Cevap Gönder   Sayfa: 1, 2  Sonraki »

Yeni Üye
Yeni Üye

blank.gif
Oh evet ! 16Kasım2010
 Pts 15 Kas, 2010 18:35
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

Yeni bir hayata basliyoruz, eskiyi unutup yeni bir beslenme tarzina adapte olmak herkes icin zordur. Bu zor dönemde, birbirimize destek olalim.. Diyet kardesligi bugünler için var dimi? Haydi kizlar zayiflamaya Smile

Üye
Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pts 15 Kas, 2010 22:13

ben de geldim Smile ya aslında bu siteye sık gelsek de motive olsak. ben biara geliyordum ama baktım tek başıma gibi hissettim kendimi bıraktım. birbirimize destek olalım. hem zayıflama hem de destek olma zamanı Smile

Üye
Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pts 15 Kas, 2010 22:48

slm arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım vermem gerekn en az 10 kilom var ama bi türlü veremiyorum bazen sabırsızlıktan mı diyorum kendimi motive etmeye çalışıyorum ama gerçekten kilo vermem o kadar yavaş ilerliyo ki sonunda yine pes ediyorum yarışmaya bende katılmak istiyorum 2 ayda 20 kilo hedefim inş birbirimize destek olur ve daha mutlu bi yaşama başlarız

Üye
Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pts 15 Kas, 2010 22:50

hedef 20 degıl ya 10 yanlıs yazmısım Smile

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 16 Kas, 2010 12:28

bende cok yavas kıloverıyorum. ama bu sıteye gırınce kendımı ıyı hıssedıyorum kendınızden bırılerını gormek ıyı gelıyor. bu sıteye gırerek daha ıyı hıssedıceksınız kendınızı emınım hoşgeldınız

Yeni Üye
Yeni Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Çar 17 Kas, 2010 02:55

firtina1984, kapkaramsar ve sevcan kardeşim madem kimsecikler yok biz 4ümüz bir olalım ve her pazar günü kilomuzu yazalım değişse de değişmese de, 1 kilo bile versek kardır, moralimizi bozmayalım destek sadece destek lazım bize. ben size destek olmaya hazırım yeter ki her pazar haberleşelim!

ben de 79 kiloyum boyum zaten kısa 1.58.. yani en az 17 kilo vermem lazım.

Anlaştık mı kızlar=)

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 17 Kas, 2010 12:09

olur kardesım ben 150 boyundayım 78 kıloyla dıyete basladım sonra tartıldıgımda 76 kılo olmustum en son 2-3 gun oınce tartıuldıgımda 77 gosterdı o kadar dıkkat etmeme ragmen cok uzuşldum pazar gunlerı yazıcam kılomu

Yeni Üye
Yeni Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Çar 17 Kas, 2010 13:38

tmm her gün 1.5 veya 2 lt su içmeyi unutmayalım ve 1 saat spor yapalım ne yapabilirsek müzik açıp dans edebiliriz, yürüyüş yapabiliriz.. düzenli şekilde yaparsak işe yarar.. ve haftada 1 kere tartılalım pazar sabahı olsun, diğer günler kesinlikle tartılmak yok. biliyorum tartılınca moral bozuluyo 3 gündür diyetteyim bi değişim yok diye söyleniyoruz ama olmaz 3 günde almadık bu kiloları dimi:) o yüzden 1 hafta sabredelim hem azimli hem de hevesli oluruz her pazar günü tartıdaki sayıyı küçülmüş görmek için:)
ben bugün başladım 3 ana ve 2 ara öğün yapıcam.. ara öğünlerde 2 grisini veya 1 kase yoğurt, 1 sebze veya 1 meyve gibi şeyler tüketicem. kahvaltı normal diyet kahvaltısıSmile , öğlen sebze yemeği, akşam sadece çorba.. inş böyle devam edicem.. kaçamak yaparsam da pazar günü itiraf edicem tabi yapmamak ümidiyle:D
Siz neler yapıyosuz, yapacaksınız.. cvplarınızı bekliorum=)

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 17 Kas, 2010 14:27

bende varım

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 21 Kas, 2010 15:53

off denemediğim şey kalmadı bi türlü zayıflayamiyorum aksine daha cok kilo alıyorum bıktım artık napcam ben Crying or Very sad

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Sayfa: 1, 2  Sonraki »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.