Cevap Gönder   Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki »

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 15 Arl, 2010 20:31
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

ablacım formula 7yi kullansam sporla birlikte yapınca kilo almıyacaımı düşünüyorum sence ne yapmalıyım Sad

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 15 Arl, 2010 20:39

ablacım sonrasında ne olur derken kastettiğim vücut için zararlı bir yan etkisinin olup olmayacağın bilmediğimi anlatmak istemiştim.sporla beraber diyet yapınca zaten başka birşeye ihtiyacın olacağını düşünmüyorum.ama istersen dahiliye uzmanına falan gidip kan,şeker,tahlilleri yaptır bir canım.yani bir uzmana kilo vermek istediğini ve değerlerini kontrol etmek istediğini söyle ablacım.bazen kilo vermenin durmasına ya da alımına vücuttaki bazı değerler yol açabiliyor.troid gibi.orda bu imkanın var mı bilmiyorum ama.ben pek ıcak bakmıyorum bu takviye ilaçlara.her ne kadar doğal olduğu söylense de..ticari olarak görüyorum..

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 15 Arl, 2010 20:48

yaa neden gerçekten çok isteyen ve asla pes etmeyecek diyet kardeşi bulamıyorum ben ne zaman bi diyet kardeşi bulsam 1 hafta içinde pes ediyo yokmu benimle gerçekten tam anlamıyla yarışacak bir diyet kardeşiii?,:Sad((((((((((((((((((((((((((((((

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 15 Arl, 2010 23:40

kendime defalarca söz verdim bu son dedim her seferinde yeildim kendime verdiğim sözü tutamadım ama bunu neden yapamadığımı bulamadım bi türlü 1 gün boyunca kendimi hiç olmadığı kadar sıktım ve sonra pes ettiğimde onun çok daha fazlasını yediğimi gördüm şimdi inanmıycaksınız ama ben yine karar verdim yine deniycem bu sefer olıcak demiycem ama olması için kendimi çabalıycam yemek istediğim herşeyi yicem ama az yicem herşeyin tadına bakıcam ama sadece tadımlık olıcak işte yine bir söz daha veriyorum kendime yarın diyete yine yeniden başlıyorum

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cum 17 Arl, 2010 10:31

gittikçe tekrar almaya başladım ama bu gün başlangıcımı yaptım leslie ye tekrar başladım çok terledim sonra duş aldım Smile kendimi huzurlu hissediyorum sabah kahvaltımı güzel yapıcam bundan sonra öğlen gevrek yicem akşam da hafif bir yemek hemde ekmeksiz Smile)

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cum 17 Arl, 2010 11:58

buradaki yazıları okudum biraz önce kendimi sıkmakla bi yere varamadığımı farkettim şimdi de artık yiycem evet yiycem canımın istediği herşeyi yicem mesela biraz önce dürüm yedim ama yarısının yarısı kadar Smile karnımın sesini dinliyorum artık doydum dediğinde bırakıyorum acım dediğinde doyuruyorum spora da başladım tekrardan artık hızlı vermek gibi bi çabam da yok yavaş yavaş ama emin adımlarda çıkıcam bu merdiveni başarmam gerektiğini biliyorum çok istediğimide biraz önce okuduğum yazılar arasında bi tarif buldum
1 kase yağsız yoğurt 1 çay kaşığı zencefil 1 çay kaşığı zerdeçal 1 çay kaşığı tarçın bunlar karıştırıp günde 3 defa yiyormuşuz bunu da yapıcam bu gün ewet bu sefer diğerlerinden çk daha farlı başladım bu sefer yemicxem demiyorum yicem ama az canımın istediği herşeyi yicem ama az Smile mutluyum allahım yanımda yar ve yardımcı olsun Smile

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cum 17 Arl, 2010 23:41

diyet kardeşim dedim size ama siz beni yarı yolda bıraktınız Sad artık bu sşteye girmiyorum

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 18 Arl, 2010 01:53

canım sen de hemen vazgeçiyon. en bize bakma biz çalışıyoz ondan sürekli giremiyoruz. ama bak sen ne güzel takip ediyon.

Üye
Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 18 Arl, 2010 02:00

piiiiiinnnnnkkk nereye gittinn hani benim reglim bıtınce beraber baslıcaktık benım mısafırım oldugu ıcın kac gundr gıremedım nete pazar ales var pazartesı spora baslıyrm pazartesı baslamayı sevmem ama:) zaten regl boyunca dıkkat etmstm ve 1 kılo vermşim şimdi sıra şu 10 günde 2 kiloyu verebilmekte hadi devam edeliiiiiiimmmmmmmmm

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 18 Arl, 2010 15:44

o zmn hemen başlayalım kapkaramsar pazartesi fln diye ertelemeyelim yoksa hiç başlayamıyoruz tmm mı ? ben bu gün kalktım güzel bi kahvaltı yaptım kahvaltıda sağlam yedim snra kahvaltıdan yaklaşık yarım saat sonra yürüyüş bandında 1 saat yürüdüm sonra markete gittim marketten gelince 1 bardak süt ve 5 tane diyet bisküvi yedim:)

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.