Cevap Gönder  

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
Hehehe ! evrekaaaaaa
 Pts 25 Arl, 2006 00:42
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

Yaw özellikle Auryn den çok özürler dileyerek sözüme başlamak isterken, ehem ehem kem küm demeden hemen önce yani, ben bu olayı çözdüm diyorum, çok heyecanlandım saçmalamam ondan bi de midem gurulduyor, bir ayının kış uykusundan uyandığı anki açlık hissi hep üzerimde bu günlerde yine... neyse efendim, ben bu olayı çözdüm galiba? bilemiycem ama hala sıyırmanın ucundayım yani.şimdi bi başlık olayını çözmüş olmak da yetm
yor tabiii.
Dünkü yazımdan rozerin arkadaşımız çok duygulanmış, hatta yüzünde gülümseme belirmiş olduğundaN Embarassed ben diyorum ki burdan:

HERKES DİYETİSYEN MACERALARINI Bİ ANNATSIN, BÖYLECE BEN DE KENDİ DİYETİSYENİME TEVAZU GÖSTEMEYE ÇABALAYAYIM. YOKSA MAAZALLAH KADINI ALTIMA ALIP PESTİL YAPICAM İLERİKİ GÜNNERDE:)

neyse efendim mesajlarınızı bekliyorum.

PS: bu arada başak ablaya da çok teşekkürler. sanırım kolesterol için ilaç kullanmaya başlamam gerekiyor artık. yarın yine doktordayım bakalım ne çıkacak? sonuçlara göre ilaca başlayacağım bu arada sürekli yemek yeme ihtiyacı hissediyorum, obezmiyim acaba:) yoksa oburmuyum? siz de hissediyorumusunuz? aaa ne tesadüf ben deeeeee Laughing

herkese sevgiler saygılar derken, başımdaki televizyonda popstar alaturka dinniyor ananem,ve o kuyruğuna basılmış it gibi baaran adam yine baarıyor ve dönülmez akşamın ufkundayızı seslendiriyor. bana çok kötü dokundu bak bu şarlı, dönülmez mi yawharbiden bu kilolardan? psikolog yolları taştaaaan, sen çıkardın beni beni baştaaan:) neyse gidiyom ben hadi kalın sağlıcakla:) Embarassed

Üye
Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Pts 25 Arl, 2006 18:39

aşşe başlık açma işini çözmüşsün ama zanedersem başlığı serin bahçede açsan daha iyi olurdu (ben bilmem Auyrn bilir) bi danış istersen genede konu güzel.
benim diyetisyen maceralarımı anlatsam drama olur herhalde.bilmiyorum benimi şansızlığım gitiğim bütün diyetisyenler 1200 kalorilik diyet verdiler hep birde aylık konturoler oluyordu.benim diyeten şikayetimse akşam üzeri fena açıkma veya tatlı krizlerim oluyor ne yapıyım diye sorduğumda uzaydan gelmişim gibi suratıma bakıyorlardı.birde liste değişmiyordu.işe yarıyor işte gidin devam edin diyorlardı. Laughing diyetisyeden çıktığım zamanlar niye geldimki buraya evdede tartılırdım ben diye düşünüyordum.şimdiye kadar üç diyetisyene gitim şu anda gitmiyorum.yakın zamandada gitmeyi düşünmüyorum.geçen ilkbahar 2 ay spor salonuna gitim diyetisyene gitiğimden daha çok kilo vermiştim.15 kilo kadar.sonrada açık büfe tatile gitiğimdede ipler koptu.geri aldım.yeniden vermek istiyorum birdaha bu kadar kilo veripde geri alırsam topluca gelip beni dövün diyede buraya üye oldum. Rolling Eyes
tekrar spor salonunada gidemiyorum.küçük kızım var geçen senede ben yürüme bandına çıktığımda oda bacağıma yapışıyordu anne hadi eve gidelim diye komşular selam vermez olmuştu çocuğu bize bırakacak diye.
işte benim diyetisyen maceralarımda bunlar.

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pts 25 Arl, 2006 19:23

yaw herkesin diyetisyen maceralarını bekliyorumm... lütfeeeen...
bence herkes topluca diyetisyenleri protesto edelim:)
nedeni de şu: mesela televizyona ender s. diye herkesin tanıdıı bi diyetisyen çıkıyor yanında da zerrin ö. adlı nevi şahsına münhasır şarkıcımız var. adam diyor ki bir paket program yaptım ben. iğne yapıoz, kilo verdiriyoruz diyor. e peki a benim gülüm, a benim caanım diyetisyenim ender bey, sen 23 günde bu iğneler ile beni zayıflatabiliyor isen, ben neden sana onca para verip başka bir diyeti alıyorum ya da neden sana gelen herkese aynı diyeti vermiyosun? bu nasıl bir sektördür? ıpkı araba yedek parçacılar gibi, diyetisyenler de çabuk bozulsun diye, şok diyetler uygulatıp, sonra da tekrar geri almamızı mı istiyorlar?

son gittiğim diyetisyen bana da aynen sana baktıı gibi uzaylı gibi baktıydı rozerin, aynı dertten muzdariptim ben de, yani geceleri yemek yemesem ölecekmişim hissi ile açlık atağı geliyordu, şimdi de gelior sadece meyve ile bastırmaya çalışıyorum o hain duyguyu, herkesten mesaj bekliorum....

