Cevap Gönder   Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki »

Üye
Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 18 Arl, 2010 16:55
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

evet bencede pazartesi başlamayı bende hiç sevmiyorum misafirim gitti düzenli girebilirim nete artık bende akşam hafif yersem bugünü güzel bitirebilirim suyu ihmal etiim yine onu tekrar düzenli içmem lazım bide dediğin gibi az zamanda çok vermek gibi hedefleri koyup koyup ulaşamayınca daha çabuk pes ediyorum bende bugün burda okudum birisi 5 ayda 18 kilo vermiş yani ayda 3 ,3.5 kilo gibi bişey ama sonucu harika olmuş inş bizde böyle güzel sonuçlar alırız arada fazla kaçabilir ama önemli olan bunu telafi etmek bu sefer başaralım inş pes etmek yok tamammı

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 18 Arl, 2010 18:05

kesinlikle yok ve her gün kesinlikle giricez nete ben saat4e kadar müsait oluyorum akşam da 9dan sonra ikimize de uyan zamanı seçelim ve aynı anda nette olalım bende 2 gündür 1 saat koşu bandında yürüyorum harika bişey o kadar çok ter atıyorum ki anlatamam Smile ama sabah yapmak çok yoruyo beni belki bundan sonra akşam yaparım sporu yememe de dikkat ediyorum kilo aldığımın farkındayım burda tartı olmadığı için tartılamıyorum o gerçekten bnm için kötü oluyo:( ama almaya çalışcam Wink şimdi başlamış bulunuyoruz sana söylediğim saatler arasında sana uyanı söyle o saatlerde burada olalım tmm mı canım Wink

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 18 Arl, 2010 18:06

birde ben midemin sesini dinliyorum artık acıktığımda yiyorum doyduğumda kalkıyorum bunu sende dene faydalı oluyo Wink

Üye
Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 18 Arl, 2010 22:53

bende 9dan sonra müsaitim o zaman görüşelim madem ya benim sorunum aslında kontrosüz yemek değil hatta ben 2 yıldır kendimi az yemeye alıştırdığım için buna alıştım ve diğer insanlar kadar yesem bile kilo alıyorum hemen yani sürekli bi diyet gibi bişey oldu benimkisi ama kilo verdirmeyen:( bu yüzden spor yapmam lazım spor aletim bozuldu garantiye gitmesi gelmesi en az 15 gün sürer yürüyüş yapmam lazım ankaranında havası malum eriniyorum soğukta çıkmak zor geliyo bunu aşmam lazım ilk önce poff ne zorlandık yaa vereceğimiz hepi topu 6-7 kilo Sad

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 18 Arl, 2010 23:22

ewt yaa bu kadar zorlanmaya gerek yok bence leslie yap evde o yararlı olur msn varsa ver gönderiyim sana olur mu ben spor yapamadığımda leslieyapıodum çok iyi oluyo onunla verdim bn 7 kilo şimdi tkrar vermem lazım bu gn akşam yemeğinde 1 kase çorba 1 porsiyon salata 1 tabakdan daha az mantı ve 2 silim elmalı pasta yedim ekmek yoktu yemeğimde malum mantı ve pastalar ekmeğin yerine geçti bunu 6 da yedim altıdan snra 1 soda içtim ve şimdi 1 bardak süt ve 5 tane diyet bisküvi yedim şimdilik iyi gidiyorum hadi hayırlısı inş böle olur hep Wink

Üye
Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 18 Arl, 2010 23:39

mail adresimi atmıştım ama sen hemn eklemeyince sildim sonra yoksun die aynı anda netde oldugumuz vakit tekrar yazayım ;)bende akşam 1 tabak yağsız makarna yedim yanında yoğurtla tabi sonrasındada kestane yedim 7 tane falan çok ii bitirmedim bu akşamı sanırım ama yarın telafi ederim umarım

Üye
Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 18 Arl, 2010 23:48

bu arada 11 gibi bana uyar hemde günün özetini yapmış oluruz yada sana uyan başka bi saatde olur

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 19 Arl, 2010 01:53

yoo gayet iyiymiş bence Wink ekmeksiz mi yedin makarnayı bu arda suyu ihmal etme tmm sporu da tabi yarın 11 de burda olursan atarım leslie yi

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 19 Arl, 2010 19:14

bu gğn erken girmem gerekio cnm bu gün sabah 1 poğaça 3 bisküvi yedim akşama doğru 1 kase çorba 1 dilim ekmek ve bir porsiyon havuç salatası yedim birazdan da inş en fazla 3 dilim börek yicem.. birde 1 saat yürüdüm yarın görüşmek üzere cnm

Üye
Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 19 Arl, 2010 19:43

hala burdamısın bilmiyorum ama benimde günüm iyi geçti sabah kepek ekmekle tost yedim öğlen bir büyük kase kellogs arada 10 tane falan çubuk kraker ama küçük krakerlerdendi;)akşamda kabak ve havucu rendeledim yoğurtla yedim bundan sonrada meyve yerim acıkırsam iyi bi gün oldu anlıcan:)

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.