Cevap Gönder   Sayfa: « Önceki  1, 2, 3  Sonraki »

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 18 Oca, 2011 09:47
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

tuana benim fikrimi sorarsan çikolatayı diyette olsa ne olursa olsun listenden çıkar bence

Aktif Üye
Aktif Üye

austria.gif
 (Başlık yok)
 Sal 18 Oca, 2011 12:35

haklisin sevcan, ama tutamiyorum kendimi. cikolataya yasak koydum an daha cok yiyesim geliyor:(
kilolarim sanki kaderim oldu, ve ben bundan kurtulamicakmisim gibi. internette sürekli arastiriyorum acaba ne yapabilirim diye, ve cok caresiz hissediyorum kendimi. arkadasimin bi tanidigi var red pepper biber hapi kullaniyormus. ve söyledigine göre 90 kg lardan 70 lere inmis. aklimi kurcalayip duruyor, caresizim ya bi umut isigi ariyorum acaba bende denesem mi diyorum. cesaret te edemiyorum korkuyorum tekrar kilolarimi fazlasiyla geri alirim diye.bu ürün hakkinda bilgin varmi?

sen suan ne yapiyorsusn. ne gibi diyet yapiyorsun?

baslama tarihi: 12 Mayis 2012
kilom: 76,1
ilk hedef =>> 30 haziran =>68!!!

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 18 Oca, 2011 13:02

tuana benim eski ev arkadaşımda kullandı o haptan evet gerçekten verdirtiyor iştahını kesiyor çünkü bir anda kilo vermeye başladı dediğin gibi acayip birşey ama tehlikeli o hap yüzünden ölen çok kişi gördüm. biliyorum. hem sahteleri oluyor bilemiyorsun. ayrıca sonradan yani bırakınca alıyorsun fazlasıyla kilonu bende düşünmüştüm bir ara kullanmayı ama cesaret edemedim. ben kendime bel titreten kemerlerden altım günde on dakkikadan üç gez uyguluyorum. sende onu uygula hapla olmaz bu iş.

Aktif Üye
Aktif Üye

austria.gif
 (Başlık yok)
 Sal 18 Oca, 2011 13:33

internette belki yüzlerce yorum okudum, cogunlukla hep olumlu seyler yazmislar. hepside yalan söylüyor olamaz ya diyorum. sonra iciimden bir ses alma diyor. 2,5 yasinda bi kizim var. ya kötü bisey ollursa diye tereddüt te kaliyorum. diyet yapamiyorum. olmuyor en fazla 1 hafta 10 gün dayanabiliyorum. 5 yilliklik evliyim tam 16 kilo aldim. artik tasiyamiyorum kendimi. diyet yaptigimda veriyorum sonra fazlasiyla geri aliyorum. bi kisir döngü icindeyim bunaldim artik. böyle caresiz olunca insan ne yapacagini sasiyor.

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 18 Oca, 2011 14:45

allah bağışlasın canım benim ya. ne güzel bir duygudur dimi. Güçsüz bir şekilde davranıyorsun şuanda kendine gel. madem burdayız madem beraberiz. o zaman birbirimize destek olacağız. başarıcaz bunun için hapa ihtiyacığıımız yok.

Aktif Üye
Aktif Üye

austria.gif
 (Başlık yok)
 Sal 18 Oca, 2011 15:13

sagolasin canim, dünyanin en tatli duygusu yavrunun sana anne deyip sarilmasi. insallah birgün sende tadarsin bu duygulari.

haklisin hapa bagimli olmamali kilo vermek, coooooooook tesekkürler ilac gibi geldi mesajin. moral oldu bana.

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 18 Oca, 2011 15:22

ne demek bir burda adı üstünde diyet kardeşiyiz. Bende çokgidip geldim o hapı alıp almama konusunda ama kararımı verdim ve almadın onun yerinden internetten titreşimli belkemeri sipariş ettim vibro shape kullanıyorum. bence gayet süper oldu.

Aktif Üye
Aktif Üye

austria.gif
 (Başlık yok)
 Sal 18 Oca, 2011 15:39

bende bir göbek var allah vermesin kimseye:( en cok göbekten vermek istiyorum zaten. gören hamilemisin diye soruyor:( peki ´ne zamandan beri kullaniyorsun o aleti. faydasini gördünmü?

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 18 Oca, 2011 16:19

özellikle doğum yaptıktan sonra kullanılması gerektiği söyleniyor bence senin için ideal olur kasları geliştiriyor ama düzenli kullanman gerek

Aktif Üye
Aktif Üye

austria.gif
 (Başlık yok)
 Sal 18 Oca, 2011 16:38

bel ve göbek cevreni ölctünmü bu alete baslamadan? kullanlanlarin yorumlarini felan okumus muydun? ilgimi cekti. aslinda erkek kardesim yillar önce buna benzer bir alet almisti. sonuc nasildi pek hatirlamiyorum. 1 yil fitnesse gitti sIKI bir programdan sonra cook ama cokk degismisti. tombullugun te si kalmamisti. evlendi ve sonra sporu birakinca tekrar kilo aldi ama eskisi gibi daginik görünmüyor.

bisey sormak istiyorum, sen 78 den 74 kiloya nasil düstün?

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3  Sonraki »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.