Cevap Gönder   Sayfa: « Önceki  1, 2, 3

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 18 Oca, 2011 16:42
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

tuana irem hoş geldin ve kolay gelsin canım.diyeti devam ile ilgili ben de sorun yaşıyorum.ama yeni bir şey öğrendim o çare oluyor buna.neden zayıflamak istiyorum diye sor kendine ve bunun cevabı olabilecek sebepleri içtenlikle yaz.bir liste oluştur.kendin belirlediğin zamanlarda,canın yememen gereken bişeyi yemek istediğinde,diyetten vazgeçmeyi düşündüğünde bu listeyi oku canım.sebepleri daima hatırlatınca kendimize devam sağlanabiliniyor...yemek yerken hep oturarak,ağır ağır yemeye gayret edip vazgeçtiğimiz her kaçamak için kendimizle durur duyarak diyeti daha uzun süreye yayabiliyoruz canım.ben iki haftadır uyguluyorum.yeme krizlerini engellemeye epeyce faydası oluyor.tok olduğumu bildiğim halde bişeyler yemek isteyince listemi alıp okuyorum.o şeyi sadece yemek istediğim için yememeliyim diyorum.yemeyince duyacağım haz,yediğimden çok olacak diyorum.başarınca dagurur duyuyorum kendimle...bir diyet günlüğü oluşturup tüm bunları ve yediklerimi yazıyorum.umarım sende de işe yarar canım. üç çocuğumdan kalan sezeryan göbeğimi eritmek için de her gün 100 mekik çekiyorum.plates topu üstüne dizlerim kırık vaziyette sırtüstü uzanıp yarım mekik çekiyorum.iki haftadır yapıyorum.bayağı fark ediyorum değişikliği...yerde de olur tabi.bir dene istersen canım..azimli günler...şu sıralar yazılılarla uğraştığım için pek gelemiyorum.ama iki gün sonra her gün gelir menümü yazarım.bana da beklerim..sevgiler..

Aktif Üye
Aktif Üye

austria.gif
 (Başlık yok)
 Sal 18 Oca, 2011 17:05

tavsiyelerin icin cok sagol canim. ben cok cabuk pes ediyorum. bozuldumu kendimi biseyler atistirirken buluyorum. ne yedigimi ne kadar yedigimi bilemiyorum. bende sezeryanla dogum yaptim. ve o göbek öylece kaldi. 82 kiloyla dogum oldu suan 79 kiloyum. 2,5 senem inisli cikisli gecti,. diyet yapinca verdim sonra tekrar aldim.

fitnese yazildim ama orayada aylardir ugramadim:( seytanin bacagini kirmak gerek ama kendiime güvenim kalmadi sanki.

dediklerni uygulamaya calisacagim, insallah basarabilirim.

baslama tarihi: 12 Mayis 2012
kilom: 76,1
ilk hedef =>> 30 haziran =>68!!!

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 18 Oca, 2011 17:44

inşallah yok yapıcam var tuana lütfen başarıcaz. ok

Aktif Üye
Aktif Üye

austria.gif
 (Başlık yok)
 Sal 18 Oca, 2011 18:13

Smile basaricaz basaricaz ba sa ri caaaaz! ok!

kendimize egsersiz programi yapalim, mesela mekik cekelim, ip atlayalim (vucudun heryerini hizlandiriyormus). hergün yapabilecegimiz sekilde olsun. sonra 1 hafta sonunda ne kadar faydasi olmus bakalim. olmazmi ben tek basina beceremicem. beraber biseyler yaparsak hirslanirim belki.Smile

baslama tarihi: 12 Mayis 2012
kilom: 76,1
ilk hedef =>> 30 haziran =>68!!!

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.