Cevap Gönder  

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 yeni baslayan biri olarak...
Sal 25 Oca, 2011 11:00

Çar 26 Oca, 2011 04:19
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

meraba:D bn 19 yasindayim ve 175 boyum var. tam 84.5 kiloyumm(tokkenn) disardan bakildiinda sisko denmezz iri denirr bnim gibilere ama ben iri olmak istemiyorumm. ucuk bi hedef mi bilmiorum ama 55 kilo olmak istiyorum.
tabiki bu ilk diyet baslangicim degil ama bu sefer kararliyim. sevgilim bnden zayiff:( ve bu kiloda oldugumu bilmioo.. garip ama erkekler bu kilo hesabindan pek anlamioo.
lisedeykende bu kiloya cikmistim ve 3 ayda 15 kilo vermistim. ama o zaman tatildeydim ve hergun duzenli yuzebiliodumm.
maleseff simdi bole bi sansim yok. aslinda havuza gidebilirim ama bu buyuk sehirde tam bi eziyett. spor yapmam sartt cunku sarkmak istemiorumm. yasim kucuk (yani kucuk sayilir:))oldugu icin fizigimin toparlicagini dusunuorumm. desteklerinize ihtiyacimm varr. aslinda cok kararliyim sadece biraz korkuorum. burda basaran arkadaslari gormek bni cesaretlendirio

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 26 Oca, 2011 09:36
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

bence abartılı bir iniş istiyorsun bana göre 60-65 arası kilonun olması yeterli. Tabiki sen bilirsin abla tavsiyesi sadece. Şimdilik hedeflerini çok uzun tutma. Kararlı ve istikrarlı ol. Bak pinke kaç kilo verdi. Başarıyor. Bende başladığımdan beri 5 kilo verdim. İyi hissediyorum kendimi. İyi hissedersen yaşık küçük hızlıda kilo verebilirsin. Biz burdayız. Aramıza hoş geldin

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.