Cevap Gönder  

asiÇevrimdışı
Yeni Üye
Yeni Üye

blank.gif
 bulimik
 Çar 10 Kas, 2010 12:24
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

bana kim yardım edebilir ben 10 yıldır bulimia nervosa ile savaşıyorum ama yenemiyorum.

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 10 Kas, 2010 14:54

asicim,profosyonel yardım almıyormusun canım?bu bizlerden birinin yardımıyla aşılabilecek bir durum değil sanırım.Allah yardımcın olsun canım.
biz ancak seni dinleyerek paylaşabiliriz sıkıntılarını.bu yönden belki yardımcı olabiliriz.yaşadıklarını paylaşmak istersen dinleriz canım..

asiÇevrimdışı
Yeni Üye
Yeni Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Çar 10 Kas, 2010 15:47

merhaba öncelikle msj.ıma cvp.verdiğniz için teşekkür ederim.siz kimsiniz?bu siteyide tesadüf sonucu nette buldum ilgimi çekti.ben de kaydoldum.akayserideyim ve 32 yaşındayım üniversite mezunuyum.2 yıllık evliyim ve eşim bile bu hastalığımı bilmiyor.daha doğrusubenim dışımda kimse bilmiyor.burda biçok psikoloğa gittim bi sürü ismini dahi unuttuğum ilaçlar kullandım.ama diğer ilaçlar beni uyuttu kilo aldırdı yan etkisi oldu.sadece prozac iyi geldi.uzun yıllar kullandım halada kullanıyom ama tamam biraz etkisi olduda tam değil.önceden günde 3-4 kez yer çıkarırdım şimdi 1-2 kez.bıktım ama kendimide hiç sevmiyom.

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.