Cevap Gönder  

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
Oh evet ! izlanda yosunu
Pzr 23 Oca, 2011 22:43

Cmt 22 Oca, 2011 12:49
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

merhaba arkadaslar kilo çogu bayanin sorunudur bende bu durumdan müzdarip biri olarak cözüm arayislarina gectim ve internette izlanda yosunu zayiflama hapini gördüm tüm içerigini arastirdim bitkisel olmasi cezbetti ve aldim.1 ayda 6 kg verdim.herhangibir diyet yapmadim ancak dikkatli beslendim .benim için olaganüstü olayi sizlerle paylasmak istedim sizlerede tavsiye ederim.

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 22 Oca, 2011 15:08

merhaba,
ben bırseyler sormak ıstıyorum sana? bılıoruzkı pıyasada bırsuru zayıflama hapı var bırcogumuz bırcgounu kullandık bunların,sahsen benım bıldııgm zayıflama etkısı ykske olan bır hap var ancak yan etkısınden cekındıgım cııcn kullanamıorum,oyuzden bu ızlanda hapının yan etkılerı yokmu? kalp carpıntısı,hızlı kalp atısı,fazla tuvalete cıkma yada hıc cıkamama,halsızlık,bas dönmesı,uyusukluk,algıda azlık vb . gıbı etkılerdne herhangı bırını hıc yasadınmı?? cok susatıyormu yanı naısl ektıler var bıraz daha acıklarsan cok sevınırım her fırsatı degerlendırmek ıstıorum:(

Aktif Üye
Aktif Üye

austria.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 22 Oca, 2011 16:13

gecenlerde bende okumustum tesadüfen. cem yilmaz ve sahan gökbakarda bu ürünü kullanmislar kilo vermek icin. arkadaslar zayiflama ürünleriyle kilo verme oluyor, ama birakinca dikkat etmezsen tekrar aliyorsun kilolarini, bu defa daha cok moralin bozulyor. daha cok karamsar oluyorsun. bu konuda cok deneyimim var diyebilirim.

baslama tarihi: 12 Mayis 2012
kilom: 76,1
ilk hedef =>> 30 haziran =>68!!!

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pts 24 Oca, 2011 16:34

Image

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 izlanda yosunu
 Pts 24 Oca, 2011 17:50

merhaba ürünlerle ilgili tabiki benimde birsürü soru isaretlerim vardi yan etkisinden korktum ancakicerigi tamamen bitkisel olmasi cezbetti.kalp tansiyon hastalarina ve hamile bayanlara uygun görmüyorlar, bende böylebirrahatsizlik yoktu cok sükür, kullandim gercektende hiçbir zarar görmedim zaten olusacak degisikligi belirtiyorlar .titreme yada halsizlik olmadi cünkü icinde c vitamini var aksine dinclik verdi.yosunda yag yakan organlari düzenliyormus bende bu etki olduki zayifladim bu rahatsizliklar yoksa gönül rahatligiyla kullanin ben canli örnegim birsey olmadi. Wink www.izlandayosunu.com arastirabilirsin icerigini

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.