DİYETİSYEN MACERALARI.....
hadi bakalım? Rolling Eyes

ELAÇevrimdışı
Üye
Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pts 23 Nis, 2007 14:26

Diyetisyen maceram 2006 nın nisan ayında başladı.Hava çok güzeldi ve en güzeli diyette olmama rağmen bana da güzel gelmesiydi.
Başladığımda 1.63 boya 78 kilo idim.Diyetisyenim görünüşüme bakarak kendine bu kadar problem etme ne insanlar geliyor sen görünüşte çok kilolu durmuyosun diyordu.
Gel zaman git zaman diyetisyenim ve onun hocası görevindeki endokronoloji uzmanım sayesinde 5 ay gibi bir sürede 22 kilo vererek 56 kiloya düştüm.Ayda bir endokronoloji uzmanımı görüyordum tahlillerime bakıyordu genel muayene yapıyordu .Diyetisyen(diyet listeme hazırlayan düzenli kontorolcüm) ise ayda 3 defa benimle görüşüyordu.Gerçi bunlarda sınır olmuyordu istediğim zaman telefonla arayabiliyordum.
Çok sağlıklı beslenerek ve özellikle hastası olduğum cıkolatan ayrı kalarak bes ay gecırdım .Cıkolata ıle dıyetı bozdugum gun sayısı bır elımın parmaklarını gecmez.spor yapmadım.yaptıgım gunler oldu ama o da 15 gunu gecmez.
ya ben oyle normal yıyıp kılo alan ınsanlardan dııldım.tabır-i caizse hayvan gıbı yıyordum.zaten gecmısıme bakarsanız kılolu bırı hıc olmadım 3-4 yıldır kılolu ıdım kı yasım 22.
aslında ben gene dıyet yapmayıp normal yeseydımVery Happy kı uzun sure yedım ama sonra kendı kendıme mıdmeı acma calısmalarına basladım ve sonuc verdıVery Happy
suan 64 65 kılo kadarım kı dune kadar gene 62 63 teydım gun gecmıyorkı ben kılo almayayım Sad
Şimdi bılıyorum cıkolatamı kessem az yesem ya da. ve spor yapsam 56 ya dusmem bır bılemedın bı bucuk ayımı alır .ama o eskı azmım yokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk Sad(
çok azımlıydım katıyetle agzıma zaralı bırseyın zerresını tozunu sokmuyodum işin garıbı beynımı o kadar guzel programlamıstım kı canım da ıstemıyordu.
Şimdi ki amacım düzenli beslenerek hedefım olan 53 kıloya dusmek .Bunun ıcın bıraz hatta baya azımlenmem lazım..ha gayret ya Bismillah Smile

Üye
Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pts 23 Nis, 2007 15:27

yaw arkadaşlar çok umutsuz konuşuyorsunuz walla.ya da benim diyetisyen çok ii.kadıncagız ben son sürat haftada 2 kilo birden verirken'dur,yavaş!hızlı giden çabuk yorulur'dedi ve bana haftada yarım kilodan fazla vermemi sagladı.tabi o tvlere çıkan şarlatanlara diyecek söz bulamıyorum

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 03 Mar, 2011 14:33

20 kilo verdim . güzel mi kötü mü bilemedim şimdi...
daha vermem gereken 15 kilo var... bu da ne kadar kötü onu da bilemedim...
5 er kiloluk hedefler belirliyorum ki bıkıp usanmıyayım.
doktorun biri " erkeklerle çalışmak çok kolay belli bi düzende gidiyoruz ama kadınlar çok zor. hormonal değişiklikler oluyo anları anlarına uymuyo bi alıyo bi veriyo istikrar olamıyo" dediğinde başımla tasdik eder buldum kendimi. işte şimdi malum hormonal dalgalanma durumlarındayım vee " mağdurum ben mağdurum. çok mağduurum mağdurum" Crying or Very sad ya bu deveyi güdeceeem ya bu ellerden gideceeem . bakalım noolcek Wink bir ay sonra görüşürüz. ay dediğin ne ki geçiip gidiveriyo kardeeş Laughing

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.