Cevap Gönder  

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
Iıı ! seviyorum ama o beni beğenmiyor
 Sal 21 Arl, 2010 16:00
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

birini seviyorum. Hayatımda gerçekten biriyle evlenmek yuva kurmak istiyorum. ben 150 boyunda 78 kiloyum aslıda yüz olarak çok güzel bir kızım. kumral uzun saçlı yeşil gözlü sempatik bir yapım var. ama kiloluyum. Erkek arkadaşım bundan rahatsız biliyorum. Buraya daha öncede girip diyet yapmaya başladım yaklaşık üç kilo kadar verdim ama daha sonra tekrar aldım . o dönem yeni ayrılmıştık şimdi tekrar bir aradayız ve bana beğeniyle bakmasını istiyorum. başarıcam.

Yeni Üye
Yeni Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Per 13 Oca, 2011 21:38

canım benim yalnız değilsin üzülme ama seni kilon yüzünden istemiyorsa boşver onu ama intikamınıda büyük bir değişim yaşatarak al ondan incecik bi kız ol ve karşısına öle çık bak bakalım ozamanda birsürü kısmetin olur onada dönüp bakmazsın belkide ama şunu unutma güzellik geçici önemli olan sevgi saygı merhamet çevresinde birlikte olabilmek öptüm canım kendine iyi bak herşeyden önce..üzülme

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pts 17 Oca, 2011 11:12

çok teşekkür ederim desteğiniz için o artık bitti benimi için kendim için daha güzel daha sağlıklı olmak adına burdayım bugündiyetisyene gidicem anlatıcamneler olduğunu size görünüşürz

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.