Cevap Gönder   Sayfa: « Önceki  1, 2, 3 ... , 41, 42, 43  Sonraki »

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 06 Şub, 2011 14:14
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

77.2ydin 76.4 oldun 800 gr verdin ablacım yani 1. sensin bi yanlışlık yok

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 06 Şub, 2011 14:19

Sabah bisey yemeden tartildin di mi tuana irem?
Pink,genc olmak cok guzel inan. Tabi istedigin seye istedigin gibi odaklanabilmek te! Yani kendi yemegini dusunuyorsun sadece. Spor yaparken ayagina bir cocuk dolanmiyo falan Wink
Es de evlat ta nimet,verene hamd olsun ama suan elindeki imkanin daha fazla. Bitir su isi canim. Abla tavsiyesi...

Aktif Üye
Aktif Üye

austria.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 06 Şub, 2011 14:21

evet miraycim 800 gram verdin hemde 2 günde. masallah masallah biriinciligi kaptirmaya niyetin hic yok senin galiba:)

ben yokus yukari tirmaniyorum sanki.. bi türlü anlayamadim. adet dönemime yakiin oldugu icin dir insallah. degilse cok üzülürüm..

evet SIKI bir diyete baslayalim artik. ben haftaya pazar günü insallah 76 kilo olmayi hedefliyorum. bunun icin cok caliscam insallah. tabi adetim gelirse is degisebilir. emin konusamiyorum.

bu arada cetvelimide degistirsem iyi olcak. miray gece 2 de mii yaptin kahvaltini. nerdesin sen, hangi ülkede??

baslama tarihi: 12 Mayis 2012
kilom: 76,1
ilk hedef =>> 30 haziran =>68!!!

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 06 Şub, 2011 14:21

ablacım teşekkür ederim tavsiyelerin içi allahın izniyle başarıcam ama nolursa olsun sizde başarın eşinişz ve çocuğunuz için yapın bunu çnkü bu bi sağlık meselesi

Aktif Üye
Aktif Üye

austria.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 06 Şub, 2011 14:33

evet canim kahvaltidan önce tartildim. vücudum SIKlasmaya balsadi bunu hissediyorum, hayirlisi elimizinden geleni yapmaya calisiyoruz, insallah bu cabalarimizin karsiligida gelecektir inaniyorum.

eskiden olsa hemen moralimi bozardim, kendimi yemege verirdim, ama simdi öyle degilim. bilincli bi sekilde yememe icmeme dikkat edip devam edecegim.

cok hakliniz. biz evlilerin sorumluluguda yükleniyor omuzalarimiza. onlara yemegi biz hazirliyoruz, canin istedigi gibi yapamiyorsun, cekip odanda kendine özel biseyde hazirlayip yiyemiyorsun. o yüzden pinkcim full gaz devam etmelisin. bu firsati iyi degerlendir canim. gör bak yaza kadar 60 kilo bile olabilirsin sen.

miraycim bizde herseyden önce kendimizi esimiz icin, kizimiz icin, en önemliside kendimiz icin ugrasalim. hep birlikte basaracagiz insallah

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 06 Şub, 2011 14:51

Hayir oglen 2 de yaptim

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 06 Şub, 2011 14:57

Bence adet doneminle alakali canim. Bende bu hafta kendimi hep sis hissettim ve hareket etmek cok zordu Wink ama bu hafta... Guzel olacak insallah.
Hergun okula elma,havuc,mandalina falan goturucem insallah. Sporumu da artirabilsem diycem ama o zor olabilir.
Basaricaz tabi insallah. Ben bunun icin ciddi ciddi dua ediyorum. Sizlere de ediyorum.
Kizimin tek basina buyumesinden de cok rahatsizim ama kilo vermeden cesaret edemiyorum kardes meselesine de

Aktif Üye
Aktif Üye

austria.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 06 Şub, 2011 15:32

al bendende o kadar miraycim. kilo vermeden kesinlikle hamile kalmak istemiyorum. yani düsünemiyorum, yerimden kalkamam o zaman. kemik yapim cok ince benim. yani görenler kilomun altinda göründügümü söylüyorlar ama tasiyamiyorum kendimi artik.

bir an önce kilo vermek isityorum allahin izniyle 70 altina inip öyle düsünüyorum. cevremde arkadaslar var hamileyken verirsin belki kilo diyorlar ama ben belkilere birakmak istemiyorum.

söyle bir 65 olsam ahh insallah rüya gibi olur benim icin.

Rabbim hepimizin yardimcisi olsun. iyiki varsiniz gercekten önce benim dilimden, derdimden anlayan kimseler olmayinca hep yarida kalirdi diyetlerim. simdi sizin desteginizde var ya daha azimli oluyorum. allah razi olsun hepinizden.

burda bugün hava ilk bahar gibi, kizimi da alip disari cikicaz simdi.

görüSmek üzere hoscakalin.

bu arada acikmistim, 1 kase mercimek corbasi ictim;)

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 06 Şub, 2011 18:04

Baharin tadini cikarmak gerek. Bende disardaydim,ogle yemegi yemedim. Yine aksamla beraber oldu. Bugun kizimin istegi uzerine doner yedik. Ama yarim doner yedim. Yarim bardaktan az sprite ictim. Yeme donemi bitmistir bugunlukte. Artik cilginlar gibi cay icme zamani. Belki ilerliyen saatlerde biraz da meyve yerim. Bu hafta ki hedefim 75 insallah

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 06 Şub, 2011 18:45

yine ev misafir doluydu pastalar börekler çoktu bir kase kısır bir dilim kek bir dilim börek yedim evdekilere oranla çok az yedim ama içime battığı için akşam yemeğini çorbayla geçiştircem Wink

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3 ... , 41, 42, 43  Sonraki »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.