dileğim şimdiye dek tıp tarafından sadece yararları saptanmış, ve yine akademik çalışmalarla hiçbir zararlı yanı olmadığı belirlenmiş olan bu çay ile sizleri buluşturabilmek. Siz de kendinizdeki yararları ve değişimi gördükçe mutluluktan havalara uçacaksınız eminim.

email: [email protected]

Ben şimdilik bu kadar bilgi vermiş olayım, eğer sayısız yararlarına göz atmak isterseniz daha ayrıntılı bilgi için satış linkim:

KOLESTROLE, FAZLA KİLOLARA,DİABETE SON VERİN. GittiGidiyor.com'da #36533560

Lütfen sorularınız için email yoluyla bana ulaşmaktan kaçınmayın...Sağlıklı günler diliyorum,

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.