Cevap Gönder   Sayfa: 1, 2, 3  Sonraki »

Aktif Üye
Aktif Üye

austria.gif
 cesaretim kalmadi
 Cmt 15 Oca, 2011 02:55
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

selam arkadaslar, bi kac gün oluyor bu siteyi kesfedeli, ilgimi cekti.

güzel bir bag olusmus arkadaslar arasinda, ve herkes birbirine destek olup moral veriyor.

ben beni bildim bileli kilolarimdan hic memnun olmadim. kendimi ve kilolarimi bir türlü benimseyip kabullenemedim. defalarca diyet yaptim ve diyet ürünleri kullandim. ama artik yeter diyorum! diyet sözünü duymak bile istemiyorum. cünkü verdigim kilolarin bana dönüsü uzun sürmedi ve her defasinda arti 1-2 kg diye diye suan 79 kiloyum. ve cok mutsuzum. morale ihtiyacim var. ne yapsam ve neye nasil baslasam bilemiyorum.

morale ve destege ihtiyacim var!

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 15 Oca, 2011 13:07

yaklaşık 3 ay önce bende 80 kiloydum şimdi ise 71 kiloyum bence herşey snn elinde se bu siteyi dvmlı takip edersen biz her zmn destek oluruz ama öncelikle bi yerden başlamalısın şimdi düşün karar ver ve kendine güzel bi diyet listesi ayarla sonra her gn yediklerini buraya yaz ve bizde destek olalım Wink

Aktif Üye
Aktif Üye

austria.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 15 Oca, 2011 15:07

tesekkür ederim pink, tebrik ederim seni. insallah bende 70in altinda görebilirim kendimi. düsününce kolay geliyor. 10 kg versem 69 olcam. ama güvencimi kaybettim galiba ben. bende söyle oluyor. ne zamanki kendime bir sinir koysam, diyet yapsam. daha cok yiyesim geliyor. hani yasak ya, tatli geliyor:(
bu siteyi cok sevdim. kendimi toparlayip bi sekilde baslamam gerekiyor. sizlerinde destegiyle 10 kilomu temmuza kadar vermek isitiyorum. senin uyguladigin diyet varmi? neler yiyorsun mesela, nelere dikkat ediyorsun? ben cikolata hastayim, ona dayanamiyorum!

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 15 Oca, 2011 17:11

bende tatlı hastasıyım ama artık dayanabiliyorum Smile) bak şöyle düşün canın çikolata mı istiyo şimdi çıkıp alsan o dünyadaki son çikolatayı almış olmayacaksın dimi? hedefin neyse ona ulaştığında çikolatanı yiyebilirsin ama öncelikle sağlıklı bir şekilde hedefine ulaşman gerek şu an benimde canım çok aşırı derecede tatlı istiyo ama kendime dur diyorum.. aldığım tatlı dünyadaki en son üretilen tatlı olmcak ben 58 kilo olduğumda hala tatlı üretilmeye devam etcek ve o zmn o tatlılardan yiyebilcem ve eminim yediğim tatlıyı akabilcem çünkü ben vücudumun yeme alışkanlığını düzenliyorum ve böylede yediklerimi kolaylıkla yakabilcem benim uyguladuğum bi diyet var evt ama ben kendime göre düzenledim onu ama dikkat ettiğim 3 şey var 1.si günde en az 2 lt suyu kesinlikle içiyorum. 2.si akşam en geç 7 den sonra asla yemek yemiyorum bazen meyve yiyorum ama onun dışında hiçbirşey koymuyorum ağzıma 3.sü de haftada en az 4 gün spor yapıorm hoş finaller nedeniyle bu hafta hç yapamadım haftaya da yapamıcam gibi görünüyor ama bakalım.. neyse lafı çok uzattım başını şişirdim bence bunlara dikkat edilirse herşey çok kolay sadece sabretceksin ve nefsine dur demeyi bilceksin ben sanırım bunu öğrendim

Aktif Üye
Aktif Üye

austria.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 15 Oca, 2011 18:08

masaallah sana, tebrik ederim:) sanirim bende öncelikle söyle yeyip ictiklerimi gözden gericirip kendime göre bir düzen yapmam gerek. en basta 2-3 litre su icmeye dikkat edicem insallah. aklimin bi kösesinde yemek yerken doydun artik "dur" konutunu yerlestirmem gerek, hizli yiyorum ve bazen doydugumu hissediyorum ama karsimdaki devam edince ister istemez bende devam ediyorum. sonrada cok yedim diye rahatsiz ve pisman oluyorum.

bu sabah tartilmadim. bakalim yarin tartilcam ve yeni bir güne baslamakla birlikte yeni bir baslangic yapicam. kesinlikle tartida ne gösterirse göstersin moralimi bozmicam. haftada bir kilo verebilmek icin ugrasicam.

kafa sisirmiyorsun, aksine bana iyi geliyor, rahatlikla uzun uzun yazabilirsin:)

baslama tarihi: 12 Mayis 2012
kilom: 76,1
ilk hedef =>> 30 haziran =>68!!!

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 15 Oca, 2011 18:56

o zmn hayırlı olsun şimdiden sana birde yemek sırasında sık sık su iç ki miden dolsun ve doyduğunu san Wink

Aktif Üye
Aktif Üye

austria.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 16 Oca, 2011 16:18

sagolasin pink´cim. bu sabah tartildim 78,4 geldim. güne su icmekle basliyorum.
aklima geldikce 2 bardak su iciyorum. sabah 2 dilim ekmek, 2 dilim peynir, zeytin. 1 haslanmis
yumurta ve 2 bardak cay ictim.

ne kadar cok sey yemissim:) yerken az geliyor yazarken cok:)) sofradan ac kalkmadim
ama doydum mu onu bilemedim:)

galiba benim gözüm doymadi, ama yok nefsimi dizginlemem lazim. kolay olmicak, allah yardimcim olsun:)

Aktif Üye
Aktif Üye

austria.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 16 Oca, 2011 17:47

ögle: 1 elma, 2 tane kücük cavdarli tam tahilli cikolata

Aktif Üye
Aktif Üye

austria.gif
 (Başlık yok)
 Pts 17 Oca, 2011 00:45

aksam: 1 kase mercimek corbasi, salata, pilav, 1 parca tavuk

Aktif Üye
Aktif Üye

austria.gif
 (Başlık yok)
 Pts 17 Oca, 2011 21:40

sabah: 1 tost,
arada: 1 elma, 2 kücük diyet cikolata
öglen: 1 kepli sandvic ekmegi, 1 erik
aksam: sotelenmis kabak, kirmizi ve yesil biber üzerinde sarimsakli yogurt, 2 bardak cay

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Sayfa: 1, 2, 3  Sonraki »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.